Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Představí Samsung Galaxy S5 ještě tento měsíc?

11.2.2014, Jakub Doležal, aktualita
O novince z Koreje se hovoří již od konce minulého roku, ale datum uvedení bylo stále neznámé. Samsung však v posledních dnech rozesílá pozvánky na prezentaci Unpacked a název příznačně doplnil číslovkou 5. Aktualizováno: Nová pozvánka odhaluje podrobnosti
Aktualizováno 11.02.2014: Samsung na svém twitterovém účtu představil další pozvánku na svou prezentaci a tentokrát odhalil několik podrobností. Chystaná novinka (zřejmě Galaxy S5) bude zaměřena na celkem devět oblastí a Samsung hodlá zaujmout jak na poli zábavy, tak v případě rychlosti a zabezpečení. Dle grafiky pozvánky je také možné spekulovat, že se rozhraní TouchWiz dočká jistých grafických změn. Ostatně na toto téma jsme již spekulovali v aktualitě o možné podobě nového Touchwizu.
 
Do zahájení mezinárodního veletrhu telefonů ve španělském městě Barcelona zbývají zhruba 3 týdny a zcela jistě se dočkáme představení mnoha zajímavých novinek. V úvodu se mikrofonu zřejmě ujme Samsung, který plánuje svou prezentaci hned na první den tohoto veletrhu.Start akce je plánován na pondělí 24. února v 20:00 našeho času a z letáku lze kromě těchto údajů také soudit, že zřejmě bude představen nový vlajkový model Samsung Galaxy S5 na který se již netrpělivě čeká několik měsíců. Prodeje současného modelu Galaxy S4 totiž nejsou nikterak závratné.

Pokud vládnete angličtinou, můžete představení nových modelů sledovat online na adrese www.youtube.com/samsungmobile, pro neangličtináře přineseme souhrnný článek s informacemi po skončení celé prezentace.

Zdroj: Sammobile


reklama