www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID
, , aktualita
Společnost Apple rozesílá průzkumy mezi své zákazníky, které jí pomáhají získat jejich názory. Otázky napovídají, nad čím Apple vlastně uvažuje a čeho bychom se mohli brzy dočkat. Možná tak z balení zmizí USB kabel.
K oblíbeným
reklama
Dotazníky, kterými společnost Apple zjišťuje názory svých uživatelů, svými otázkami dobře napovídají, čeho bychom se mohli dočkat. Na základě odezvy uživatelů se zjistilo, že se jim s každým novým iPhonem doma hromadí nabíjecí adaptéry, což spolu s ekologickým zaměřením firmy vyústilo v jejich odstranění. Podobně tak zmizela i drátová sluchátka EarPods. Jistě z toho nejsou všichni nadšení, což určitě platí především pro první majitele iPhonu. Jistě se to ale líbí Applu, který má nižší náklady na každém prodaném balení telefonu, a pokud člověk bude chtít toto příslušenství, ještě si ho zaplatí. Dvě, no s nižším zatížením životního prostředí vlastně tři mouchy jednou ranou.
 
Apple iPhone 12
 
Otázky z posledních dotazníků napovídají, že by z balení mohl zmizet dokonce i USB kabel. Vzhledem k nepříliš dobré výdrži originálních kabelů Apple to ale asi nebude nejlepší nápad. Získal by akorát Apple (a jiní výrobci USB/Lightning kabelů), ale ne zákazník a asi ani životní prostředí, protože kabel by si museli dřív nebo později koupit taky. Možná i několik kabelů pro případy, když zrovna ten jeden není k dispozici.
 
Další otázky mířily na spokojenost lidí s Face ID, což naopak napovídá, že bychom se u iPhonu 13 mohli dočkat existence Face ID i Touch ID zároveň. Zda bude snímač otisků prstů v displeji nebo na zapínacím tlačítku, to nevíme. Známý analytik Ming-Chi Kuo pak prozradil, že by se Apple s iPhonem 13 měl vrátit ke klasickému rozvrhu, tedy k uvádění telefonů opět v polovině září. Letos to kvůli koronavirové pandemii nevyšlo. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
J.D. Power: většina majitelů elektromobilů už chce zůstat u EV J.D. Power: většina majitelů elektromobilů už chce zůstat u EV
J.D. Power provedl studii pod názvem U.S. Electric Vehicle Experience (EVX) Ownership Study, která zjišťovala, jak jsou majitelé elektromobilů spokojeni se svými vozy. Většina chce už u elektromobility zůstat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čína ukázala maglev, který pojede 620 km/h Čína ukázala maglev, který pojede 620 km/h
Čína je jednou z mála zemí, která provozuje vlaky typu maglev. Ty dosud jezdí rychlostí maximálně 430 km/h. Ve vývoji jsou ale ještě rychlejší verze a byl představen prototyp, který by měl vyvinout až 620 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LG zvažuje odchod z trhu se smartphony, divizi se dlouhodobě nedaří LG zvažuje odchod z trhu se smartphony, divizi se dlouhodobě nedaří
Společnosti LG se na trhu se smartphony dlouhodobě nedaří. Ztráty dosáhly za posledních pár let miliard dolarů a tržní podíl je dost nízký. Firma tak zvažuje, že se smartphony skončí a nebude se dál trápit.
24.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Porsche uvádí základní model elektromobilu Taycan Porsche uvádí základní model elektromobilu Taycan
Elektromobil Porsche Taycan půjde sehnat ještě levněji než doposud. Německá automobilka totiž představila základní model s pohonem zadních kol, jehož cena se totiž dostane na pouhých 80 tisíc USD.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQA: nový kompaktní crossover čistě na elektřinu Mercedes-Benz EQA: nový kompaktní crossover čistě na elektřinu
Mercedes-Benz pokračuje v elektromobilové ofenzivě a představuje nový kompaktní crossover EQA. Ten se bude nejprve nabízet ve verzi s dojezdem 426 km, ale chystají se i další s větším akumulátorem nebo dvojicí elektromotorů.
23.1.2021, aktualita, Milan Šurkala