Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MSI převléklo své herní notebooky do maskáčového hávu

8.3.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Vybrané notebooky i další herní produkty a příslušenství značky MSI bude brzy dostupné v limitované edici Camo Squad, která se vyznačuje maskáčovou barvou. K vybraným nákupům je navíc zdarma hra Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands.
Při výběru herního notebooku většina hráčů vybírá podle použitého displeje, procesoru či grafické karty, pro mnohé však zůstává neméně důležitý také vzhled jejich stroje. V této kategorii proto nalezneme mnoho notebooků s velmi výrazným designem a značka MSI je toho důkazem. Novinkou v její nabídce jsou nepřehlédnutelné produkty z limitované edice Camo Squad. Všechny poznáte podle maskáčového vzoru v pískově-hnědé barvě.

Nás samozřejmě nejvíce zajímá dvojice notebooků Camo Squad GE62VR 7RF a GE62VR 7RE, která vychází z již prodávaných modelů řady Apache Pro. První z nich disponuje grafickou kartou Nvidia GeForce GTX 1060, druhý potom GTX 1050 Ti. Společnou část výbavy těchto patnáctipalcových notebooků potom tvoří procesor Intel Core i7-7700HQ sedmé generace na architektuře Kaby Lake. Oficiální internetové stránky zatím zmiňují pouze model GE62VR 7RF, který bude dostupný s Full HD i Ultra HD rozlišením, až 32GB operační pamětí DDR4 či barevně podsvícenou klávesnicí.

Do maskáčové se ovšem nepřevlékly jen notebooky, ale také další herní produkty od MSI. Konkrétně bude možné sehnat kompaktní desktopové PC Trident 3 Camo Squad, základní desku Z270 Camo Squad či grafickou kartu GeForce GTX 1060 Camo Squad 6G. Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands. K vybraným produktům navíc MSI přidá dárek v podobě nové hry Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, a to při nákupu do konce června. Může se jednat buď o kód k plné verzi hry nebo dokonce season pass, který zahrnuje všechna vydaná DLC.

Ve Wildlands se hráč stane součástí elitního týmu, který má za úkol zničit drogové kartely v Bolívii, a dostane se přitom do prostředí jihoamerických hor, pralesů i pouští. Drobným bonusem je potom možnost obléknout svou herní postavu do trička s logem MSI. Notebooky jsou dostupné také v celé sadě Camo Squad, která zahrnuje batoh, láhev na vodu, psí známky a podložku pod myš – vše samozřejmě v maskáčovém provedení. MSI zatím nezveřejnilo bližší informace o ceně ani dostupnosti svých novinek.

Zdroj: Tomshardware.com
reklama