www.svetmobilne.cz
>
>
>

Muž natočil, jak Model X odtáhl pickup záměrně blokující Supercharger

Muž natočil, jak Model X odtáhl pickup záměrně blokující Supercharger
, , aktualita
Někteří lidé nemohou přijít elektromobilům na jméno a Tesle zvláště. V USA se tak rozmáhá nešvar záměrného blokování Superchargerů velkými pickupy. Jeden z majitelů Modelu X tak zkusil, zda je možné takové auto Teslou odtáhnout pryč.
K oblíbeným
reklama
Elektromobilita vzbuzuje velké kontroverze. Mnozí lidé ji doslova nenávidí a např. v USA teď někteří z nich začali velkými auty záměrně blokovat nabíjecí stanice Tesla Supercharger, aby si majitelé Tesel nemohli nabíjet své vozy. Faktem je, že elektromobilita má stále spoustu problémů, které je nutno vyřešit, nicméně to neznamená, že je třeba jí záměrně házet klacky pod nohy.
 
 
Jeden youtuber z kanálu Tesla Trip tak provedl experiment a pomocí svého Modelu X se pokusil odtáhnout pickup Chevrolet Silverado jeho sestry zaparkovaný před Superchargerem. Vzal tažné lano, spojil velký pickup a svou Teslu. Pomalu se rozjel a těžký pickup se zataženou ruční brzdou na kluzké silnici odtáhl.
 
Nevraživost mezi zastánci klasických vozů a majiteli elektromobilů stoupá a je jen otázkou, kam to bude pokračovat dál. Pokud budou majitelé Tesel takto i v reálu odtahovat blokující auta, dá se jen předpokládat, že agresivita bude stoupat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon Tesla Model 3 dostala přes internet o 5 % vyšší výkon
Automobilka Tesla je známá tím, že aktualizuje své vozy pomocí aktualizací přes internet, jde o tzv. over-the-air updaty. Ten poslední přinsel např. Sentry Mode, Dog Mode, ale nejen to. Vozům se také navýšil výkon až o 5 %.
20.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8 Bentley Continental GT dostává novou verzi s V8
Automobilka Bentley uvádí novou lehčí verzi svého kupé a kabrioletu Continental GT. Jde o verzi V8 s dvakrát přeplňovaným osmiválcem, který dokáže oba dva vozy rozjet až na maximální rychlost 318 km/h.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic Apple iPad mini se 7,9" displejem dostává A12 Bionic
Společnost Apple představila dva nové tablety, iPad Air a iPad mini. Druhý jmenovaný přináší kompaktní rozměry díky 7,9" displeji. Dostává však také výkonnější procesor A12 Bionic a podporu dotykového pera Apple Pencil.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil Nový Apple iPad Air podporuje Apple Pencil
Apple dnes představil dva nové tablety, iPad mini a iPad Air. My se podíváme na iPad Air, který vedle výkonnějšího hardwaru přináší především podporu Apple Pencil. Tu tak nyní podporují všechny nové iPady.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y Fisker chystá elektrické SUV, konkurenci Modelu Y
Automobilka Fisker se chystá na další pokus prorazit se svými elektromobily. Chystá totiž nové elektrické SUV, které by mělo být konkurencí Tesle Modelu Y, rovněž za příznivou cenu okolo 40000 USD.
18.3.2019, aktualita, Milan Šurkala