www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE
, , aktualita
Možná se rýsuje další problém pro společnost Apple. Není nezvyklé, že se objeví nějaká chyba u nového telefonu a nyní to vypadá, že několik uživatelů má problém s příjmem mobilního signálu LTE i Wi-Fi.
reklama
Není neobvyklé, že se u nového telefonu objeví nějaká chyba, na kterou se při testování nepřišlo a společnosti Apple se tyto chyby poslední dobou zrovna nevyhýbají. Internetem už kolují zprávy, že chybičkou budou možná trpět také nové iPhony XS a XS Max. Na fóru Applu i Redditu se objevilo několik uživatelů, kteří mají problém s rychlostí mobilního připojení, a to ať se jedná o LTE nebo Wi-Fi. Přestože mají nové iPhony podporu rychlejších LTE sítí než předchozí modely, u některých uživatelů je datové připojení naopak pomalejší (majitelé hovoří o zhruba poloviční rychlosti).
 
Apple iPhone XS
 
Připomeňme, že s příjmem signálu měl v minulosti problém iPhone 4 a od té doby už Apple několikrát přepracoval a vylepšil design antén. Zatím je však příliš brzy na vynášení nějakých soudů, nebo snad vyhlašovat nějakou "antennagate", jak už se začíná dít na internetu. Je ale zajímavé, že se to netýká jen LTE (a je jedno jakého operátora), ale také Wi-Fi, což je přeci jen jiná technologie. Nemusí tak jít o něco špatného na anténách, ale spíše o neduh ve zpracování dat (subsystém pro práci s daty). Na vyřešení problému a objasnění příčiny si nyní budeme muset počkat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm) Ram Heavy Duty pokořil 1000 lb-ft (1356 Nm)
I když velké americké pickupy u nás nejsou zrovna běžným zjevem, podíváme se dnes na novinku v podobě Ram Heavy Duty, který ve své kategorii pokořil kulatou hranici točivého momentu 1000 lb-ft (1356 Nm).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět Nabíječka Apple AirPower se prý konečně začíná vyrábět
Velmi dlouho odkládaná nabíječka Apple AirPower, která měla být schopna nabíjet několik zařízení současně, se podle neoficiálních zdrojů má konečně začít vyrábět. Bylo by už na čase, ohlášena totiž byla už v roce 2017.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám Valeo XtraVue Trailer "zprůhlední" přívěs díky kamerám
Společnost Valeo přichází s technologií, která pomůže řidičům s přehledem dění za přívěsem. Pomocí více kamer je schopna poskládat obraz okolí přívěsu a řidič tak může vidět, co se děje v okolí přívěsu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude Sony mění strategii se smartphony, XZ4 Compact možná nebude
Společnosti Sony se poslední dobou na poli smartphonů vůbec nedaři a značka v této oblasti upadá v zapomnění. Aby mobilní divize úplně nezmizela, chce Sony změnit strategii a zkusit jiný přístup. Odnese to ale možná řada Compact.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR Lenovo Yoga S940 a C730 přináší AI, OLED nebo HDR
Lenovo přišlo také se dvěma novými notebooky do řady Yoga. Jde o modely Yoga S940 a C730. U prvního najdeme třeba systém umělé inteligence a HDR displej, u druhého je zajímavá např. AMOLED obrazovka.
Včera, aktualita, Milan Šurkala