Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Při nákupu Galaxy S7 či S7 Edge vrátí Samsung zpět 3 000 Kč

3.12.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Další měsíc, další prodejní akce Samsungu. Tuzemské zastoupení opět podporuje prodeje svých vlajkových lodí Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Při nákupu lze získat zpět bonus 3 000 Kč. Kromě toho bylo otevřeno nové zákaznické centrum v Praze-Holešovicích.
Během listopadu přidával Samsung k nákupu Galaxy S7 či Galaxy S7 Edge sedmipalcový tablet Galaxy Tab A v hodnotě 4 000 Kč. S příchodem prosince přidává české zastoupení další akci, v rámci které lze ušetřit několik tisíc korun. Pokud si koupíte jeden z výše uvedených smartphonů, vrátí vám Samsung zpět 3 000 Kč. Je však nutné splnit několik podmínek. Nákup musí proběhnout u některého z partnerských prodejců (v kamenné prodejně či přes internet), kterých je ovšem bezmála stovka, a to v období od 1. 12. do 23. 12. 2016. Kromě toho musíte být mezi 1 400 majiteli Galaxy S7 (G930F), nebo prvními 1 650 vlastníky Galaxy S7 Edge (G935F), kteří využijí této akce. Slevu nelze uplatnit na přístroje, ke kterým byl zdarma získán tablet Galaxy Tab A.Vánoční prémie ve výši 3 000 Kč ovšem není přidávána automaticky, je o ní nutné požádat na stránkách samsung-bonus.eu. Tam se zákazník zaregistruje, vyplní požadované údaje o přístroji (konkrétní model, datum nákupu, cenu včetně DPH aj.), nahraje fotografii výrobního štítku z přístroje s čitelným výrobním číslem (IMEI) a také kopii účtenky z nákupu. Tento postup je nutné provést do 14 dnů od nákupu, nejpozději 23. 12. Finanční bonus bude potom zákazníkovi odeslán na vyplněné číslo bankovního účtu, případně poštovní poukázkou.

Samsung Galaxy S7 se prodává za doporučenou cenu 19 799 Kč včetně DPH, po uplatnění bonusu tedy zájemce za smartphone zaplatí přibližně 16 800 Kč. Samsung Galaxy S7 Edge se zahnutým displejem je dostupný za 22 599 Kč s DPH, takže díky vánoční prémii lze cenu snížit na asi 19 600 Kč.


Nové zákaznické centrum Samsungu


Samsung otevřel nové zákaznické centrum, které je umístěno v tzv. tech-zóně společnosti Alza.cz na adrese Jateční 20, Praha-Holešovice. Zaměstnanci poradí při výběru nového zařízení nebo přijmou do servisu již zakoupený produkt. Pokud to navíc umožní charakter závady, je možné zajistit opravu do jedné hodiny. Zákazníci si v centru mohou rovněž prohlédnout nejnovější smartphony a další zařízení, stejně jako si odpočinout na křeslech s nabíječkou. Otevřeno je sedm dní v týdnu.

Zdroj: Tisková zpráva Samsung


reklama