www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID
, , aktualita
Společnost Apple rozesílá průzkumy mezi své zákazníky, které jí pomáhají získat jejich názory. Otázky napovídají, nad čím Apple vlastně uvažuje a čeho bychom se mohli brzy dočkat. Možná tak z balení zmizí USB kabel.
K oblíbeným
reklama
Dotazníky, kterými společnost Apple zjišťuje názory svých uživatelů, svými otázkami dobře napovídají, čeho bychom se mohli dočkat. Na základě odezvy uživatelů se zjistilo, že se jim s každým novým iPhonem doma hromadí nabíjecí adaptéry, což spolu s ekologickým zaměřením firmy vyústilo v jejich odstranění. Podobně tak zmizela i drátová sluchátka EarPods. Jistě z toho nejsou všichni nadšení, což určitě platí především pro první majitele iPhonu. Jistě se to ale líbí Applu, který má nižší náklady na každém prodaném balení telefonu, a pokud člověk bude chtít toto příslušenství, ještě si ho zaplatí. Dvě, no s nižším zatížením životního prostředí vlastně tři mouchy jednou ranou.
 
Apple iPhone 12
 
Otázky z posledních dotazníků napovídají, že by z balení mohl zmizet dokonce i USB kabel. Vzhledem k nepříliš dobré výdrži originálních kabelů Apple to ale asi nebude nejlepší nápad. Získal by akorát Apple (a jiní výrobci USB/Lightning kabelů), ale ne zákazník a asi ani životní prostředí, protože kabel by si museli dřív nebo později koupit taky. Možná i několik kabelů pro případy, když zrovna ten jeden není k dispozici.
 
Další otázky mířily na spokojenost lidí s Face ID, což naopak napovídá, že bychom se u iPhonu 13 mohli dočkat existence Face ID i Touch ID zároveň. Zda bude snímač otisků prstů v displeji nebo na zapínacím tlačítku, to nevíme. Známý analytik Ming-Chi Kuo pak prozradil, že by se Apple s iPhonem 13 měl vrátit ke klasickému rozvrhu, tedy k uvádění telefonů opět v polovině září. Letos to kvůli koronavirové pandemii nevyšlo. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elektrické Porsche Taycan v prodejích překonává ikonickou 911 Elektrické Porsche Taycan v prodejích překonává ikonickou 911
Historie se opakuje a tak, jak SUV Cayenne pomohlo zachránit legendární Porsche 911, tak to dnes činí elektrický sedan Taycan. Tento "bezemisní" sedan už letos svými prodeji model 911 překonal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily Foxconn, výrobce iPhonů, představil 3 nové elektromobily
Společnost Hon Hai Technology Group (Foxconn) známe jako výrobce elektroniky např. i pro Apple, nicméně v budoucnu chce rozjet i výrobu elektromobilů. Představila hned tři nové modely včetně autobusu.
18.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu Německá města stahují elektrobusy z provozu po požáru ve Stuttgartu
Dopravní podniky se začínají obávat elektrických autobusů. Byť je ještě nedávno s velkou slávou zaváděly do provozu, kvůli nedávným požárům je některá města v Německu dočasně stáhla z aktivní služby.
16.10.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje V Číně se o svátcích tvoří fronty na nabití EV, NIO díky Battery Swap boduje
Jedním z často zmiňovaných argumentů proti elektromobilitě je to, co se stane, když velká část lidí najednou pojede dlouhou trasu (dovolená, svátky). V Číně to nyní zažili a měli problém. Menší byl u společnosti NIO, která má program výměny akumulátorů.
15.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023 Zpoždění Tesly: Semi, Roadster i Cybertruck kvůli čipové krizi až v roce 2023
Před měsícem jsme se dozvěděli, že se kvůli čipové krizi odsouvá Roadster až na rok 2023. Vypadá to, že nebude zdaleka jediným modelem, který nabere další zpoždění. Týkat se to má i ostatních připravovaných novinek.
14.10.2021, aktualita, Milan Šurkala