www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID
, , aktualita
Společnost Apple rozesílá průzkumy mezi své zákazníky, které jí pomáhají získat jejich názory. Otázky napovídají, nad čím Apple vlastně uvažuje a čeho bychom se mohli brzy dočkat. Možná tak z balení zmizí USB kabel.
K oblíbeným
reklama
Dotazníky, kterými společnost Apple zjišťuje názory svých uživatelů, svými otázkami dobře napovídají, čeho bychom se mohli dočkat. Na základě odezvy uživatelů se zjistilo, že se jim s každým novým iPhonem doma hromadí nabíjecí adaptéry, což spolu s ekologickým zaměřením firmy vyústilo v jejich odstranění. Podobně tak zmizela i drátová sluchátka EarPods. Jistě z toho nejsou všichni nadšení, což určitě platí především pro první majitele iPhonu. Jistě se to ale líbí Applu, který má nižší náklady na každém prodaném balení telefonu, a pokud člověk bude chtít toto příslušenství, ještě si ho zaplatí. Dvě, no s nižším zatížením životního prostředí vlastně tři mouchy jednou ranou.
 
Apple iPhone 12
 
Otázky z posledních dotazníků napovídají, že by z balení mohl zmizet dokonce i USB kabel. Vzhledem k nepříliš dobré výdrži originálních kabelů Apple to ale asi nebude nejlepší nápad. Získal by akorát Apple (a jiní výrobci USB/Lightning kabelů), ale ne zákazník a asi ani životní prostředí, protože kabel by si museli dřív nebo později koupit taky. Možná i několik kabelů pro případy, když zrovna ten jeden není k dispozici.
 
Další otázky mířily na spokojenost lidí s Face ID, což naopak napovídá, že bychom se u iPhonu 13 mohli dočkat existence Face ID i Touch ID zároveň. Zda bude snímač otisků prstů v displeji nebo na zapínacím tlačítku, to nevíme. Známý analytik Ming-Chi Kuo pak prozradil, že by se Apple s iPhonem 13 měl vrátit ke klasickému rozvrhu, tedy k uvádění telefonů opět v polovině září. Letos to kvůli koronavirové pandemii nevyšlo. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář