Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Předplatné aut Care by Volvo se šíří do Evropy, spouští ho i Velká Británie

3.9.2020, Milan Šurkala, aktualita
Formou předplatného lze mít dnes už spoustu věcí. Čím dál populárnější je to i aut, kde se to začíná rozšiřovat i mezi běžné zákazníky a ne jen ty firemní. Care by Volvo takto zamíří do Velké Británie.
I když mnoho lidí protestuje a předplatná považují za zlo, praxe ukazuje, že u koncových zákazníků jsou mnohdy dost oblíbená (pokud se dobře nastaví). Poslední dobou se to týká i aut. Různé formy operativních leasingů jsou u firemních zákazníků dost běžné a předplatná si razí cestu i mezi běžné zákazníky. Přestože mnoho automobilek v tomto neuspělo zejména kvůli nevýhodně nastaveným podmínkám, v případě Care by Volvo mohou zákazníci Volvu utrhat ruce, alespoň co se Spojených států týče. Automobilka se nyní rozhodla stejnou službu nabídnout i ve Velké Británii.
 
Care by Volvo
 
Předplatná začínají na 559 librách měsíčně za Volvo XC40 T3 Momentum bez zálohy a s 30denní lhůtou na vyzkoušení. Zákazník dostane nejen auto, ale i pravidelný servis včetně výměny opotřebovaných dílů (např. pneumatik), v ceně je i asistenční služba, silniční poplatky a 10 GB mobilních dat pro Wi-Fi připojení v rámci vozu. Oproti zkušebnímu provozu z minulých měsíců z nabídky vypadla možnost dočasného zapůjčení jiného vozu, co se mohlo lidem hodit např. na cestu na dovolenou, kdy si mohli na omezenou dobu pronajmout větší vůz. O tuto doplňkovou službu byl malý zájem. Předpokládá se, že by Care by Volvo mohlo v příštím roce tvořit přes 5 % všech dodávek vozů Volvo v Británii. 
 
Care by Volvo


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama