www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID

Průzkumy Applu napovídají, že iPhone 13 přijde o USB kabel a získá Touch ID
, , aktualita
Společnost Apple rozesílá průzkumy mezi své zákazníky, které jí pomáhají získat jejich názory. Otázky napovídají, nad čím Apple vlastně uvažuje a čeho bychom se mohli brzy dočkat. Možná tak z balení zmizí USB kabel.
K oblíbeným
reklama
Dotazníky, kterými společnost Apple zjišťuje názory svých uživatelů, svými otázkami dobře napovídají, čeho bychom se mohli dočkat. Na základě odezvy uživatelů se zjistilo, že se jim s každým novým iPhonem doma hromadí nabíjecí adaptéry, což spolu s ekologickým zaměřením firmy vyústilo v jejich odstranění. Podobně tak zmizela i drátová sluchátka EarPods. Jistě z toho nejsou všichni nadšení, což určitě platí především pro první majitele iPhonu. Jistě se to ale líbí Applu, který má nižší náklady na každém prodaném balení telefonu, a pokud člověk bude chtít toto příslušenství, ještě si ho zaplatí. Dvě, no s nižším zatížením životního prostředí vlastně tři mouchy jednou ranou.
 
Apple iPhone 12
 
Otázky z posledních dotazníků napovídají, že by z balení mohl zmizet dokonce i USB kabel. Vzhledem k nepříliš dobré výdrži originálních kabelů Apple to ale asi nebude nejlepší nápad. Získal by akorát Apple (a jiní výrobci USB/Lightning kabelů), ale ne zákazník a asi ani životní prostředí, protože kabel by si museli dřív nebo později koupit taky. Možná i několik kabelů pro případy, když zrovna ten jeden není k dispozici.
 
Další otázky mířily na spokojenost lidí s Face ID, což naopak napovídá, že bychom se u iPhonu 13 mohli dočkat existence Face ID i Touch ID zároveň. Zda bude snímač otisků prstů v displeji nebo na zapínacím tlačítku, to nevíme. Známý analytik Ming-Chi Kuo pak prozradil, že by se Apple s iPhonem 13 měl vrátit ke klasickému rozvrhu, tedy k uvádění telefonů opět v polovině září. Letos to kvůli koronavirové pandemii nevyšlo. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů
DxOMark známe především v oblasti vyhodnocování kvality snímačů digitálních fotoaparátů i telefonů. Nyní se ale dostalo na další kategorii, a tou jsou akumulátory smartphonů. Nově budeme mít bodové hodnocení nejen výdrže.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class
Automobilka Mercedes-Benz představila koncept elektrického vanu EQT. Ten má být jakýmsi předobrazem nové T-Class, kompaktnější varianty k oblíbené V-Class. Pojmout má až sedm pasažérů a nabídnout jim luxusní svezení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
10.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI
Dnes byla představena 4. generace automobilu Škoda Fabia. Nabídne větší vnitřní rozměry, na svou třídu velmi objemný zavazadlový prostor, excelentní aerodynamiku a tentokrát se dostane i na čtyřválcové TSI s objemem 1,5 litru.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko
Čínská automobilka NIO vyrábí elektromobily a v tomto roce poprvé zamíří mimo Čínu. První takovou zemí bude Norsko, kde jsou elektromobily prodejně velmi úspěšné. Je však nutno přiznat, že za to mohou daňové úlevy.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala