Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PředplaDENka od O2: neomezené volání za 20 Kč denně

17.8.2016, Jáchym Šlik, aktualita
O2 dnes oznámilo novou službu pro majitele předplacených karet, která umožňuje volat celý den do všech sítí v ČR za pouhou dvacetikorunu, za drobný příplatek lze potom neomezeně posílat také SMS. Zákazník tak zaplatí jen ve dny, kdy telefon opravdu využívá.
Není zase tak běžné, aby mobilní operátoři představili atraktivní nabídku pro majitele předplacených karet. O2 ovšem překvapilo novou nabídkou s názvem PředplaDENka, která zahrnuje dva tarify s názvy Den volání a Den volání + SMS. První tarif stojí 20 Kč denně a zahrnuje neomezené volání do všech sítí v ČR, za SMS potom uživatel zaplatí dvě koruny. Druhý tarif potom zahrnuje nejen neomezené volání, ale také neomezené SMS a stojí 25 Kč denně. Součástí každého z tarifu je tzv. Internet pro zprávy a chat, který nabízí rychlost připojení 32 kb/s dostačující pro používání aplikací typu Messenger či Whatsapp. Pro běžné surfování na internetu je možné dokoupit balíček 500 MB dat za 150 Kč na třicet dní.

Obrovskou výhodou je to, že tarif se aktivuje až ve chvíli, kdy zákazník provede odchozí hovor (u varianty Den volání), případně odešle SMS zprávu (v případě varianty Den volání + SMS). Platnost končí vždy o půlnoci téhož dne. Při každodenním využívání tarifu nevychází nová nabídka zdaleka tak výhodně jako klasické neomezené tarify, v případě méně častého volání a posílání SMS zpráv už se ovšem vyplatí. PředplaDENka navíc zachovává všechny výhody předplacené karty, ať už jde o kontrolu výdajů, platbu pouze při aktivním využívání telefonu, anonymitu a bezúvazkový princip.

„Ze statistik z naší sítě vyplývá, že zákazníci předplacených karet volají průměrně šest dnů v měsíci a hlídají si délku a počet hovorů. Těmto zákazníkům umožní naše nová nabídka volat bez starostí, do jaké sítě jejich hovor směřuje a jak dlouho trvá,“ uvedla Silvia Cieslarová, ředitelka pro mobilní segment v O2. Nabídku PředplaDENka si budou moci v následujících dnech vyzkoušet stávající majitelé předplacených karet O2, kteří o aktivaci požádají na bezplatné lince operátora nebo osobně na prodejně. Od září se PředplaDENka s tarifem Den volání začne prodávat na běžných prodejních místech – v O2 prodejnách, obchodních řetězcích, trafikách či na webu.

Zdroj: Tisková zpráva O2
reklama