reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

O2 Extra výhody rozdávají slevy na mobily Samsung, Honor i Nokia

2.8.2018, Jáchym Šlik, aktualita
O2 v rámci svého věrnostního programu Extra výhody nabízejí všem zákazníkům výrazné slevy na oblíbené smartphony několika značek. Ačkoliv slibovaná sleva až 7 000 Kč není zcela reálná, ušetřit se dají zajímavé částky.
O2 se připravuje na závěr prázdnin, kdy se tradičně zvyšuje zájem o nové smartphony. Kromě bonusů na nové mobily při zřízení nového tarifu nebo navýšení stávajícího, kdy lze vybrané modely získat už od 1 Kč (podrobnosti na stránkách O2), stojí za zmínku slevy v rámci programu Extra výhody. Tyto slevy na telefony (i příslušenství) se dají uplatnit v e-shopu i prodejnách O2, přičemž nejsou podmíněny pořízením tarifu. Pro získání slevového kódu je pouze nutné být zákazníkem O2, ale nezáleží na tom, zda používáte mobilní služby, internet, televizi či pevnou linku. A pokud nejste zákazníkem kyslíkového operátora, můžete zkusit požádat někoho ze svého okolí, zda by vám slevový kód neobstaral.
 
 
Největší slevy uvádí O2 u telefonů Samsung, kde lze navíc kupón kombinovat s výkupním bonusem za starý telefon. Zajímavě vypadá nabídka Galaxy S9+, který lze se slevovým kodem pořídit za 19 995 Kč. V českých e-shopech si přitom telefon drží cenu okolo 24 500 Kč, pokud nepočítáme nabídky z tzv. šedého dovozu. V případě Galaxy S9 lze cenu snížit na 18 995 Kč, běžně se přitom telefon prodává za 22 000 Kč. Vyplatí se také nabídka Galaxy S8+, kdy po uplatnění kódu cena spadne na 16 995 Kč, prodejci ovšem telefon nabízejí za přibližně 20 000 Kč. Menší slevu lze využít také na Galaxy Note 8 – běžně jej v obchodech seženete za 20 000 Kč, v rámci Extra výhod za 18 995 Kč.
 
V případě 128GB verze Honoru 10 nebo Honoru 9 Lite lze dosáhnout cen, kterým nedokážou konkurovat ani e-shopy nabízející telefon z EU distribuce. Ušetřit pár stokorun můžete také při nákupu Honoru 7A či Honoru 7X. Pro nenáročné uživatele si O2 připravilo slevu na Nokii 1, u které cena klesla pod hranici 2 000 Kč. Ještě levněji (1 795 Kč) vyjde ZTE Blade A521. Jednotlivé slevy jsou dostupné na stránkách O2, kde naleznete i návod, jak získat a uplatnit kód. Před nákupem si ovšem ověřte, zda se daná sleva vyplatí (nejlépe ve srovnávači cen jako Heureka.cz, ale sledujte přitom hodnocení obchodu i to, zda jde o telefon z české distribuce).
 
Zdroj: Tisková zpráva


reklama
reklama
reklama