www.svetmobilne.cz
>
>
>
>
>

Opera končí se svou VPN pro Android a iOS

Opera končí se svou VPN pro Android a iOS
, , aktualita
Po pouhých dvou letech aplikace Opera VPN bylo oznámeno, že tento software pro Android a iOS skončí. Ten např. dovoloval mobilnímu zařízení tvářit se, že je v jiné zemi než ve skutečnosti a obejít tak např. geoblocking.
K oblíbeným
reklama
V roce 2016 byla představena aplikace Opera VPN pro Android a iOS, která uživatelům nabízela možnost zamaskovat zemi, ve které se telefon nacházel a dal se tak obejít např. geoblocking. Další funkcí bylo blokování reklamy. 30. dubna letošního roku ale přestane fungovat stejně jako Opera VPN Gold, která dokázala imitovat obcházet dvojnásobné množství zemí a s lepší podporou byla k dispozici za $30 ročně.
 
Opera VPN Olaf
 
Uživatelé verze Gold dostanou roční členství ve službě SurfEasy Ultra VPN, která funguje podobně a jinak by stála $12 měsíčně. Nabízí neomezené přenosy až pro 5 různých zařízení a podporu 28 různých zemí. Uživatelé bezplatné verze Opery VPN dostanou 80% slevu na SurfEasy Total VPN, která běžně stojí $5 měsíčně a podporuje 16 zemí.
 
Zdroj: pcmag.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW ukázal elektrický ID Space Vizzion VW ukázal elektrický ID Space Vizzion
Automobilka Volkswagen chystá další nové elektrické modely. Jedním z nich bude vůz na pomezí střední a vyšší střední třídy ID 5, jakýsi elektrický Passat. Předobrazem je koncept ID Space Vizzion, který je kombíkem tomuto modelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Včera, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala