www.svetmobilne.cz
>
>

Poslední jízda Američana s Corvettou před jejím prodejem skončila nehodou

Poslední jízda Američana s Corvettou před jejím prodejem skončila nehodou
, , aktualita
Ještě jednou naposled. Tuhle větu bude určitě proklínat Američan Spencer Everette, který při své poslední jízdě se svou Corvettou před jejím prodejem nezvládl jízdu a měl nehodu. Cena vozu se jistě výrazně snížila.
K oblíbeným
reklama
Ne vždy je dobré udělat něco ještě jednou naposled. Své by o tom mohlo vyprávět mnoho lidí. Nyní se k nim přidal Spencer Everette, který měl v plánu prodat svůj Chevrolet Corvette C8 z roku 2020 se sportovním balíčkem Z51. Den před plánovaným prodejem se rozhodl své auto ještě jednou provětrat. Nedopadlo to však dobře.
 
 
Když zašlápl plyn, neudržel kontrolu nad vozem, vyletěl z vozovky do příkopu a vůz obrátil na bok. Zda mají v USA tak kluzké silnice nebo tak nešikovné řidiče, těžko říci, ale z vlastního pozorování z Floridy mohu říci, že stačí trochu deště, a travnaté plochy okolo dálnic mohou lemovat doslova desítky aut, které se neudržely na asfaltu (tento incident se nicméně stal v Severní Karolině). Auto nebylo vážně poškozeno, ale jeho cena se jistě znatelně snížila, a zájemce už asi zájem mít nebude. Everette se naštěstí nezranil, ale kromě poškození auta si vysloužil i pokutu za bezohlednou jízdu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů Apple údajně prodal už 2 miliardy iPhonů
Podle poslední analytické zprávy už měl Apple prodat přes 2 miliardy telefonů iPhone. Tvrdí tak Horace Deidu ze serveru Asymco, který považuje iPhone 13 za nejdůležitější upgrade, s čímž by ale spousta jiných nesouhlasila.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů Stella Vita: solární karavan nizozemských studentů
Nizozemští studenti z Eindhoven University of Technology vyvinuli karavan, který má být poháněn výhradně solární energií. Plocha solárních panelů totiž může dosahovat až 17,5 čtverečních metrů.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy Motorola Moto G60 s 6000mAh akumulátorem přichází do Evropy
Motorola uvedla nový mobilní telefon Moto G60 i pro evropský trh. Novinka se může chlubit obří kapacitou akumulátoru 6000 mAh. Má také nadprůměrně velký 6,8" displej LCD se 120Hz obnovovací frekvencí.
20.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních GM doporučuje řidičům EV Chevrolet Bolt parkovat aspoň 15 metrů od ostatních
Elektromobil Chevrolet Bolt automobilce General Motors opravdu nedělá radost. Shořel další kus a firma nyní radí majitelům parkovat hodně daleko od dalších aut, doporučuje vzdálenost alespoň 15 metrů a nejen to.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro Xiaomi uvádí nové smartphony 11T a 11T Pro
Xiaomi představilo nové telefony 11T a 11T Pro. Oba mají velký 6,67" displej AMOLED a fotoaparát s rozlišením 108 MPx. V případě verze Pro se můžete těšit až na 120W nabíjení, ale ani 11T v tomto rozhodně není žádný lenoch.
17.9.2021, aktualita, Milan Šurkala