Puppy8

Registrace: 4.9.2012
Komentářů: 68 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 20.5.2019 s hodnocením +2:
Jsem zvědav, zda Microsoft udělá totéž uživatelům ­(překvapivě velmi dobrých­) MateBook notebooků.
Znění komentáře ze dne 13.12.2016 s hodnocením +2:
Vaše recenze fotoaparátů čtu rád, ale nezlobte se, to co píšete o Windows 10 Mobile jsou neskutečné nesmysly jako někde na iDnes. Nic nekončí.

Windows 10 Mobile je pro zákazníky, kteří preferují bezpečnost a podporu pravidelných měsíčních bezpečnostních aktualizací ­(narozdíl od Androidu, kde podpora není s vyjímkou několika přístrojů bez dual sim od Google naprosto žádná­) a zároveň systém, který není na úrovni hračky pro děti předškolního věku s naprosto nelogickým ovládáním ­(iPhone­).

Současné ceny Lumií jsou velmi dobré, zvláště Lumia 950­/XL. Pokud se podíváte na recenze zákazníků na Heuréce, Amazonu nebo velkých eshopech, tak jsou velmi dobré. Lumie 950 a 650 se nabízejí v dual sim verzi s podporou více než deseti LTE pásem, včetně TDD 38 až 40. V současné verzi OS jsou již zcela spolehlivé bez prvotních problémů při uvedení na trh. Aplikace jsou pro většinu bank, teď například uvedlo aplikaci UPC na Horizon Go atd.

Pokud chcete nekompromisní přístroj tak je tu HP Elite x3. Ano, je teď v ceně iPhone, ale narozdíl od tohoto podřadného hardware tady dostanete 2K OLED displej, dual sim podporu, iris skener a Continuum. A samozřejmě pravidelné bezpečnostní aktualizace. HP už připravuje další levnější model. Surface Phone je ve vývoji se Snapdragonem, po té co Intel ukončil vývoj mobilních procesorů ­(jinak už by byl na trhu­).

Takže ne, nic nekončí, ba naopak.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 14.9.2018 s hodnocením -2:
I po více než dvou letech má nejnovější iPhone stále horší displej než Lumia 950­/XL, ty mají totiž vyšší rozlišení 2560 x 1440.
Znění komentáře ze dne 11.5.2018 s hodnocením -1:
Problém je, že Android je jedna velká bezpečnostní díra, ve srovnáni s Windows nebo MacOS­/iOS. Bylo by potřeba aktualizace vydávat týdně a ještě by to bylo málo. To je tak, když se reklamní ­(a ne technologická, jako Microsoft nebo Apple­) společnost pustí do výroby software, jak Pat a Mat: https:­/­/www.cvedetails.com­/top­-50­-products.php?year=2017