www.svetmobilne.cz
>
>

Předplatné aut Care by Volvo se šíří do Evropy, spouští ho i Velká Británie

Předplatné aut Care by Volvo se šíří do Evropy, spouští ho i Velká Británie
, , aktualita
Formou předplatného lze mít dnes už spoustu věcí. Čím dál populárnější je to i aut, kde se to začíná rozšiřovat i mezi běžné zákazníky a ne jen ty firemní. Care by Volvo takto zamíří do Velké Británie.
K oblíbeným
reklama
I když mnoho lidí protestuje a předplatná považují za zlo, praxe ukazuje, že u koncových zákazníků jsou mnohdy dost oblíbená (pokud se dobře nastaví). Poslední dobou se to týká i aut. Různé formy operativních leasingů jsou u firemních zákazníků dost běžné a předplatná si razí cestu i mezi běžné zákazníky. Přestože mnoho automobilek v tomto neuspělo zejména kvůli nevýhodně nastaveným podmínkám, v případě Care by Volvo mohou zákazníci Volvu utrhat ruce, alespoň co se Spojených států týče. Automobilka se nyní rozhodla stejnou službu nabídnout i ve Velké Británii.
 
Care by Volvo
 
Předplatná začínají na 559 librách měsíčně za Volvo XC40 T3 Momentum bez zálohy a s 30denní lhůtou na vyzkoušení. Zákazník dostane nejen auto, ale i pravidelný servis včetně výměny opotřebovaných dílů (např. pneumatik), v ceně je i asistenční služba, silniční poplatky a 10 GB mobilních dat pro Wi-Fi připojení v rámci vozu. Oproti zkušebnímu provozu z minulých měsíců z nabídky vypadla možnost dočasného zapůjčení jiného vozu, co se mohlo lidem hodit např. na cestu na dovolenou, kdy si mohli na omezenou dobu pronajmout větší vůz. O tuto doplňkovou službu byl malý zájem. Předpokládá se, že by Care by Volvo mohlo v příštím roce tvořit přes 5 % všech dodávek vozů Volvo v Británii. 
 
Care by Volvo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED Nový Apple iPad Pro dostává procesor M1, až 2TB úložiště a mini-LED
Apple představil novou generaci tabletů iPad Pro. Z již tak hodně svižných tabletů se staly ještě větší rychlíci díky procesoru Apple M1. Máme zde minimálně 8 GB RAM, USB 4 s podporou Thunderboltu a větší verze má i displej s mini-LED.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
19.4.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře