www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

První detaily o Galaxy Note 9 a Galaxy S10 jsou tady

První detaily o Galaxy Note 9 a Galaxy S10 jsou tady
, , aktualita
Samsung nespí a v současné době pilně pracuje na dalším špičkovém modelu Galaxy Note 9, který by měl přijít se znatelně větší baterií. A začíná se mluvit také o Galaxy S10, ačkoliv do jeho představení zbývá skoro rok.
reklama
Samsung Galaxy Note 9 by měl být představen už letos v létě a je tedy nejvyšší čas se seznámit s dosud uniklými detaily. Smartphone by měl nabídnout o něco větší displej, úhlopříčka údajně vzroste ze 6,3" na 6,4". A mělo by se samozřejmě jednat o Infinity Display druhé generace známý z Galaxy S9, který se vyznačuje zúženými rámečky v horní a spodní části. Narůst by měla výdrž baterie, neboť jihokorejský výrobce patrně přistoupí ke znatelnému navýšení kapacity. Zdroje se ovšem neshodují, o kolik to bude. Podle prvního máme očekávat kapacitu 3 850 mAh, druhý potom mluví dokonce o 4 000 mAh. Připomeňme, že aktuální Galaxy Note 8 má jen 3 300 mAh baterii. Hlavním důvodem, proč se Samsung držel při zemi, jsou nejspíš problémy s explodujícím modelem Galaxy Note 7.
 
 
Novinka by měla dále nabídnout tělo z pevnějších materiálů, což se týká především kovového rámu a skleněných zad. Stále není jasné, zda výrobce konečně použije čtečku otisků prstů ukrytou v displeji, nebo senzor umístí znovu na zadní stranu. Nové technologii zatím většina značek není příliš nakloněna, neboť se obává její spolehlivosti a také nemožnosti používat nalepovací ochranná skla na displej. V případě dalších parametrů můžeme očekávat procesor Exynos 9810 nebo Snapdragon 845 (podle regionální varianty), 6GB RAM a až 128GB niterní úložiště. Na zádech nejspíš nalezneme duální fotoaparát ve stejné konfiguraci jako Galaxy S9+.
 
Od představení Samsungu Galaxy S10 nás dělí skoro rok, přesto už měly být finalizovány některé parametry týkající se hlavně displeje. Už nyní víme, že "es desítka" nebude flexibilní smartphone, tuto vychytávku si výrobce nechá pro novou samostatnou řadu. Co se týče úhlopříček, Galaxy S10 má nabídnout 5,8" panel a Galaxy S10+ povýší na 6,3". I tady se spekuluje, že by Samsung mohl implementovat čtečku otisků prstů v displeji, neboť začátkem příštího roku už by tato technologie mohla být o něco dokonalejší. Přední kamera by měla podobně jako u iPhonu X nabídnout 3D schopnosti, které by byly využívány při rozpoznávání obličeje.
 
Zdroj: Sammobile.com (1, 2)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
iPhone X možná trápí praskající sklo fotoaparátu iPhone X možná trápí praskající sklo fotoaparátu
Někteří uživatelé iPhonu X se setkali s tím, že sklo kryjící duální zadní fotoaparát samovolně praská. Apple navíc problém nevyřeší bezplatně v rámci záruky, ale požaduje za výměnu velmi vysoké poplatky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung prohrál patentový spor, zaplatí Applu 539 milionů USD Samsung prohrál patentový spor, zaplatí Applu 539 milionů USD
Samsung a Apple vedou neustále patentové spory a žalují se navzájem. V jednom letitém sporu, kdy Apple žaloval Samsung, bylo konečně rozhodnuto. Pro tentokrát to odnesl Samsung a zaplatí přes půl miliardy dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výrobce Essential Phonu je ve finančních problémech Výrobce Essential Phonu je ve finančních problémech
Společnost Essential Inc, kterou založil Andy Rubin, se potýká s finančními problémy. Z uniklého interního e-mailu je patrné, že vyloučena není akvizice. Podle spekulací byl navíc možná zrušen připravovaný smartphone.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei přestane odemykat bootloadery svých telefonů Huawei přestane odemykat bootloadery svých telefonů
Huawei vypíná své stránky, prostřednictvím kterých mohou zákazníci získat kód pro odemknutí bootloaderu. Důvodem je snaha zabránit problémům se smartphony. Nové modely už mají smůlu, a pro ty starší bude služba fungovat ještě 60 dnů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Meizu M8c: nižší třída s pár překvapeními Meizu M8c: nižší třída s pár překvapeními
Meizu oznámilo nový smartphone M8c, který se zařadí mezi cenově nejdostupnější modely na trhu. Na jedné straně přináší moderní displej 18:9 a funkci rozpoznání obličeje, ale na druhé straně spoléhá na starší Android či plastové tělo.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik