Nepředstavené Lumie pózují na fotografii: co všechno Microsoft zrušil?

Nepředstavené Lumie pózují na fotografii: co všechno Microsoft zrušil?
, , aktualita
Když Microsoft převzal mobilní divizi Nokie, začal se změnami a bohužel zrušil i část plánovaných modelů. Nyní se některá tato nepředstavená zařízení vrací alespoň jako prototypy na jednom společném snímku.
K oblíbeným
reklama
Spolehlivý čínský zdroj, který je nejspíš bývalým zaměstnancem Nokie, nebo má alespoň na někoho takového vazby, zveřejnil na sociální síti obrázek ukazující celkem dvanáct Lumií. Na tom by ještě nebylo zase nic tak zvláštního, kdyby se minimálně z části nejednalo o prototypy nepředstavených modelů. Některé mají ještě logo Nokie, jiné už si „označkoval“ samotný Microsoft. Asi nejvýraznějším ze zařízení nich je tablet Lumia 2020, který měl mít 8,3“ Full HD displej podporující ovládání pomocí stylusu a již zavržený operační systém Windows RT. Po desetipalcové Lumii 2520 by se jednalo o teprve druhý tablet od Nokie.

Dále byla na obrázku identifikována Lumia 650 XL (v bílém), která se rovněž nikdy nedostala na pulty obchodů. To samé platí o telefonu Nokia XL 2, která měla být pokračováním řady modelů se silně upraveným Androidem. Změny v nabídce modelů udělal Microsoft, když koupil divizi Nokia Devices & Services. Přesto ovšem na snímku nejsou všechny zrušené Lumie, chybí třeba plánovaná vlajková loď s interním označením McLaren. Ta je dodnes modlou pro některé fanoušky Lumií. A není divu, smartphone měl přinést i revoluční 3D senzory přinášející nové možnosti ovládání přístroje.

Minulý týden přinesl web Windowscentral.com recenzi tohoto nikdy nepředstaveného telefonu, který možná mohl změnit osud Lumií:


Zdroj: Mspoweruser.com
reklama
Nejnovější články
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
13.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se
Dyson, známý výrobce vysavačů, vysoušečů rukou a dalších zařízení, chtěl proniknout na trh elektromobilů. Jak to tak ale vypadá, situace nebyla tak růžová a společnost celý projekt elektrických aut ukončila.
12.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář