www.svetmobilne.cz
>
>

Předplatné aut Care by Volvo se šíří do Evropy, spouští ho i Velká Británie

Předplatné aut Care by Volvo se šíří do Evropy, spouští ho i Velká Británie
, , aktualita
Formou předplatného lze mít dnes už spoustu věcí. Čím dál populárnější je to i aut, kde se to začíná rozšiřovat i mezi běžné zákazníky a ne jen ty firemní. Care by Volvo takto zamíří do Velké Británie.
K oblíbeným
reklama
I když mnoho lidí protestuje a předplatná považují za zlo, praxe ukazuje, že u koncových zákazníků jsou mnohdy dost oblíbená (pokud se dobře nastaví). Poslední dobou se to týká i aut. Různé formy operativních leasingů jsou u firemních zákazníků dost běžné a předplatná si razí cestu i mezi běžné zákazníky. Přestože mnoho automobilek v tomto neuspělo zejména kvůli nevýhodně nastaveným podmínkám, v případě Care by Volvo mohou zákazníci Volvu utrhat ruce, alespoň co se Spojených států týče. Automobilka se nyní rozhodla stejnou službu nabídnout i ve Velké Británii.
 
Care by Volvo
 
Předplatná začínají na 559 librách měsíčně za Volvo XC40 T3 Momentum bez zálohy a s 30denní lhůtou na vyzkoušení. Zákazník dostane nejen auto, ale i pravidelný servis včetně výměny opotřebovaných dílů (např. pneumatik), v ceně je i asistenční služba, silniční poplatky a 10 GB mobilních dat pro Wi-Fi připojení v rámci vozu. Oproti zkušebnímu provozu z minulých měsíců z nabídky vypadla možnost dočasného zapůjčení jiného vozu, co se mohlo lidem hodit např. na cestu na dovolenou, kdy si mohli na omezenou dobu pronajmout větší vůz. O tuto doplňkovou službu byl malý zájem. Předpokládá se, že by Care by Volvo mohlo v příštím roce tvořit přes 5 % všech dodávek vozů Volvo v Británii. 
 
Care by Volvo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem Mercedes-Benz GenH2: vodíkový tahač se 70kWh akumulátorem
Automobilka Mercedes-Benz to zkouší nejen s akumulátorovými elektromobily, ale zkouší i ty vodíkové. Nyní představuje koncept vodíkového trucku GenH2, který bude vodík ukládat netradičně v kapalné formě.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+ Apple Watch 6 přináší měření kyslíku v krvi a Fitness+
Apple představil už 6. generaci svých chytrých hodinek Apple Watch. Nová varianta přináší především systém pro měření kyslíku v krvi a do některých zemí přijde i nové předplatné, služba Fitness+.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine Apple uvedl iPad 8. generace s Neural Engine
Další novinkou z dílen společnosti Apple je tablet iPad 8. generace. Ten dostává výkonnější hardware v podobě procesoru A12 Bionic. Ten obsahuje i Neural Engine. Zůstává 10,2" displej Retina a podpora pera Pencil 1. generace.
17.9.2020, aktualita, Milan Šurkala