www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Notebooky Acer Aspire V 17 Nitro s technologií Intel RealSense 3D

Notebooky Acer Aspire V 17 Nitro s technologií Intel RealSense 3D
, , aktualita
Acer uvedl nové notebooky Aspire V 17 Nitro Black Edition, které jsou vybaveny technologií Intel RealSense 3D. Díky tomu je notebook schopen rozpoznat 3D scénu před webkamerou. K dispozici je velký 17,3" Full HD displej.
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer rozšířila nabídku svých notebooků o model Aspire V 17 Nitro Black Edition s technologií Intel RealSense 3D. Ta je konkurencí Kinectu od Microsoftu. Má klasickou webkameru, dále kameru s infračerveným záznamem a projektor infračerveného záření, pomocí kterého je přístroj schopen změřit hloubkovou mapu scény (jak je který objekt daleko). Díky tomu může reagovat na pohyb rukou, gesta v obličeji a jiné pohyby. Další možností využití je 3D skenování objektů a jejich následný tisk na 3D tiskárně.

Acer Aspire V 17 Nitro Black Edition

Notebook je vybaven velkým 17,3" Full HD displejem s rozlišením 1920×1080 pixelů a technologií IPS. Využívá čtyřjádrového procesoru Intel 4. generace, modelu Intel Core i7-4720HQ. Dále tu najdete grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX se 4 GB paměti GDDR5 a 16 GB paměti RAM. Data lze ukládat na 128GB nebo 256GB SSD disk doplněný o 1TB pevný disk (HDD).

Acer Aspire V 17 Nitro Black Edition přivřený

Ve výbavě notebooku naleznete také rychlou Wi-Fi 802.11ac, které je až třikrát rychlejší než 802.11n, podporováno je jak pásmo 2,4 GHz, tak 5 GHz. Čtyři reproduktory mají celkový výkon 8 W a zajišťují prostorový zvuk Dolby Digital Plus Home Theater. Podle modelu zde můžete mít 8rychlostní DVD přepalovačku nebo Blu-ray mechaniku. Notebooky se začnou prodávat v průběhu prvního čtvrtletí roku 2015.

Zdroj: TZ Acer
reklama
Nejnovější články
Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu Škoda Octavia 2020 je tady, přijíždí i v plug-inu
Česká událost roku je tady. Škodovka totiž představila čtvrtou generaci novodobé Octavie. Ta je opět o trošku větší, opět se zvětšuje objem zavazadlového prostoru a dostává také plug-in hybridní verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem V USA se prodalo více elektromobilů než aut s manuálem
Manuální řazení nikdy nebylo v USA příliš populární. Poslední dobou ale zájem o něj klesl natolik, že i elektromobily mají větší tržní podíl, a to téměř dvojnásobně. Zájem o ně totiž naopak velmi rychle roste vzhůru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 13.2.2 opravuje chyby včetně agresivního managementu RAM Apple iOS 13.2.2 opravuje chyby včetně agresivního managementu RAM
Apple pravidelně vydává aktualizace svých operačních systémů. Nový iOS 13.2.2 opravuje zejména velmi nepříjemný bug spojený s příliš agresivním managementem RAW, který významně omezoval multitasking.
10.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi CC9 Pro: 5 zadních fotoaparátů včetně 108MPx modulu Xiaomi Mi CC9 Pro: 5 zadních fotoaparátů včetně 108MPx modulu
Situace s fotoaparáty na zadních stranách telefonů začíná být pěkně komplikovaná. Xiaomi Mi CC9 Pro jich tam má rovnou pět a byl použit i modul s velmi vysokým 108MPx rozlišením a pixel binningem.
7.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ford Mustang Lithium: elektrický sporťák s 6stupňovým manuálem Ford Mustang Lithium: elektrický sporťák s 6stupňovým manuálem
Zatímco většina elektromobilů má jednostupňovou převodovku, automobilka Ford u prototypu elektrického Mustangu Lithium použila tradiční 6stupňový manuál. Ten bude z elektromotoru přenášet přes 1350 Nm.
7.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář