www.svetmobilne.cz
>
>
>

O2 nabízí výhodnější data v zemích mimo EU

O2 nabízí výhodnější data v zemích mimo EU
, , aktualita
O2 rozšířilo počet zemí, kde lze aktivovat balíček Top Svět s výhodnějšími mobilními daty, na více než osm desítek. Zavádí také službu Chytrá ochrana dat, která zamezí, aby zákazník nedopatřením prosurfoval v zahraničí tisíce korun.
reklama
Zanedlouho opět vypukne sezona letních dovolených a mnoho cestovatelů ocení loňské nařízení Evropské unie, díky kterému můžeme volat, posílat textovky i surfovat po internetu v zahraničí za stejných podmínek jako doma. Pokud se ovšem vydáte mimo EU, narazíte na dost vysoké ceny roamingu, a to především za mobilní data. O2 se proto rozhodlo vyjít zákazníkům vstříc a rozšířilo nabídku zemí, kde je dostupný výhodný balíček Top Svět. Mezi 55 zemí, kde je nově možné využívat levnější mobilní data, patří Tunisko, Maroko, Černá Hora a Kapverdy, ale také exotické země jako Dominikánská republika, Srí Lanka nebo Mexiko. Celkem nabídka zahrnuje více než 80 zemí, už dříve to byl například Egypt, Turecko nebo USA.
 
 
Základní balíček Top Svět nabízí 150 MB dat za 599 Kč, což je sice stále hodně, ale na druhou stranu je to mnohem výhodnější než platit až stovky korun za megabajt bez aktivního balíčku. Pro náročnější uživatele je připraven také balíček 1GB DAT za 3 499 Kč. Za jeden megabajt tak uživatel zaplatí 4 Kč, respektive 3,50 Kč. Stále se ovšem ve většině případů vyplatí zakoupit SIM kartu od místního operátora, díky které obvykle může cestoval surfovat po internetu výhodněji než doma. V mnoha zemích jsou dostupné také speciální SIM karty pro turisty.
 
Aby se uživatelům nestalo, že kvůli své nepozornosti či neznalosti zaplatí astronomické částky za využitá data v zahraničí, zavádí O2 novinku s názvem Chytrá ochrana dat. To znamená, že každý uživatel bude mít mimo EU data automaticky vypnutá, pokud si neaktivuje balíček Top Svět. Chytrá ochrana dat potom opět zablokuje přístup k internetu ve chvíli, kdy uživatel uživatel vyčerpá zakoupený balíček. I letos navíc O2 jako jediný operátor nabízí službu cestovního pojištění, které se automaticky aktivuje po přihlášení do cizí mobilní sítě. Stačí si službu předem aktivovat a následně zaplatit jednotnou cenu 39 Kč za den bez ohledu na zemi, ve které se cestovatel nachází.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný Zlevněná výměna baterií iPhonů přišla Apple draho, zájem byl 10násobný
Zájem o zlevněnou výměnu baterií u telefonů Apple iPhone byl až 10krát větší, než Apple očekával. I to se projevilo na zhoršených odhadech hospodářských výsledků pro poslední čtvrtletí. Program vyšel Apple hodně draho.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid Facelift BMW 7 může mít V12 i hybrid
Mnichovská automobilka představila facelift luxusního sedanu BMW řady 7. Ten se na první pohled liší obrovskými, o 40 % většími ledvinkami. V nabídce bude nadále motor V12 a dostane se také na hybridní verzi.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem Apple představil pouzdra na nové iPhony s akumulátorem
Pokud je vám výdrž nových iPhonů málo, pak má pro vás výrobce nová oficiální pouzdra, která výdrž těchto telefonů značně prodlouží. Obsahují totiž vestavěný akumulátor a podporují i bezdrátové nabíjení.
17.1.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář