Reinkarnovaný Alcatel OT-S988W přichází na čínský mobilní trh

Reinkarnovaný Alcatel OT-S988W přichází na čínský mobilní trh
, , aktualita
Pamatujete na telefony značky Alcatel? Před pár lety celkem populární výrobce pro levnější část trhu, který po odkoupení čínskou společností TLC z evropského prostoru poněkud vymizel.
reklama
A nic na tom asi nezmění ani poslední zařízení s logem Alcatel a systémem Windows Mobile 6.1 nazvané Alcatel OT-S998W, které je určené výhradně pro čínský trh, konkrétně operátora China Unicom, který jako první v Číně nabídne klasickou UMTS síť třetí generace. V celkem slušivém těle přístroje s rozměry 110 x 55 x 15,1 milimetrů, hmotností 124 gramů a s vysouvací QWERTY klávesnicí se skrývá procesor Qualcomm MSM7225 s pracovní frekvencí 528 MHz a shodně 256 MB RAM i FlashROM. Dotykový širokoúhlý TFT displej s rozlišením 240 x 400 bodů má úhlopříčku 3,2 palce, zařízení dále nabídne i 3 megapixelový digitální fotoaparát s automatickým ostřením, aGPS navigaci, WiFi b/g, Bluetooth 2.1 a slot pro microSD karty s kapacitou až 32 GB.Příznivce poslechu kvalitní reprodukce potěší 3,5 milimetrový konektor pro připojení sluchátek. Telefon podporuje i rychlá HSDPA data až do rychlosti 7,2 Mbps, pro základní datování a hlasové volání je k dispozici klasický čtyřpásmový telefonní GSM / GPRS / EDGE modul. Vzhledem ke svým parametrům by se Alcatel neztratil ani u nás, ale jak už bylo řečeno, těšit se z něj budou moci jen uživatelé za Velkou zdí.
reklama
Nejnovější články
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové Volvo S60 je z USA a nemá diesel Nové Volvo S60 je z USA a nemá diesel
Volvo představilo nový sedan střední třídy S60. Tentokrát se bude vyrábět v USA a podobně jako mnoho jiných aut, přijde o naftovou verzi. K mání bude jen s benzinovým a hybridním pohonem. Ve všech případech se čtyřválcem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla začala vyrábět Model 3 i ve "stanu" Tesla začala vyrábět Model 3 i ve "stanu"
Elon Musk slíbil, že do konce června chce vyrábět 5000 vozů Model 3 týdně. Po několika odkladech to chce už konečně splnit, a tak nechal postavit jakýsi "stan". Tvrdí dokonce, že toto provizorní řešení je lepší než klasická továrna.
19.6.2018, aktualita, Milan Šurkala
ZTE to má zase nahnuté, Senát ruší Trumpovu dohodu ZTE to má zase nahnuté, Senát ruší Trumpovu dohodu
ZTE a Trumpovy zákazy a dohody jsou docela pěkná komedie. Poslední Trumpova dohoda s Čínou se totiž z bezpečnostního hlediska nelíbí Senátu, a tak to vypadá, že naděje pro ZTE opět pohasíná.
19.6.2018, aktualita, Milan Šurkala