www.svetmobilne.cz
>
>
>

Muž natočil, jak Model X odtáhl pickup záměrně blokující Supercharger

Muž natočil, jak Model X odtáhl pickup záměrně blokující Supercharger
, , aktualita
Někteří lidé nemohou přijít elektromobilům na jméno a Tesle zvláště. V USA se tak rozmáhá nešvar záměrného blokování Superchargerů velkými pickupy. Jeden z majitelů Modelu X tak zkusil, zda je možné takové auto Teslou odtáhnout pryč.
reklama
Elektromobilita vzbuzuje velké kontroverze. Mnozí lidé ji doslova nenávidí a např. v USA teď někteří z nich začali velkými auty záměrně blokovat nabíjecí stanice Tesla Supercharger, aby si majitelé Tesel nemohli nabíjet své vozy. Faktem je, že elektromobilita má stále spoustu problémů, které je nutno vyřešit, nicméně to neznamená, že je třeba jí záměrně házet klacky pod nohy.
 
 
Jeden youtuber z kanálu Tesla Trip tak provedl experiment a pomocí svého Modelu X se pokusil odtáhnout pickup Chevrolet Silverado jeho sestry zaparkovaný před Superchargerem. Vzal tažné lano, spojil velký pickup a svou Teslu. Pomalu se rozjel a těžký pickup se zataženou ruční brzdou na kluzké silnici odtáhl.
 
Nevraživost mezi zastánci klasických vozů a majiteli elektromobilů stoupá a je jen otázkou, kam to bude pokračovat dál. Pokud budou majitelé Tesel takto i v reálu odtahovat blokující auta, dá se jen předpokládat, že agresivita bude stoupat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala