24.3.2017, Milan Šurkala, recenze

Levné USB nabíječky do zapalovače auta sice seženete i za stovku, my se ale dnes podíváme na mnohem vyspělejší zařízení, které vedle nabíjení telefonů zvládne i zaznamenat trasy, poskytovat informace o akumulátoru auta nebo toto auto najít na parkovišti.

reklama
recenzia? | od: zolo_sk (22)  15.8.201710:33
Pán Šurkala, robte radšej poctivé recenzie fotoaparátov a objektívov. Za prvé, propagovať funkciu rýchleho nabíjania a nemať k tomu potrebný mobil na otestovanie je neprofesionálne. Za druhé, mohli ste spomenúť, že sa robila aj verzia bez obojstranného USB A ­(to keby niekto chcel kupovať cez ebay­). A za tretie, primárne to bolo robené pre produkty Apple. Pre Android telefóny existuje model ZUS® for Android s Qualcomm Quick Charge 2.0 ­(ktorý mení prúd a napätie pre podporované mobily­). https:­/­/www.nonda.co­/products­/zus­-qc­-smart­-car­-charger
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Re: recenzia? | od: Milan Šurkala (237)  15.8.201711:39
To, že existuje nějaká verze bez oboustranného USB jsem nezmínil, protože o tom nevím ­(na stránkách žádnou takovou verzi nezmiňovali­).

Jak jste sám řekl, šlo o verzi spíše pro Apple bez podpory Quick Charge 2.0 ­(která sice existuje, ale nebyla předmětem recenze, tak není důvod to sem tahat­), takže se to také vyzkoušelo na Applu ­- tedy zařízení, pro které to bylo určeno. Mám navíc pocit, že v době testování QC2.0 verze ani nebyla k dispozici.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.