www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

První Dual SIM iPhone si nejspíš nekoupíte

První Dual SIM iPhone si nejspíš nekoupíte
, , aktualita
Další zdroj potvrdil, že jeden z letošních iPhonů přijde ve variantě s podporou dvou SIM karet. Na českém trhu si ji ovšem patrně nepořídíme. Objevila se také spekulace, že Apple z balení příštích iPhonů odstraní sluchátkový adaptér.
reklama
Apple letos představí tři nové smartphony – 5,8" OLED iPhone X, 6,1" OLED iPhone X Plus a 6,1" LCD iPhone 9. Některé zdroje ovšem uvádějí čtyři nové modely, neboť poslední jmenovaný iPhone přijde údajně také ve verzi Dual SIM. Vůbec poprvé tedy Apple nabídne smartphone s podporou dvou SIM karet, která je přitom u mnoha konkurenčních výrobců dlouholetým standardem. Nejásejte ovšem předčasně, podle posledních spekulací bude Dual SIM iPhone určen výhradně pro čínský trh, kde uživatelé často používají více telefonních čísel. Na druhou stranu jsou telefony na dvě SIM karty populární i na jiných trzích, takže snad se později čtvrtý iPhone rozšíří mimo Čínu.
 
 
Poslední údajná fotografie iPhonu 9 dost možná zobrazuje jen nefunkční kopii, ale naznačuje nám možnou podobu designu
 
iPhone s 6,1" LCD displejem by měl být nejlevnější novinkou z očekávané trojice, respektive čtveřice modelů. Finální název prozatím neznáme, ale často je na novinku odkazováno jako na iPhone 9. Na většině světových trhů by měl být dostupný ve verzi Single SIM, tedy s jedním slotem na SIM kartu. Telefon by měl měřit 147,12 mm na výšku a 71,52 mm na šířku, takže by měl být o něco větší než současný iPhone X (s 5,8" displejem). Po stránce designu bude nejspíš použita osvědčená kombinace skleněných zad s kovovým rámem. Jedním z kroků, jak snížit prodejní cenu, by mělo být použití pouze jednoho zadního fotoaparátu namísto duálního.
 
 

iPhony bez sluchátkového adaptéru v balení?

 
V minulých dnech se ohledně nových iPhonů objevila ještě jedna spekulace, která fanoušky nejspíš nepotěší. Podle analytické společnosti Barclays bude v základním balení všech nových iPhonů chybět adaptér, který umožnil do Lightning portu připojit standardní sluchátka s 3,5mm audio konektorem. Po odstranění jacku tedy Apple zase trochu zkomplikuje život uživatelům, kteří používají běžná drátová sluchátka (a nespokojí se s originálními od Applu). Pokud vám tedy nezůstane doma adaptér z předchozího iPhonu, budete si muset koupit nový. Dodejme, že originální adaptér z Ligtning portu na 3,5mm audio jack se samostatně prodává za 279 Kč s DPH.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala