www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE
, , aktualita
Možná se rýsuje další problém pro společnost Apple. Není nezvyklé, že se objeví nějaká chyba u nového telefonu a nyní to vypadá, že několik uživatelů má problém s příjmem mobilního signálu LTE i Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Není neobvyklé, že se u nového telefonu objeví nějaká chyba, na kterou se při testování nepřišlo a společnosti Apple se tyto chyby poslední dobou zrovna nevyhýbají. Internetem už kolují zprávy, že chybičkou budou možná trpět také nové iPhony XS a XS Max. Na fóru Applu i Redditu se objevilo několik uživatelů, kteří mají problém s rychlostí mobilního připojení, a to ať se jedná o LTE nebo Wi-Fi. Přestože mají nové iPhony podporu rychlejších LTE sítí než předchozí modely, u některých uživatelů je datové připojení naopak pomalejší (majitelé hovoří o zhruba poloviční rychlosti).
 
Apple iPhone XS
 
Připomeňme, že s příjmem signálu měl v minulosti problém iPhone 4 a od té doby už Apple několikrát přepracoval a vylepšil design antén. Zatím je však příliš brzy na vynášení nějakých soudů, nebo snad vyhlašovat nějakou "antennagate", jak už se začíná dít na internetu. Je ale zajímavé, že se to netýká jen LTE (a je jedno jakého operátora), ale také Wi-Fi, což je přeci jen jiná technologie. Nemusí tak jít o něco špatného na anténách, ale spíše o neduh ve zpracování dat (subsystém pro práci s daty). Na vyřešení problému a objasnění příčiny si nyní budeme muset počkat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě
Xiaomi, respektive jeho značka Redmi, se nás příští týden pokus přesvědčit, že vlajková loď se Snapdragonem 855 a kvalitním fotoaparátem může stát stejně jako telefon střední třídy. Pojďme si shrnou poslední uniklé informace o těchto novinkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany
CM Launcher 3D patří se stovkami milionů stažení k nejoblíbenějším aplikacím svého druhu. Přesto bylo zjištěno, že s ochranou dat si vývojáři hlavu příliš nelámou. Jedná se o další pochybení společnosti Cheetah Mobile.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi
Po měsících testování vyšlo první stabilní sestavení internetového prohlížeče Tor pro Android. Uživatelům poskytuje více soukromí než jiné mobilní prohlížeče. S verzí pro iOS se nepočítá a vývojáři vysvětlují, co je důvodem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM
Huawei přišel o členství v několika asociacích, které se starají o významné standardy. Čínskému výrobci by to mohlo zkomplikovat třeba používání microSD karet. Nejistá je také budoucnost procesorů Kirin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13 iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13
Na internetu se objevily nové informace o připravovaných iPhonech. Týkají se designu, reproduktorů nebo fotoaparátů, které by měly představovat vůbec největší letošní změnu., A několik nových střípků máme také o softwaru.
25.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik