www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Pokémon GO pro Apple Watch končí 1. července

Pokémon GO pro Apple Watch končí 1. července
, , aktualita
Už za necelý měsíc, 1. července, přestane fungovat aplikace Pokémon GO pro chytré hodinky Apple Watch. Kvůli Adventure Sync tak bude stačit hrát pouze s telefonem a aplikace pro hodinky nebude potřeba.
K oblíbeným
reklama
Společnost Niantic plánuje změnu pro svou oblíbenou hru Pokémon GO. Ta byla od prosince 2016 k dispozici i pro chytré hodinky Apple Watch, kdy hráči s jejich pomocí mohli dostávat oznámení o blízkém pokéstopu, mohli “vychodit” vajíčka a podobně, nicméně pro chytání pokémonů už museli i tak zapnout aplikaci v telefonu. Od 1. července tohoto roku se propojenost s hodinkami změní. Díky Adventure Sync, propojení s aplikacemi Apple Health na iOSu a Google Fit na Androidu, se tak trackování pomocí aplikace v hodinkách stává nadbytečným, neboť aplikace v telefonu si tato data uložená hodinkami do smartphonu může stáhnout přímo z tohoto telefonu.
 
Pokémon GO logo
 
Niantic krok vysvětluje tím, že hodinky tak stále budou mít svou úlohu, ale samotné hraní hry nebude složitě rozdělováno mezi dvě různá zařízení. Připomeňme ještě, že se letos chystá Pokémon Sword and Shield pro Nintendo Switch, Detective Pikachu pro Nintendo 3DS i Switch a v roce 2020 ještě Pokémon Sleep a Pokémon Masters.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Harry Potter: Wizards Unite vyjde už 21. června Harry Potter: Wizards Unite vyjde už 21. června
Dlouho očekávaná nová hra od společnosti Niantic, Harry Potter: Wizards Unite, se už blíží. Vývojáři ji po testech v Austrálii a na Novém Zálandu hodlají představit světu už v tento pátek, 21. června.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD
Ban Spojených států na čínskou společnost Huawei je už i vidět. Prodeje smartphonů této společnosti padají o desítky procent a firma také předpokládá snížení příjmů o hrozivých 30 miliard dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Hummer se možná vrátí jako elektromobil Hummer se možná vrátí jako elektromobil
Velká terénní auta Hummer se už nějaký ten pátek nevyrábí, společnost GM nicméně zvažuje, že značku vrátí na světlo tohoto světa. Mohla by totiž vyrábět velké terénní elektromobily a zatopit např. Rivianu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bez turba a s manuálem: nové Porsche 718 GT4 a Spyder Bez turba a s manuálem: nové Porsche 718 GT4 a Spyder
I v dnešní době se najdou auta, která ctí staré hodnoty. I když i Porsche ve velkém přechází na přeplňované motory a automatické převodovky, 718 GT4 a Spyder budou výjimkou. Mají atmosférický šestiválec a manuál.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO
Nianticu se nikdy nelíbilo, že se lidé snažili podvédět v jeho úspěšné hře Pokémon GO. Nyní to zašlo dokonce tak daleko, že skupinu hackerů Global++ chce hnát před soud za upravené verze oblíbené hry.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala