Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prohlédněte si, jak bude vypadat Samsung Galaxy Note 8 a LG V30

1.8.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Na internetu se objevil render, který nám ukazuje očekávaný model Galaxy Note 8 ze všech stran. Shodou okolností byly ve stejný den vypuštěny do světa také schématické nákresy LG V30. Doplněno.
Doplněno: Nedlouho po obrázku přední strany Galaxy Note 8 zveřejnil stejný zdroj také rendery, které ukazují tento smartphone ze všech stran a ve dvou barevných variantách.
 
 
Původní článek: Před pár týdny se objevil první údajný obrázek Galaxy Note 8 a nyní následuje další, tentokrát z patrně nejdůvěryhodnějšího zdroje, jaký známe. Render, který opět zobrazuje jen přední stranu smartphonu, zveřejnil na svém twitterovém účtu novinář Evan Blass, známý také pod přezdívkou @evleaks. Nový obrázek je podobný tomu, který se objevil dříve, je proto velmi pravděpodobné, že právě takhle bude vypadat připravovaný Galaxy Note 8. Asi příliš nepřekvapí, že se design přední strany velmi podobá modelům Galaxy S8 a S8+.
 
 
Také novinka totiž bude mít tzv. Infinity Display, který zabírá prakticky většinu přední strany a je na bocích zahnutý. Na uniklém obrázků můžeme telefon vidět v černé barevné variantě s obchodním názvem Midnight Black, ale nabídka bude v tomto ohledu samozřejmě širší. Neznámá nadále zůstává podoba zadní strany, kde by se měl nacházet duální fotoaparát a čtečka otisků prstů. I tady očekáváme určitou podobu s Galaxy S8, ale přece jen by se měla zadní strana po designové stránce odlišovat o něco více než přední.
 
LG V30 je dalším očekávaným modelem z Jižní Koreje, který bude navíc přímou konkurencí pro Galaxy Note 8. Design známe už delší dobu, neboť se v minulosti objevil na těchto renderech. Nyní ovšem přichází potvrzení předchozích spekulací, a to ve formě obrázku, který údajně pochází z uživatelské příručky k telefonu. Jedná se sice jen o schematický nákres, ale o designu LG V30 nám toho prozrazuje více než dost. Na přední straně můžeme vidět displej s relativně tenkými rámečky, i když rozhodně ne tolik jako u Galaxy Note 8. Na pravém boku se bude nacházet slot na SIM kartu, vlevo potom tlačítka. Záda potom ukrývají duální fotoaparát a čtečku otisků prstů, která se nachází kousek pod ním.
 
 
Marné byste ovšem kdekoliv hledali menší sekundární displej, kterým byl vybaven loňský předchůdce LG V20. Další zdroj tvrdí, že by měl být nový telefon vybaven fotoaparátem se světelností f/1.6, což je zatím nejlepší hodnota mezi smartphony (Samsung Galaxy S8 a HTC U11 mají f/1.7). Rozdíl by měl být znatelný především při pořizování nočních snímků.
 
reklama