Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Powerbanka od Trustu dobije telefon i nastartuje auto

2.11.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Známý výrobce periferií Trust přináší na trh nový model power banky, která je oproti konkurenci opravdu unikátní. Umí totiž nejen dobít telefon či tablet, ale v případě nouze také nastartovat automobil. V základním balení proto nalezneme startovací kabely.
S powerbankami se v posledních letech roztrhl pytel a vymyslet něco, v čem se odlišit od konkurence, představuje pro výrobce skoro neřešitelný úkol. Přesto se společnosti Trust povedlo a přináší na trh svůj nový model se složitým názvem Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank. Obsahuje akumulátor o vysoké kapacitě 10 000 mAh, který lze použít k několikanásobnému dobití smartphonu, tabletu či jiné drobné elektroniky. Navíc je možné dobíjet hned dvě zařízení najednou, k dispozici jsou totiž hned dva USB porty s výstupním proudem 1 A, respektive 2,4 A. Samotný akumulátor lze potom dobít za asi 5 hodin přímo z elektrické sítě díky dodávanému napájecímu kabelu, případně přes micro USB kabel z počítače za přibližně 10 hodin.

Příslušenství, které uživatel nalezne v základním balení, je však ještě početnější. Kromě samotné powerbanky, kabelu USB – micro USB, napájecího kabelu a odolného obalu, který ochrání powerbanku před poškozením během přenášení, přidává výrobce sadu startovacích kabelů s ochranou proti zkratu. Zařízení lze totiž v případě nouze použít také k nastartovaní automobilu s benzínovým motorem o objemu až 4 litry, nebo dieselovým motorem s maximálním objemem 2,5 litru. Dále je powerbanka vybavena ukazatelem stavu nabití akumulátoru a svítilnou s režimem SOS signalizace.

Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank o kapacitě 10 000 mAh je na českém trhu k dostání s cenovkou 3 499 Kč včetně DPH.

Zdroj: Tisková zpráva Trust
reklama