www.svetmobilne.cz
>
>
>

Logitech K810: podsvícená kvalita

Logitech K810: podsvícená kvalita
, , recenze
S celým označením Bluetooth Illuminated Keyboard K810 dorazila k nám na vyzkoušení klávesnice určená především pro mobilní zařízení, čemuž odpovídá její rozhraní, ale také rozměry. Kromě toho se můžeme těšit také na podsvícení.
Kapitoly článku:reklama
I tato spíše mobilní klávesnice s rozhraním Bluetooth dokáže spolupracovat s klasickým obslužným softwarem SetPoint, který byl stažen ve verzi 6.32. Určen je samozřejmě pouze pro operační systém Windows a nabídne nám některé neocenitelné funkce. Jako obvykle tu máme hlavní okno rozdělené na několik záložek, zde tedy přesně čtyři.

První záložka poslouží pro nastavení speciálních funkcí tlačítek F, přičemž nastavit můžeme celkem tři na klávesách F4, F11 a F12, jejichž výchozí funkce jsou uvedeny ve středním okénku. Můžeme si tedy pro ně vybrat jiné funkce, a to buď některé z přímo nabízených, popřípadě tu je pod označením Other k dispozici několik desítek dalších. A pak můžeme v této záložce především prohodit funkce kláves F, respektive je vrátit do původního nastavení, protože takto nám třeba stisk klávesy F1 neukáže nápovědu, ale přepne na první spárované zařízení, což může být dost otravné. Toto nastavení se ale samozřejmě ukládá do počítače a ne klávesnice, takže po připojení třeba k telefonu budou její funkce ve výchozí podobě.

Pak už to je velmi jednoduché. Druhá záložka pouze ukáže stav akumulátoru, přičemž o výdrži klávesnice svědčí to, že se ukazatel ani po dvou dnech používání i s občasně zapnutým LED podsvícením ani nehnul.

Třetí záložka dokáže deaktivovat vybrané klávesy, přičemž jejich seznam vidíte sami na screenshotu.

A nakonec čtvrtá záložka se týká pouze podsvícení kláves a je tu jediná možnost - zobrazit formou OSD na obrazovce počítače pomocí piktogramu nastavení intenzity podsvícení.
reklama
Nejnovější články
Alcatel přiveze na IFA 2017 minimálně čtyři nové smartphony Alcatel přiveze na IFA 2017 minimálně čtyři nové smartphony
Alcatel byl vždy jednou z nejaktivnějších značek na velkých veletrzích, v letošním roce jsme se však mnoha novinek nedočkali. Možná to napraví na blížícím se veletrhu IFA 2017, kde by mohy být představeny minimálně čtyři smartphonové novinky od Alcatelu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Android 8.0 Oreo je na světě, brzy zamíří do prvních telefonů Android 8.0 Oreo je na světě, brzy zamíří do prvních telefonů
Poslední verze operačního systému od Googlu, dosud známá jen jako Android O, nese název Android 8.0 Oreo. Google to oznámil dnes po zatmění slunce a dodal, že již brzy začne být šířena aktualizace pro Pixely a Nexusy.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi Redmi Note 5A oficiálně: větší displej, nižší cena Xiaomi Redmi Note 5A oficiálně: větší displej, nižší cena
Xiaomi dnes podle předpokladů představilo zatím nejlevnější smartphone z řady Redmi Note. Dostupný bude ve dvou variantách, přičemž vyšší se pochlubí 4GB RAM nebo 16MPx selfie fotoaparátem s LED bleskem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Tyto aplikace nejvíce zatěžují baterii a procesor ve smartphonech Tyto aplikace nejvíce zatěžují baterii a procesor ve smartphonech
Avast přinesl nejaktuálnější přehled aplikací, které mají negativní vliv na smartphony s Androidem. V žebříčkách nalezneme aplikace nejvíce vybíjející baterii, snižující výkon nebo zabírající místo.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Huawei předběhl Apple ve střední Evropě, vpřed se dere také Xiaomi Huawei předběhl Apple ve střední Evropě, vpřed se dere také Xiaomi
Nejprodávanější značkou smartphonů ve střední a východní Evropě zůstává Samsung, na druhou příčku se ovšem probojoval Huawei. Překvapí, že se mězi pět nejlepších dostalo také Xiaomi, ačkoliv v tomto regionu nemá oficiální zastoupení.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik