www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Pokémon GO pro Apple Watch končí 1. července

Pokémon GO pro Apple Watch končí 1. července
, , aktualita
Už za necelý měsíc, 1. července, přestane fungovat aplikace Pokémon GO pro chytré hodinky Apple Watch. Kvůli Adventure Sync tak bude stačit hrát pouze s telefonem a aplikace pro hodinky nebude potřeba.
K oblíbeným
reklama
Společnost Niantic plánuje změnu pro svou oblíbenou hru Pokémon GO. Ta byla od prosince 2016 k dispozici i pro chytré hodinky Apple Watch, kdy hráči s jejich pomocí mohli dostávat oznámení o blízkém pokéstopu, mohli “vychodit” vajíčka a podobně, nicméně pro chytání pokémonů už museli i tak zapnout aplikaci v telefonu. Od 1. července tohoto roku se propojenost s hodinkami změní. Díky Adventure Sync, propojení s aplikacemi Apple Health na iOSu a Google Fit na Androidu, se tak trackování pomocí aplikace v hodinkách stává nadbytečným, neboť aplikace v telefonu si tato data uložená hodinkami do smartphonu může stáhnout přímo z tohoto telefonu.
 
Pokémon GO logo
 
Niantic krok vysvětluje tím, že hodinky tak stále budou mít svou úlohu, ale samotné hraní hry nebude složitě rozdělováno mezi dvě různá zařízení. Připomeňme ještě, že se letos chystá Pokémon Sword and Shield pro Nintendo Switch, Detective Pikachu pro Nintendo 3DS i Switch a v roce 2020 ještě Pokémon Sleep a Pokémon Masters.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny
Huawei má čím dál tím těžší pozici. I když je největším producentem telefonů na světě, brzy nebude mít k dispozici nové procesory. Zásoby se tenčí a TSMC pro něj ani nebude vyrábět nové, takže hrozí konec i jeho vlastním procesorům Kirin.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala