www.svetmobilne.cz
>
>

Nová Honda Jazz představena, bude jen v hybridu

Nová Honda Jazz představena, bude jen v hybridu
, , aktualita
Malé městské vozítko Honda Jazz, které se proslavilo vynikajícím obestavěním vnitřního prostoru, přichází ve své čtvrté generaci. Tentokrát bude k dispozici už jen v ekologické verzi s hybridním pohonem.
K oblíbeným
reklama
Vozy Honda byly vždycky známé nejen sportovním zaměřením, ale také důrazem na nízkou spotřebu paliva a ostatně Honda byla spolu s Toyotou zakladatelem hybridů. Nedokázala to ale přetavit v obchodní úspěch a nyní to zkouší znovu, a to i s malým Jazzem 4. generace. Novinka totiž bude k dispozici jen v hybridní verzi a Honda jistě doufá, že bude mít podobný úspěch jako Toyota s hybridním Yarisem.
 
Honda Jazz
 
Zatím ale nevíme moc technických podrobností. Bude zde e:HEV hybridní technologie kombinující spalovací a elektrický motor a nová Honda Jazz bude patřit do nové řady elektrifikovaných modelů e:Technology.
 
Honda Jazz Crosstar
 
Zajímavostí bude i zvýšená oplastovaná varianta Crosstar, která bude využívat stejného pohonného systému. Bude ale mít jinou přední masku, která vypadá trochu stravitelněji než ta zaslepená na standardním modelu. Zatímco příď je méně hravá než u předchůdce (což je v této třídě na škodu), naopak záď je proti předchůdci mnohem elegantnější.
 
Honda Jazz interiér
 
Honda slibuje intuitivní infotaiment (což by bylo u japonského vozu docela nevídané) a Wi-Fi hotspot pro pasažéry. Samozřejmostí bude dotykové LCD, podpora Android Auto i Apple CarPlay.
 
Honda Jazz
 
Celý pohonný systém je chytře uložen tak, aby co nejméně limitoval prostor pro posádku, takže palivová nádrž je nadále pod předními sedadly, takže zůstala i slavná Magic Seats. Nepřekvapí přítomnost Honda Sensing s novou HD kamerkou. Je zde brzdový systém Collision Mitigation Brake System (CMBS) s detekcí chodců a cyklistů, nová kamera přináší i funkci adaptivního tempomatu ACC a systém udržování v jízdním pruhu. Do prodeje půjde v polovině roku 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala