www.svetmobilne.cz
>
>

Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji

Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
, , aktualita
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
K oblíbeným
reklama
Už i u nás je možné si při splnění některých pravidel vybavit své vozy registrační značkou na přání. Některé země jdou ale dál. V americké Virginii je možné mít i některé speciální znaky jako ampersand nebo otazník, Vermont to chce posunout ještě dál a návrh zákona přichází s možností si na značku umístit i smajlíka.
 
Registrační značka Vermont
ilustrační foto, zdroje: State of Vermont [Public domain] a Twitter [CC BY 4.0], přes Wikimedia Commons (1, 2)
 
Nešlo by však o světové prvenství, neboť tuto možnost mají už od loňského února řidiči v Queenslandu v Austrálii. Tam za jednoho smajlíka zaplatíte 475 AUD (cca 7400 Kč). V případě Vermontu bude možné vybírat jen ze šesti emoji, mezi nimiž by nemělo být nic ofenzivního, ale známe lidi, ti jistě na něco přijdou. Prozatím není známa ani cena takové značky. A co vy, uvítali byste registrační značky se smajlíky i u nás?
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple varuje před poklesem příjmů, viníkem je koronavirus Covid-19 Apple varuje před poklesem příjmů, viníkem je koronavirus Covid-19
Koronavirus COVID-19 ovlivňuje i samotný průmysl, odkládají se veletrhy, uvádění nových produktů a klesají i příjmy. Právě před tím varuje své investory společnost Apple a je jen otázkou, nakolik se odsune uvedení nových iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla vrátila autopilota do ojetého auta, negativní publicita zabrala Tesla vrátila autopilota do ojetého auta, negativní publicita zabrala
Negativní publicita občas přinutí společnosti změnit názor a to se stalo i v případě Tesly. Ta majiteli ojetého vozu Model S 75D odstranila autopilota, za kterého údajně nezaplatil. Teď mu ho vrací zpět.
17.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Nová aféra Tesly: automobilka odstranila autopilota u ojetých aut Nová aféra Tesly: automobilka odstranila autopilota u ojetých aut

Tesla bude mít opět co vysvětlovat. Někteří majitelé totiž zjistili velmi nepříjemnou skutečnost. Poté, co si koupili ojetou Teslu od původního majitele, který si připlatil za autopilota, jim automobilka tuto funkci vypnula a nutí je k opětovné koupi. 

9.2.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
MediaTek uvedl procesory střední třídy Helio G70 a G80 MediaTek uvedl procesory střední třídy Helio G70 a G80
Společnost MediaTek představila nové mobilní procesory pro telefony střední třídy. Jde o modely Helio G70 a G80, které se liší svými takty CPU i GPU. I tak by měly dostačovat na slušné mobilní hraní.
6.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Brexit může vrátit do hry dražší roaming Brexit může vrátit do hry dražší roaming
Odchod Velké Británie z EU může mít další nepříjemný dopad pro cestování a pobyt v této zemi. Hrozí totiž, že bude zrušena dohoda o roamingu, která zajišťovala absenci zvýšených roamingových poplatků. V Británii tak možná budeme volat dráž než teď.
4.2.2020, aktualita, Milan Šurkala