www.svetmobilne.cz
>
>
>

Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta

Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
, , aktualita
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
K oblíbeným
reklama
Budoucnost může být hodně zajímavá a značky, které známe, možná budou vyrábět produkty, které bychom od nich dnes nečekali. Zajímavé je např. memorandum mezi německým Porsche a americkým Boeingem, kteří chtějí prozkoumat trh s létajícími auty. Porsche to popsalo tak, že nechce být jen výrobcem sportovních aut, ale chce rozšířit svou působnost a být vedoucí značkou v prémiové dopravě obecně, což může vést např. k tomu, že se pustí do třetí dimenze cestování, tedy do vzduchu.
 
Létající auto Porsche-Boeing
 
Společnosti Porsche, Boeing a Aurora Flight Sciences (část Boeingu) tak prozkoumají možnosti dopravy elektrickými létajícími auty v hustě obydlených oblastech. Předpokládá se, že tento trh zažije velký boom po roce 2025. Zajímavé je, že něco podobného vyvíjí i konkurenční Airbus společně s automobilkou Audi, která však také patří do koncernu Volkswagen.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala