reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Fotoduel: HTC HD2 vs. HTC HD mini

, , preview
Fotoduel: HTC HD2 vs. HTC HD mini
Zařízení HTC HD2 mělo papírové předpoklady stát se jedním z nejlepších fotomobilů s Windows Mobile. Jenže ouha, ani po mnoha měsících od počátku prodeje neodstraněný problém s růžolícím se středem většiny fotografií tyto ambice více méně pohřbil.
Fotoduel: HTC HD2 vs. HTC HD mini
Kapitoly článku:
  1. Fotoduel: HTC HD2 vs. HTC HD mini
  2. Texty a horší světelné podmínky a video

Texty a horší světelné podmínky a video


Focení detailních fotek (nechci zrovna psát makro fotek) může pro někoho být důležité, stejně jako focení textu. Pro představu, jak jsou na tom tato zařízení v této kategorii, je zde následující sekce.

HTC HD2 - - - - - - - - - HTC HD miniPoslední sada fotografií je focena ve zhoršených světelných podmínkách a bez použití blesku. V naprosté tmě už ne, protože HD mini postrádá integrovaný blesk a tak by to byl souboj poněkud nerovný. Soudě podle výrazně vyšší úrovně šumu u HD mini bych tipoval, že snímač má fyzicky menší rozměry, ale je to vážně jen tip.

HTC HD2 - - - - - - - - - HTC HD miniNa úplný závěr tu mám jedno ukázkové video. Kvalita není tak dobrá jako u HD2, pravděpodobně z důvodu odlišného (a horšího) procesoru, ale pořád je to celkem slušný výsledek. Video najdete na obvyklém místě na YouTube (a nebo o trochu níže:).
A tím je naše srovnání u konce. Na první pohled je jasně patrné, že pokud HD mini trpí stejným neduhem jako HD2, je to nesrovnatelně snesitelnější a téměř neznatelné. Celkově se mi fotky z novějšího zařízení líbí mnohem víc a nezbývá než litovat, že podobně kvalitní nebyl foťák ve starším bratříčkovi. Jedna z hlavních slabin HD2 by tak vůbec nebyla.