reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Google News  |   Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Powerbanka od Trustu dobije telefon i nastartuje auto

, , aktualita
Známý výrobce periferií Trust přináší na trh nový model power banky, která je oproti konkurenci opravdu unikátní. Umí totiž nejen dobít telefon či tablet, ale v případě nouze také nastartovat automobil. V základním balení proto nalezneme startovací kabely.
S powerbankami se v posledních letech roztrhl pytel a vymyslet něco, v čem se odlišit od konkurence, představuje pro výrobce skoro neřešitelný úkol. Přesto se společnosti Trust povedlo a přináší na trh svůj nový model se složitým názvem Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank. Obsahuje akumulátor o vysoké kapacitě 10 000 mAh, který lze použít k několikanásobnému dobití smartphonu, tabletu či jiné drobné elektroniky. Navíc je možné dobíjet hned dvě zařízení najednou, k dispozici jsou totiž hned dva USB porty s výstupním proudem 1 A, respektive 2,4 A. Samotný akumulátor lze potom dobít za asi 5 hodin přímo z elektrické sítě díky dodávanému napájecímu kabelu, případně přes micro USB kabel z počítače za přibližně 10 hodin.

Příslušenství, které uživatel nalezne v základním balení, je však ještě početnější. Kromě samotné powerbanky, kabelu USB – micro USB, napájecího kabelu a odolného obalu, který ochrání powerbanku před poškozením během přenášení, přidává výrobce sadu startovacích kabelů s ochranou proti zkratu. Zařízení lze totiž v případě nouze použít také k nastartovaní automobilu s benzínovým motorem o objemu až 4 litry, nebo dieselovým motorem s maximálním objemem 2,5 litru. Dále je powerbanka vybavena ukazatelem stavu nabití akumulátoru a svítilnou s režimem SOS signalizace.

Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank o kapacitě 10 000 mAh je na českém trhu k dostání s cenovkou 3 499 Kč včetně DPH.

Zdroj: Tisková zpráva Trust
reklama
reklama
reklama