Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

O2: Mobilní síť nové generace se nově rozrostla do Plzně

20.3.2009, Pavel Koza, aktualita
Obyvatelé Plzně mají nově možnost využívat datové služby prostřednictvím mobilní sítě nové generace. Telefónica O2 tak začíná plnit svůj slib a rozšiřuje pokrytí sítí, založené na technologii UMTS/HSDPA, do dalších měst České republiky.
Do konce roku 2009 pak společnost plánuje pokrýt signálem dalších 15 měst. V prvním pololetí tohoto roku se na rychlé datové přenosy mohou těšit například v Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích či Ústí nad Labem.Od 20. března do 31. března 2009 mohou navíc Plzeňané využít speciální zvýhodněnou nabídku mobilního připojení k internetu. Všichni, kteří si nově aktivují speciální datový tarif určený pro obyvatele Plzně, budou platit pouhých 600 Kč s DPH měsíčně. Oproti standardní ceně tarifu ve výši 832 Kč s DPH, tak ušetří celých 232 Kčměsíčně. Při uzavření smlouvy s časovým závazkem na 24 měsíců, pak získají novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku za 1 Kč. Jeho standardní cena činí 1 895 Kč včetně DPH.

V ulicích Plzně bude také v období od 20. do 31. března 2009 probíhat speciální soutěž o hodnotné ceny, do které se bude moci zapojit každý, kdo vstoupí do Zóny budoucnosti. Zóna budoucnosti se bude pohybovat po celém městě a jejím úkolem bude mimo jiné prezentovat mobilní internet. Její lokaci zájemci naleznou na www.budoucnostprichazi.cz. Soutěž spočívá v odehrání jednoduché flashové hry, která je rozdělena na 6 časových etap, jež připomínají zásadní momenty na českém mobilním trhu. Úkolem hráče je pak v co nejkratším čase přiřadit vybrané výrobky, služby či události ke správné časové etapě. Každý den získají nejlepší hráči zajímavé ceny. Na toho, kdo dosáhne nejrychlejší čas za celou dobu trvání soutěže, čeká hlavní cena v podobě mini notebooku HP a speciálního datového tarifu na 2 roky zdarma.
reklama