www.svetmobilne.cz
>
>

Poslední jízda Američana s Corvettou před jejím prodejem skončila nehodou

Poslední jízda Američana s Corvettou před jejím prodejem skončila nehodou
, , aktualita
Ještě jednou naposled. Tuhle větu bude určitě proklínat Američan Spencer Everette, který při své poslední jízdě se svou Corvettou před jejím prodejem nezvládl jízdu a měl nehodu. Cena vozu se jistě výrazně snížila.
K oblíbeným
reklama
Ne vždy je dobré udělat něco ještě jednou naposled. Své by o tom mohlo vyprávět mnoho lidí. Nyní se k nim přidal Spencer Everette, který měl v plánu prodat svůj Chevrolet Corvette C8 z roku 2020 se sportovním balíčkem Z51. Den před plánovaným prodejem se rozhodl své auto ještě jednou provětrat. Nedopadlo to však dobře.
 
 
Když zašlápl plyn, neudržel kontrolu nad vozem, vyletěl z vozovky do příkopu a vůz obrátil na bok. Zda mají v USA tak kluzké silnice nebo tak nešikovné řidiče, těžko říci, ale z vlastního pozorování z Floridy mohu říci, že stačí trochu deště, a travnaté plochy okolo dálnic mohou lemovat doslova desítky aut, které se neudržely na asfaltu (tento incident se nicméně stal v Severní Karolině). Auto nebylo vážně poškozeno, ale jeho cena se jistě znatelně snížila, a zájemce už asi zájem mít nebude. Everette se naštěstí nezranil, ale kromě poškození auta si vysloužil i pokutu za bezohlednou jízdu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač
Elektrický pickup Tesla Cybertruck se jen pomalu blíží k sériové výrobě. Ta už měla začít, ale budeme si muset počkat ještě rok. Prototyp vozu se ukázal na dráze a ukázal např. obří stěrač nebo povinná zrcátka.
13.12.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů
Šanghajská továrna Tesly automobilce výrazně umožnila navýšit výrobní kapacitu a podle posledních zpráv za prvních 11 měsíců poslala do světa přes 413 vozů. A zdaleka nešlo jen o vozy pro Čínu.
12.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky
Elektromobil Renault Zoe si před 8 lety odnesl z testů Euro NCAP excelentní 5hvězdičkové hodnocení. Poslední test však vozu nepřinesl ani jednu hvězdičku. Změny na voze i metodice si vybraly svou daň.
10.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní
Policejní vozy Tesla dnes nejsou už ničím až tak výjimečným. V Británii vytvořila policejní variantu Modelu 3 přímo sama Tesla a nabídla ji zdejší policii k dlouhodobějšímu testování. Výsledky jsou poměrně pozitivní.
8.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV
Čínská elektromobilka NIO provozuje netradiční projekt Power Swap, kdy si uživatelé mohou místo nabíjení akumulátorů zajet rovnou pro jeho rychlou výměnu. Nově se rozšiřují možnosti volby jiných kapacit pro výměnu.
6.12.2021, aktualita, Milan Šurkala