www.svetmobilne.cz
>
>

Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji

Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
, , aktualita
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
K oblíbeným
reklama
Už i u nás je možné si při splnění některých pravidel vybavit své vozy registrační značkou na přání. Některé země jdou ale dál. V americké Virginii je možné mít i některé speciální znaky jako ampersand nebo otazník, Vermont to chce posunout ještě dál a návrh zákona přichází s možností si na značku umístit i smajlíka.
 
Registrační značka Vermont
ilustrační foto, zdroje: State of Vermont [Public domain] a Twitter [CC BY 4.0], přes Wikimedia Commons (1, 2)
 
Nešlo by však o světové prvenství, neboť tuto možnost mají už od loňského února řidiči v Queenslandu v Austrálii. Tam za jednoho smajlíka zaplatíte 475 AUD (cca 7400 Kč). V případě Vermontu bude možné vybírat jen ze šesti emoji, mezi nimiž by nemělo být nic ofenzivního, ale známe lidi, ti jistě na něco přijdou. Prozatím není známa ani cena takové značky. A co vy, uvítali byste registrační značky se smajlíky i u nás?
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala