Příslušenství z CES 2018: QWERTY k mobilu, nejmenší 1TB USB-C flashka a dvoje hodinky

Příslušenství z CES 2018: QWERTY k mobilu, nejmenší 1TB USB-C flashka a dvoje hodinky
, , aktualita
Veletrh CES 2018 přinesl nespočet novinek, přičemž o těch nejdůležitějších jsme vás již informovali. Pojďme se však ve stručnosti podívat na další zařízení, které spatřily světlo světa tento týden v Las Vegas.
reklama
Garmin Forerunner 645 Music je nejnovější model chytrých sportovních hodinek s GPS. K dispozici mají kulatý dotykový displej s funkcí always-on a řadu pokročilých funkcí pro záznam pohybových aktivit, mimo jiné neustálé monitorování srdečního tepu. K dispozici jsou vyměnitelné náramky, díky kterým může uživatel upravit design hodinek, z obchodu Garmin Connect IQ Store lze zase stáhnout nové ciferníky, widgety či aplikace.
 
 
Odlišností oproti jiným hodinkám z řady Forerunner je však dostatečné vnitřní úložiště a možnost propojení s bezdrátovými sluchátky. Uživatel si tedy může užívat oblíbenou hudbu při sportu, aniž by musel tahat smartphone. Výrobce slibuje až sedmidenní výdrž baterie, po zapnutí hudby a GPS však klesne jen na 5 hodin. Cena se vyšplhala na 400 dolarů.
 
 
Pakliže dáváte přednost chytrým hodinkám, které byste na pohled nerozpoznali od běžných, mohla by vás zaujmout novinka Misfit Path. Jedná se o klasické ručičkové hodinky bez displeje, které však zvládnout třeba počítat kroky, vypočítat spálené kalorie nebo monitorovat spánek. K zobrazení naměřených údajů stačí hodinky připojit ke smartphonu přes Bluetooth. O napájení se stará standardní knoflíková baterie, kterou stačí vyměnit po přibližně šesti měsících.
 
Misfit Path budou dostupné v několika barevných variantách a s 16mm vyměnitelným řemínkem. Potěší také relativně příznivá cena 150 dolarů.
 
 
Motorola odhalila dva další vyměnitelné moduly Moto Mods pro smartphony z řady Moto Z. První z nich přidá telefonu fyzickou QWERTY klávesnici, na kterou řada lidí stále vzpomíná se slzou v oku. Jedná se o realizaci projektu, který se v loňském roce objevil na Indiegogo. Vital Moto Mod je potom zdravotnické příslušenství, které po vložení prstu monitoruje srdeční frekvenci, dechovou frekvenci, saturaci krve kyslíkem, tělesnou teplotu a systolický i diastolický krevní tlak. Stát budou 99 dolarů, respektive 395 dolarů.
 
 
SanDisk ukázal na CES 2018 nejmenší 1TB USB Type-C flash disk na světě. Zatím existuje jen jako prototyp, ale to se snad brzy změní. Prozatím nemáme k dispozici technické detaily ani informace o dostupnosti.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala