Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Noví majitelé Galaxy S7 a S7 Edge mohou vyhrát UHD televizor

28.6.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Samsung zahajuje v České republice soutěž o sto televizorů v celkové hodnotě čtyři miliony korun. Zúčastnit se mohou ti, kdo si v příslušném období u vybraných prodejců zakoupí smartphone Galaxy S7 nebo Galaxy S7 Edge.
Místní zastoupení Samsungu se snaží podpořit prodej svých vlajkových lodí Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Čeští zákazníci, kteří si jeden z těchto smartphonů zakoupí v období od 27. června do 14. srpna 2016, se mohou zúčastnit soutěže o atraktivní ceny. Stačí zakoupený přístroj zaregistrovat na stránkách www.samsung-bonus.eu/cz/ a následně odpovídat na soutěžní otázky. Každý týden budou připraveny čtyři otázky, o vítězi kromě správných odpovědí rozhodne také pořadí. Pokud nebude mít soutěžící v daném kole štěstí, může se zúčastnit zase příští týden – nové otázky jsou zveřejněny vždy v pondělí.Hraje se o UHD televizory Samsung UE55KU6652UXXH, které se chlubí mírně zakřivenou obrazovkou o úhlopříčce 55“ a rozlišení 4K. K dalším vyzdvihovaným vlastnostem patří technologie UHD Crystal Colour pro širší paletu přirozených barev a podpora HDR, díky které jsou na obrazovce lépe rozlišitelné detaily. Během prvních šesti kol se každý týden soutěží o 14 televizorů, poslední týden potom bude ve hře dokonce 16 výher. Celkem tedy Samsung věnoval do soutěže stovku UHD televizí v celkové hodnotě okolo čtyř milionů korun.

Kompletní pravidla a další informace získáte přímo na stránkách soutěže. Pozornost věnujte především seznamu prodejců, Samsung totiž bude akceptovat registrace jen telefonů z vybraných obchodů – těch je ale bezmála třicet a nachází se mezi nimi i velká trojice mobilních operátorů.

Zdroj: Tisková zpráva Samsung


reklama