Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Panasonic uvádí rychlejší Toughpad s delší výdrží

14.5.2014, Jan Vítek, aktualita
Panasonic se přihlásil s novým odolným tabletem Toughpad FZ-G1, který slibuje oproti předchozímu modelu větší výkon a také delší výdrž na baterie. Očekávat můžeme také moderní procesory Core a OS Windows 8.1 Pro.
Panasonic Toughpad FZ-G1 je tedy odolný tablet do nepohody, který nabídne 10,1" displej a výkon 4. generace procesorů Intel Core, a to konkrétně modelu Core i5-4310U řady vPro. Jedná se o podnikový tablet, který je určen pro pracovníky často vyjíždějící do terénu. Tablet byl testován dle MIL-STD-810G a je odolný vůči prachu a vodě (stupeň krytí IP65).

Použitý displej IPSalpha také nabídne velmi vysoký jas 800 cd/m2, takže by neměl být problém s jeho čitelností ani na přímém slunečním svitu a možné je ovládat jej i s navlečenými rukavicemi. Do standardní výbavy patří také přední kamera s rozlišením 720p a zadní kamera s rozlišením 5 Mpix, případě 8Mpix verze s trojitým bleskem. Nechybí ani podpora systému GPS a Glonass, rozhraní Wi-Fi 802.11ac a baterie pro výdrž až 10 hodin. K zakoupení je také vysokokapacitní baterie, která výdrž zdvojnásobí.

Mezi konfigurovatelné porty patří USB 2.0, Micro SDXC, True Serial, LAN, GPS, čtečka čárových kódů a integrovaná čtečka čipových karet. Do standardní výbavy patří USB 3.0, Bluetooth 4.0, HDMI a Wi-Fi, stejně jako přední hardwarová tlačítka pro základní ovládání včetně dvou konfigurovatelných.

Nejnovější verze tabletu Toughpad FZ-G1 přijde v Evropě do prodeje v červnu 2014. Standardní verze přijde na 2169 euro bez DPH.

Zdroj: TZ Panasonic
reklama