www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE
, , aktualita
Možná se rýsuje další problém pro společnost Apple. Není nezvyklé, že se objeví nějaká chyba u nového telefonu a nyní to vypadá, že několik uživatelů má problém s příjmem mobilního signálu LTE i Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Není neobvyklé, že se u nového telefonu objeví nějaká chyba, na kterou se při testování nepřišlo a společnosti Apple se tyto chyby poslední dobou zrovna nevyhýbají. Internetem už kolují zprávy, že chybičkou budou možná trpět také nové iPhony XS a XS Max. Na fóru Applu i Redditu se objevilo několik uživatelů, kteří mají problém s rychlostí mobilního připojení, a to ať se jedná o LTE nebo Wi-Fi. Přestože mají nové iPhony podporu rychlejších LTE sítí než předchozí modely, u některých uživatelů je datové připojení naopak pomalejší (majitelé hovoří o zhruba poloviční rychlosti).
 
Apple iPhone XS
 
Připomeňme, že s příjmem signálu měl v minulosti problém iPhone 4 a od té doby už Apple několikrát přepracoval a vylepšil design antén. Zatím je však příliš brzy na vynášení nějakých soudů, nebo snad vyhlašovat nějakou "antennagate", jak už se začíná dít na internetu. Je ale zajímavé, že se to netýká jen LTE (a je jedno jakého operátora), ale také Wi-Fi, což je přeci jen jiná technologie. Nemusí tak jít o něco špatného na anténách, ale spíše o neduh ve zpracování dat (subsystém pro práci s daty). Na vyřešení problému a objasnění příčiny si nyní budeme muset počkat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
20.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala