www.svetmobilne.cz
>
>
>

Nonda ZUS Smart Car Charger: najde auto i nabije telefon

Nonda ZUS Smart Car Charger: najde auto i nabije telefon
, , recenze
Levné USB nabíječky do zapalovače auta sice seženete i za stovku, my se ale dnes podíváme na mnohem vyspělejší zařízení, které vedle nabíjení telefonů zvládne i zaznamenat trasy, poskytovat informace o akumulátoru auta nebo toto auto najít na parkovišti.
K oblíbeným
Kapitoly článku:
reklama
Nabíječka Nonda ZUS Smart Car Charger je zajímavým zařízením, které nenabídne jen rychlé nabíjení dvou zařízení, ale i několik dalších užitečných funkcí. Někoho může zajímat monitorování napětí autobaterie, používanější bude ale asi ukládání GPS souřadnice, kde bylo auto zaparkováno. To ukončí hledání vozu těm, kteří si jej nezapamatují např. kvůli slabšímu orientačnímu smyslu, faktu, že pokaždé parkují někde jinde nebo na velkých nepřehledných plochách (např. obrovská parkoviště u letišť).

Užitečné může být i varování o konci doby parkování nebo záznam tras a jejich délky (vzdálenosti i času). Jsou zde i dvě menší stinné stránky. Pro některá auta jsou rozměry trochu velké a v mém případě nabíječka nešla schovat pod krytku prostoru obsahující zapalovač. Také je zvláštní, že i pro samotné hledání auta pomocí GPS je nejprve nutno zapnout Bluetooth. Pokud tedy toto rozhraní vypínáte, budete jej muset nejprve aktivovat.

Celkově tedy ZUS Smart Car Charger hodnotím jako užitečné a zajímavé zařízení a pokud vám nevadí vyšší cena, může se mnoha lidem hodit. Nezapomeňte, že bude potřeba ještě koupit adekvátní USB kabel podle koncovky, kterou potřebujete.


Nabíječka je vhodná pro:


1. Pro ty, kteří často zapomínají, kde naposledy zaparkovali
2. Rychlé nabíjení telefonů nebo tabletu


Plusy


+ Oboustranné USB porty
+ Záznam lokace parkování a parkovací hodiny

+ Stylový design


Minusy


- U některých aut může vadit větší rozměr (čouhá ven)
- Aplikace nefunguje bez Bluetooth (přestože není potřeba, např. k nalezení auta)
 
 
Za zapůjčení nabíječky Nonda ZUS Smart Car Charger děkujeme firmě Nonda.
 
 
Cena v době testování: cca 900 Kč s DPHCeny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
13.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se
Dyson, známý výrobce vysavačů, vysoušečů rukou a dalších zařízení, chtěl proniknout na trh elektromobilů. Jak to tak ale vypadá, situace nebyla tak růžová a společnost celý projekt elektrických aut ukončila.
12.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vodíková Toyota Mirai chystá hezčí 2. generaci Vodíková Toyota Mirai chystá hezčí 2. generaci
Vodíkový sedan Toyota Mirai dostane brzy druhou generaci. Toyota totiž ukázala koncept nové varianty, která má už velmi blízko k produkčnímu vozu. Ten už bude 5místný, má mít i delší dojezd a především o něco hezčí design.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala