www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE

Někteří majitelé iPhonů XS si stěžují: pomalá Wi-Fi i LTE
, , aktualita
Možná se rýsuje další problém pro společnost Apple. Není nezvyklé, že se objeví nějaká chyba u nového telefonu a nyní to vypadá, že několik uživatelů má problém s příjmem mobilního signálu LTE i Wi-Fi.
K oblíbeným
reklama
Není neobvyklé, že se u nového telefonu objeví nějaká chyba, na kterou se při testování nepřišlo a společnosti Apple se tyto chyby poslední dobou zrovna nevyhýbají. Internetem už kolují zprávy, že chybičkou budou možná trpět také nové iPhony XS a XS Max. Na fóru Applu i Redditu se objevilo několik uživatelů, kteří mají problém s rychlostí mobilního připojení, a to ať se jedná o LTE nebo Wi-Fi. Přestože mají nové iPhony podporu rychlejších LTE sítí než předchozí modely, u některých uživatelů je datové připojení naopak pomalejší (majitelé hovoří o zhruba poloviční rychlosti).
 
Apple iPhone XS
 
Připomeňme, že s příjmem signálu měl v minulosti problém iPhone 4 a od té doby už Apple několikrát přepracoval a vylepšil design antén. Zatím je však příliš brzy na vynášení nějakých soudů, nebo snad vyhlašovat nějakou "antennagate", jak už se začíná dít na internetu. Je ale zajímavé, že se to netýká jen LTE (a je jedno jakého operátora), ale také Wi-Fi, což je přeci jen jiná technologie. Nemusí tak jít o něco špatného na anténách, ale spíše o neduh ve zpracování dat (subsystém pro práci s daty). Na vyřešení problému a objasnění příčiny si nyní budeme muset počkat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD
Apple před pár dny inovoval nabídku svých notebooků MacBook Air. Zjistilo se však, že nové verze mají i jednu nepříjemnou vlastnost. Jejich SSD disky jsou ve čtení znatelně pomalejší než v minulosti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej
I když se společnosti Sony na trhu smartphonů poslední roky vůbec nedaří, stále se snaží přicházet s novinkami. Jednou z nich by mohla být připravovaná Xperia 1R s extrémním 5K rozlišením displeje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny
Společnost Qualcomm si vysloužila další nemalou pokutu. Evropská komise na ní uvalila vysokou pokutu ve výši 242 milionů EUR za umělé podsazování cen za účelem eliminace konkurenčních výrobců 3G modemů pro smartphony.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned
Internetem už kolují zprávy o připravované nové generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Ty by měly dostat systém měření EKG jako Apple Watch 4. Bohužel si ale na tuto funkci ještě počkáme.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed
Chevrolet Corvette se po 66 letech výroby dočkal velké změny. Nový model C8 Stingray modelového ročníku 2020 totiž vyjede s motorem uprostřed. A půjde o pořádně velký atmosférický osmiválec.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala