Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Olympijský Samsung Galaxy S7 Edge je v prodeji, nejblíže v Německu

18.7.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Samsung na vybraných trzích zahájil prodej limitované edice svého smartphonu Galaxy S7 Edge, která je věnována blížícím se olympijským hrám. U nás bohužel novinka není k dostání, zájemci by si pro ni museli dojet do sousedního Německa.
Pod krkolomným názvem Samsung Galaxy S7 Edge Olympic Games Limited Edition se ukrývá unikátní verze vlajkové lodi, která byla upravena pro XXXI. letní olympijské hry 2016. Ty začnou už 5. srpna v brazilském Riu de Janeiru, přičemž Samsung je jedním z hlavních partnerů v oblasti bezdrátových telekomunikačních technologií. A tuto funkci si náležitě užívá, vždyť jen pár dnů před světovou sportovní událostí uspořádá v Brazílii tiskovou konferenci, na které představí phablet Galaxy Note 7.





Už před nedávnem byla oznámena limitovaná edice modelu Galaxy S7 Edge, která se nyní dostává do prodeje. Telefon se odlišuje po designové stránce. Na zadní straně se nachází logo olympijských her a jednotlivé detaily (např. tlačítka pro změnu hlasitosti, telefonní reproduktor) jsou vyvedeny v pěti základních olympijských barvách, které reprezentují obývané kontinenty. Liší se také obal, ve kterém je smartphone dodáván – místo papírové krabičky jej uživatelé dostanou v praktické, znovu použitelné taštičce.


A opomenout nesmíme ani uživatelské rozhraní, které prošlo barevnými změnami a obsahuje předinstalované živé tapety s olympijskou tématikou. 12 500 kusů telefonů Galaxy S7 Edge v limitované edici získají sportovci, kteří se zúčastní olympiády. Další kusy potom Samsung prodá zájemcům z vybraných zemí, konkrétně Brazílie, USA, Číny, Německa a Jižní Koreji. V každé z těchto zemí je v prodeji jen 2016 kusů přístroje, přičemž každý z nich má unikátní číslo. Prodej byl zahájen právě dnes a cena v sousedním Německu činí 850 eur, tedy asi 23 000 Kč.

Zdroj: Samsung.com
reklama