Nepředstavené Lumie pózují na fotografii: co všechno Microsoft zrušil?

Nepředstavené Lumie pózují na fotografii: co všechno Microsoft zrušil?
, , aktualita
Když Microsoft převzal mobilní divizi Nokie, začal se změnami a bohužel zrušil i část plánovaných modelů. Nyní se některá tato nepředstavená zařízení vrací alespoň jako prototypy na jednom společném snímku.
K oblíbeným
reklama
Spolehlivý čínský zdroj, který je nejspíš bývalým zaměstnancem Nokie, nebo má alespoň na někoho takového vazby, zveřejnil na sociální síti obrázek ukazující celkem dvanáct Lumií. Na tom by ještě nebylo zase nic tak zvláštního, kdyby se minimálně z části nejednalo o prototypy nepředstavených modelů. Některé mají ještě logo Nokie, jiné už si „označkoval“ samotný Microsoft. Asi nejvýraznějším ze zařízení nich je tablet Lumia 2020, který měl mít 8,3“ Full HD displej podporující ovládání pomocí stylusu a již zavržený operační systém Windows RT. Po desetipalcové Lumii 2520 by se jednalo o teprve druhý tablet od Nokie.

Dále byla na obrázku identifikována Lumia 650 XL (v bílém), která se rovněž nikdy nedostala na pulty obchodů. To samé platí o telefonu Nokia XL 2, která měla být pokračováním řady modelů se silně upraveným Androidem. Změny v nabídce modelů udělal Microsoft, když koupil divizi Nokia Devices & Services. Přesto ovšem na snímku nejsou všechny zrušené Lumie, chybí třeba plánovaná vlajková loď s interním označením McLaren. Ta je dodnes modlou pro některé fanoušky Lumií. A není divu, smartphone měl přinést i revoluční 3D senzory přinášející nové možnosti ovládání přístroje.

Minulý týden přinesl web Windowscentral.com recenzi tohoto nikdy nepředstaveného telefonu, který možná mohl změnit osud Lumií:


Zdroj: Mspoweruser.com
reklama
Nejnovější články
DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů DxOMark bude nově testovat i výdrž akumulátorů u smartphonů
DxOMark známe především v oblasti vyhodnocování kvality snímačů digitálních fotoaparátů i telefonů. Nyní se ale dostalo na další kategorii, a tou jsou akumulátory smartphonů. Nově budeme mít bodové hodnocení nejen výdrže.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class Mercedes-Benz EQT: elektrický předobraz nové T-Class
Automobilka Mercedes-Benz představila koncept elektrického vanu EQT. Ten má být jakýmsi předobrazem nové T-Class, kompaktnější varianty k oblíbené V-Class. Pojmout má až sedm pasažérů a nabídnout jim luxusní svezení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi Jen 13 % uživatelů iOS 14.5 povolilo sledování aplikacemi
Společnost Flurry Analytics se podívala na množství uživatelů, kteří povolili sledování aplikacemi v poslední verzi operačního systému Apple iOS 14.5. A není jich mnoho, celosvětově jde o 13 % lidí.
10.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI Přichází nová generace Škody Fabia, dostane i čtyřválec 1.5 TSI
Dnes byla představena 4. generace automobilu Škoda Fabia. Nabídne větší vnitřní rozměry, na svou třídu velmi objemný zavazadlový prostor, excelentní aerodynamiku a tentokrát se dostane i na čtyřválcové TSI s objemem 1,5 litru.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko Elektromobily NIO přichází do Evropy, jako první bude Norsko
Čínská automobilka NIO vyrábí elektromobily a v tomto roce poprvé zamíří mimo Čínu. První takovou zemí bude Norsko, kde jsou elektromobily prodejně velmi úspěšné. Je však nutno přiznat, že za to mohou daňové úlevy.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala