Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Nepředstavené Lumie pózují na fotografii: co všechno Microsoft zrušil?

, , aktualita
Nepředstavené Lumie pózují na fotografii: co všechno Microsoft zrušil?
Když Microsoft převzal mobilní divizi Nokie, začal se změnami a bohužel zrušil i část plánovaných modelů. Nyní se některá tato nepředstavená zařízení vrací alespoň jako prototypy na jednom společném snímku.
Nepředstavené Lumie pózují na fotografii: co všechno Microsoft zrušil?
Spolehlivý čínský zdroj, který je nejspíš bývalým zaměstnancem Nokie, nebo má alespoň na někoho takového vazby, zveřejnil na sociální síti obrázek ukazující celkem dvanáct Lumií. Na tom by ještě nebylo zase nic tak zvláštního, kdyby se minimálně z části nejednalo o prototypy nepředstavených modelů. Některé mají ještě logo Nokie, jiné už si „označkoval“ samotný Microsoft. Asi nejvýraznějším ze zařízení nich je tablet Lumia 2020, který měl mít 8,3“ Full HD displej podporující ovládání pomocí stylusu a již zavržený operační systém Windows RT. Po desetipalcové Lumii 2520 by se jednalo o teprve druhý tablet od Nokie.

Dále byla na obrázku identifikována Lumia 650 XL (v bílém), která se rovněž nikdy nedostala na pulty obchodů. To samé platí o telefonu Nokia XL 2, která měla být pokračováním řady modelů se silně upraveným Androidem. Změny v nabídce modelů udělal Microsoft, když koupil divizi Nokia Devices & Services. Přesto ovšem na snímku nejsou všechny zrušené Lumie, chybí třeba plánovaná vlajková loď s interním označením McLaren. Ta je dodnes modlou pro některé fanoušky Lumií. A není divu, smartphone měl přinést i revoluční 3D senzory přinášející nové možnosti ovládání přístroje.

Minulý týden přinesl web Windowscentral.com recenzi tohoto nikdy nepředstaveného telefonu, který možná mohl změnit osud Lumií:


Zdroj: Mspoweruser.com
reklama