www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

PocketBook Mini: čtečka knih do kapsy

PocketBook Mini: čtečka knih do kapsy
, , aktualita
Společnost PocketBook si připravila novou malou elektronickou čtečku knih, která má nabídnout oproti ostatním menší tělo, díky čemuž bude na cestách skladnější. Menší tělo ale znamená také menší displej, v tomto případě tedy pětipalcový.
K oblíbeným
reklama
PocketBook Mini má rozměry 14,2 x 10 x 0,7 cm, do nichž se vejde její pětipalcový displej s klasickým poměrem stran a rozlišením 800 x 600 (200 dpi). Využita je zde obvyklá technologie E-Ink, která nepotřebuje podsvícení, ale stejně jako papírová kniha slunce nebo lampičku.Hmotnost nové PocketBook Mini je pouze 130 gramů, takže vás v tašce nebo kapse nebude obtěžovat o moc víc jak chytrý telefon. Vybavena je pětisměrným ovladacím prvkem, díky němuž ji budeme moci ovládat jednoduše jedním prstem. Dokáže také stejně jako velké čtečky zobrazovat 19 textových formátů nebo 4 grafické, má předinstalované slovníky, možnost zakupování nových knih z Internetu či prohlížení WWW stránek a k tomu všemu jí pomůže 1GHz procesor a 4GB paměť, do níž je už jako bonus nahráno 500 knih.

K dispozici je pro přikoupení i řada pouzder vytvořených speciálně pro tento model.

Model PocketBook Mini
Typ displeje E Ink
Rozlišení displeje 800 x 600 bodů, 200 dpi
Velikost displeje 5"
Stupňů šedi 16
Rychlost CPU 1000 MHz
Vestavěná paměť 4 GB (dostupná paměť se může lišit)
RAM 256 MB
Baterie Li-Ion, 3,7 V, 1000 mAh, až 8000 stran
USB Micro USB
Operační systém Linux 2.6
Formáty E-knih (bez nutnosti konverze) EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR
Formáty obrázků JPEG, BMP, PNG, TIFF
Slovníky English-German, English-Russian (Korolev), Webster's 1913
Předinstalované aplikace Book Store, Prohlížeč, Kalkulačka, Kalendář a hodiny, Šachy, Klondike, Fotky, RSS news, Snake, Sudoku
Wi-Fi Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Rozměry 142,33 x 100,02 x 7,20 mm
Hmotnost 131 g
Barvy Bílo černá, Černá, Aqua

Zdroj: TZ PocketBook


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple
Další projekt autonomních vozidel má na starosti společnost TuSimple. Ta provede další test na reálných silnicích ve spolupráci s americkou poštou USPS, pro kterou bude vozit balíky mezi dvěma logistickými centry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě
Mobilní operátor Vodafone ohlásil, že od léta zhoršuje své služby, což se ale tradičně snaží zastřít marketingovými texty o zpřehledňování a zjednodušování služeb. Vrací se totiž k účtování po minutě, tedy 60+60.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Náramek Mi Band 3 čínského Xiaomi jde u nás opravdu na dračku. V dnešní recenzi se podíváme, co nabízí a zda opravdu stojí za to. Cenově jde o velmi levnou záležitost, přesto slibuje dost funkcí.
Včera, recenze, Milan Šurkala
Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty
Honor přinesl nové špičkové modely zaměřené na focení. Jeden z nich nabízí na zádech celkem čtyři fotoaparáty, z toho jeden pro makro. Další z foťáků se zase vyznačuje rekordní světelností. To vše doplněno o známý procesor Kirin 980.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent
Poslední finanční výsledky automobilky Tesla nebyly vůbec pozitivní. Elon Musk to tak nehodlá nechat a nechal se slyšet, že od nynějška se bude kontrolovat každý utracený cent, aby se náklady snížily na naprosté minimum.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře