Představí Samsung Galaxy S5 ještě tento měsíc?

Představí Samsung Galaxy S5 ještě tento měsíc?
, , aktualita
O novince z Koreje se hovoří již od konce minulého roku, ale datum uvedení bylo stále neznámé. Samsung však v posledních dnech rozesílá pozvánky na prezentaci Unpacked a název příznačně doplnil číslovkou 5. Aktualizováno: Nová pozvánka odhaluje podrobnosti
K oblíbeným
reklama
Aktualizováno 11.02.2014: Samsung na svém twitterovém účtu představil další pozvánku na svou prezentaci a tentokrát odhalil několik podrobností. Chystaná novinka (zřejmě Galaxy S5) bude zaměřena na celkem devět oblastí a Samsung hodlá zaujmout jak na poli zábavy, tak v případě rychlosti a zabezpečení. Dle grafiky pozvánky je také možné spekulovat, že se rozhraní TouchWiz dočká jistých grafických změn. Ostatně na toto téma jsme již spekulovali v aktualitě o možné podobě nového Touchwizu.
 
Do zahájení mezinárodního veletrhu telefonů ve španělském městě Barcelona zbývají zhruba 3 týdny a zcela jistě se dočkáme představení mnoha zajímavých novinek. V úvodu se mikrofonu zřejmě ujme Samsung, který plánuje svou prezentaci hned na první den tohoto veletrhu.Start akce je plánován na pondělí 24. února v 20:00 našeho času a z letáku lze kromě těchto údajů také soudit, že zřejmě bude představen nový vlajkový model Samsung Galaxy S5 na který se již netrpělivě čeká několik měsíců. Prodeje současného modelu Galaxy S4 totiž nejsou nikterak závratné.

Pokud vládnete angličtinou, můžete představení nových modelů sledovat online na adrese www.youtube.com/samsungmobile, pro neangličtináře přineseme souhrnný článek s informacemi po skončení celé prezentace.

Zdroj: Sammobile


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple tvrdí, že na drahých opravách prodělává Apple tvrdí, že na drahých opravách prodělává
Opravy produktů od společnosti Apple jsou velmi složité, mnohdy i nemožné. A ty, které jsou proveditelné, jsou zpravidla také pořádně drahé. Přesto společnost tvrdí, že na nich neustále prodělává.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toyota přichází s RAV4 Plug-in Hybrid, má více než 300 koní Toyota přichází s RAV4 Plug-in Hybrid, má více než 300 koní
Zatímco hybridní pohon mají Toyoty už přes 20 let, nabíjení z elektrické sítě u nich až tak běžné nebylo. Velmi oblíbené SUV RAV4 ale nyní dostane verzi Plug-in Hybrid, které na elektřinu ujede až 60 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck
Před pár hodinami představila automobilka Tesla svůj dlouho připravovaný pickup Cybertruck. Tato elektrická bestie přináší hranatý design jak ze sci-fi filmu, velmi slušný dojezd a akceleraci na 60 mph za méně než 3 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
VW ukázal elektrický ID Space Vizzion VW ukázal elektrický ID Space Vizzion
Automobilka Volkswagen chystá další nové elektrické modely. Jedním z nich bude vůz na pomezí střední a vyšší střední třídy ID 5, jakýsi elektrický Passat. Předobrazem je koncept ID Space Vizzion, který je kombíkem tomuto modelu.
21.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
20.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů