Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pražský event Pokémon Go Safari Zone zná nové datum

6.9.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Fanoušci hry Pokémon Go by si měli v kalendářích zakroužkovat datum 7. října, kdy se v pražském Centru Černý Most snad konečně uskuteční slibovaný event Safari Zone. Organizátoři si budou muset napravit reputaci po srpnovém fiasku.
Série evropských eventů Pokémon Go Safari Zone letos v létě rozčílila nejednoho fanouška této hry. Organizátoři totiž přibližně týden před plánovaným konáním událost odsunuli na blíže nespecifikovaný podzimní termín. Mnozí hráči přitom do Prahy (a tří dalších evrospkých měst) mířili z větší dálky, a tak měli zakoupené jízdenky či letenky a ubytování. Dnes bylo konečně oznámeno nové a snad už definitvní datum eventů Safari Zone. V Praze se uskuteční v soboru 7. října, přičemž místo konání – Centrum Černý Most – zůstalo nezměněno.
 
 
Na trenéry, kteří na event přijdou, čeká herní medaile, speciální 2 km Eggs nebo možnost chytnou Pokémony, jako jsou Kangaskhan, Chansey nebo Larvitar. A jelikož bude po celý den aktivní Lure mode, mohou je trenéři chytat společně. V oblasti se budou nacházet také vzácnější kousky včetně Shiny Pikachu, Shiny Magikarp nebo různých forem Unowna. Na hráče čeká také trenérský balíček či možnost možnost setkat se s ostatními hráči a VIP hosty.
 
Vybrané obchody navíc přichystají speciální akce a další výhody čekají na členy věrnostního programu Centra Černý Most. Trenéři by měli brzy získat možnost rezervace bezplatné nepřenostné vstupenky ve formě QR kódu, kterým se prokáží u vstupu do obchodního centra spolu s dokladem obsahujícím fotografii. Minimální věková hranice pro účast byla stanovena na 13 let. Ti, kdo se na hlavní event nedostanou, se mohou zůčastnit jiných eventů, které ten proběhnou v Praze.
 
Ve stejný den jako v Praze bude Safari Zone event uspořádán v Kodani, o týden později Ve Stockholmu a nizozemském Amstelveenu.
 
reklama