www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

První Dual SIM iPhone si nejspíš nekoupíte

První Dual SIM iPhone si nejspíš nekoupíte
, , aktualita
Další zdroj potvrdil, že jeden z letošních iPhonů přijde ve variantě s podporou dvou SIM karet. Na českém trhu si ji ovšem patrně nepořídíme. Objevila se také spekulace, že Apple z balení příštích iPhonů odstraní sluchátkový adaptér.
K oblíbeným
reklama
Apple letos představí tři nové smartphony – 5,8" OLED iPhone X, 6,1" OLED iPhone X Plus a 6,1" LCD iPhone 9. Některé zdroje ovšem uvádějí čtyři nové modely, neboť poslední jmenovaný iPhone přijde údajně také ve verzi Dual SIM. Vůbec poprvé tedy Apple nabídne smartphone s podporou dvou SIM karet, která je přitom u mnoha konkurenčních výrobců dlouholetým standardem. Nejásejte ovšem předčasně, podle posledních spekulací bude Dual SIM iPhone určen výhradně pro čínský trh, kde uživatelé často používají více telefonních čísel. Na druhou stranu jsou telefony na dvě SIM karty populární i na jiných trzích, takže snad se později čtvrtý iPhone rozšíří mimo Čínu.
 
 
Poslední údajná fotografie iPhonu 9 dost možná zobrazuje jen nefunkční kopii, ale naznačuje nám možnou podobu designu
 
iPhone s 6,1" LCD displejem by měl být nejlevnější novinkou z očekávané trojice, respektive čtveřice modelů. Finální název prozatím neznáme, ale často je na novinku odkazováno jako na iPhone 9. Na většině světových trhů by měl být dostupný ve verzi Single SIM, tedy s jedním slotem na SIM kartu. Telefon by měl měřit 147,12 mm na výšku a 71,52 mm na šířku, takže by měl být o něco větší než současný iPhone X (s 5,8" displejem). Po stránce designu bude nejspíš použita osvědčená kombinace skleněných zad s kovovým rámem. Jedním z kroků, jak snížit prodejní cenu, by mělo být použití pouze jednoho zadního fotoaparátu namísto duálního.
 
 

iPhony bez sluchátkového adaptéru v balení?

 
V minulých dnech se ohledně nových iPhonů objevila ještě jedna spekulace, která fanoušky nejspíš nepotěší. Podle analytické společnosti Barclays bude v základním balení všech nových iPhonů chybět adaptér, který umožnil do Lightning portu připojit standardní sluchátka s 3,5mm audio konektorem. Po odstranění jacku tedy Apple zase trochu zkomplikuje život uživatelům, kteří používají běžná drátová sluchátka (a nespokojí se s originálními od Applu). Pokud vám tedy nezůstane doma adaptér z předchozího iPhonu, budete si muset koupit nový. Dodejme, že originální adaptér z Ligtning portu na 3,5mm audio jack se samostatně prodává za 279 Kč s DPH.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala