Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MSI uvádí pracovní notebook WS65 s Nvidia Quadro

18.8.2018, Milan Šurkala, aktualita
MSI uvádí na trh nové pracovní notebooky řady WS65. Ty se mohou pochlubit profesionálními grafickými čipy Nvidia Quadro P4200 a 15,6" Full HD IPS displejem se 72% pokrytím barevného gamutu NTSC.
Společnost MSI inovovala nabídku svých pracovních notebooků o nový model WS65, jehož tělo vychází z herního modelu GS65 Stealth Thin. Má tak 15,6" IPS displej s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů, který je schopen zobrazit 72 % barevného gamutu NTSC. O grafickou část se pak stará profesionální grafický čip Nvidia Quadro P4200. Díky tenkým rámečkům zůstávají rozměry notebooku stále dosti kompaktní.
 
MSI WS65
 
Jde o velmi výkonný přístroj, neboť je vybaven mobilním 6jádrovým procesorem Intel Core i9 8. generace s podporou Hyper-Threadingu. Díky tomu všemu by měl vzrůst výkon notebooku o 40 % ve srovnání s předchozí generací. Díky velké 82Wh baterii nicméně výrobce slibuje výdrž až na 8 hodin provozu. Pro ukládání je zde logicky rychlé SSD. Výrobce hovoří rovnou o dvojici M.2 portů pro SSD disky.
 
MSI WS65
 
Notebook je vybaven jedním USB-C 3.1 portem a hned třemi dalšími USB-A 3.1 porty. Dále můžete počítat s výstupy v podobě HDMI 2.0, mini DisplayPort 1.4 a pochopitelně vstupem a výstupem pro sluchátka a mikrofon. Novinkou je také nové logo pro pracovní stanice, které má být více elegantní. V prodeji bude v průběhu září, cenu zatím neznáme. Je docela možné, že se v ČR nebude oficiálně prodávat podobně jako i předchozí modely, což je poněkud škoda.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama