www.svetmobilne.cz
>
>
>

Muž natočil, jak Model X odtáhl pickup záměrně blokující Supercharger

Muž natočil, jak Model X odtáhl pickup záměrně blokující Supercharger
, , aktualita
Někteří lidé nemohou přijít elektromobilům na jméno a Tesle zvláště. V USA se tak rozmáhá nešvar záměrného blokování Superchargerů velkými pickupy. Jeden z majitelů Modelu X tak zkusil, zda je možné takové auto Teslou odtáhnout pryč.
K oblíbeným
reklama
Elektromobilita vzbuzuje velké kontroverze. Mnozí lidé ji doslova nenávidí a např. v USA teď někteří z nich začali velkými auty záměrně blokovat nabíjecí stanice Tesla Supercharger, aby si majitelé Tesel nemohli nabíjet své vozy. Faktem je, že elektromobilita má stále spoustu problémů, které je nutno vyřešit, nicméně to neznamená, že je třeba jí záměrně házet klacky pod nohy.
 
 
Jeden youtuber z kanálu Tesla Trip tak provedl experiment a pomocí svého Modelu X se pokusil odtáhnout pickup Chevrolet Silverado jeho sestry zaparkovaný před Superchargerem. Vzal tažné lano, spojil velký pickup a svou Teslu. Pomalu se rozjel a těžký pickup se zataženou ruční brzdou na kluzké silnici odtáhl.
 
Nevraživost mezi zastánci klasických vozů a majiteli elektromobilů stoupá a je jen otázkou, kam to bude pokračovat dál. Pokud budou majitelé Tesel takto i v reálu odtahovat blokující auta, dá se jen předpokládat, že agresivita bude stoupat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei odkládá skládací smartphone Mate X Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní
Renault představil vylepšenou variantu svého sportovního kupé Alpine A110S. Dostává mnohem vyšší výkon 292 koní díky vyššímu plnícímu tlaku turbodmychadla. Má i upravený podvozek a nové designové prvky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech
Rychlonabíječky elektromobilů potřebují efektivně skladovat energii, kterou se pak nabíjí automobily. Tesla zvažuje, že pro vykrývání špiček a nabíjení mimo špičku začne využívat moderní olověné akumulátory, což by mělo vše zlevnit.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka
O nový elektromobil Honda e vyjádřilo zájem už více než 30 tisíc lidí a automobilka nyní zveřejnila další technické detaily vozu. Místo zrcátek bude mít kamery, podporovat bude i rychlé dobíjení a na 80 % bude za 30 minut.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře