Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
Výrobce:

Motorola

Vše o výrobci | Jen články a recenze
Levná Motorola Moto E na trhu

Levná Motorola Moto E na trhu

Na český trh se dostal nový chytrý telefon od společnosti Motorola, a to model Moto E. Ten bude k dispozici za cenu pod 4000 Kč, za niž nabídne slušnou výbavu včetně 4,3" displeje a OS Android KitKat.
17.6.2014, Jan Vítek
Motorola chystá levný smartphone i další novinky

Motorola chystá levný smartphone i další novinky

Motorola pořádá 13. května tiskovou konferenci, na které představí nový levný smartphone. S největší pravděpodobností se bude jednat o Moto E. Výrobce však chystá i několik dalších zařízení, na která se můžeme v nejbližší době těšit.
2.5.2014, Jáchym Šlik
Google prodá Motorolu Lenovu za 2,19 mld. USD

Google prodá Motorolu Lenovu za 2,19 mld. USD

Společnost Lenovo, která se před několika dny dohodla s IBM na převzetí výroby jeho x86 serverů, se dohodla na dalším svém obohacení. Google totiž potvrdil, že Lenovu prodá svou divizi Motorola Mobility, a to za téměř tři miliardy dolarů.
30.1.2014, Jan Vítek
Motorola Moto X od února oficiálně v Evropě

Motorola Moto X od února oficiálně v Evropě

S velkým zpožděním, ale nakonec přeci jen dorazí Moto X i do Evropy. V zámoří opěvovaný telefon se dle zástupců společnosti dostaví na starý kontinent již za pár týdnů. Jaké budou parametry a hlavně cenovka tohoto krasavce?
14.1.2014, Jakub Doležal
Motorola příští týden uvede nový telefon v EU

Motorola příští týden uvede nový telefon v EU

Americký výrobce telefonů se prozatím soustředil na svůj domácí trh a ten evropský nechával ladem. To se však změní příští týden, kdy hodlá Motorola představit nový model a již nyní rozesílá pozvánky na akci pořádanou v Londýně.
9.1.2014, Jakub Doležal
Motorola Moto G: levnější varianta Moto X?

Motorola Moto G: levnější varianta Moto X?

Motorola vzbudila se svým posledním modelem Moto X pořádný rozruch a jinak velmi povedenému telefonu byla vyčítána pouze vyšší cena. Zdá se, že nyní přichází výrobce s odpovědí jménem Moto G. Jaký bude hardware a cenovka? Aktualizováno: specifikace potvrzeny!
13.11.2013, Jakub Doležal
Motorola pracuje na modulárním systému smartphonů

Motorola pracuje na modulárním systému smartphonů

Společnost Motorola se na svém blogu rozpovídala o svém projektu Ara, pod nímž se má skrývat modulární systém chytrých telefonů, jenž je momentálně ve fázi konceptu. Nemusí se tedy nakonec ani uvést do praxe, ale jistě stojí za to se na něj alespoň podívat.
30.10.2013, Jan Vítek, Jakub Doležal4
Představí Motorola nový telefon?

Představí Motorola nový telefon?

V USA již brzy dojde k premiéře nového telefonu od Motoroly. Pod názvem Moto X by měl dorazit telefon s Androidem, který bude složen v USA a některé z parametrů bude moci zákazník nadiktovat výrobci. Zní to lákavě, že?
3.7.2013, Jakub Doležal
Motorola oznámila nová odolná zařízení řady MC55

Motorola oznámila nová odolná zařízení řady MC55

Pokud se vám za poslední rok podařilo zničit více jak dvě zařízení, možná nastal čas na něco odolnějšího a možná právě od Motoroly, která pro vás připravila dvojici odolných zařízení řady MC55, konkrétně MC5590 a MC9974.
11.3.2009, Pavel Koza

Motorola: Windows Mobile 7 přijde na trh v roce 2010

Generální ředitel Motoroly, pan Sanjay Jha, si opět tak trochu "pustil pusu na špacír". V dnešním konferenčním hovoru s akcionáři uvedl několik informací, které stojí za pozornost,
3.2.2009, Pavel Koza

Motorola: Sbohem a šáteček, milá zařízení s Windows Mobile... II.

Pokud ještě někoho zajímá situace v Motorole, kde je v důsledku masivního propouštění nejasný osud zařízení na platformě Windows Mobile, zde je drobný update.
27.1.2009, Pavel Koza

Motorola: Sbohem a šáteček, milá zařízení s Windows Mobile...

Server PhoneScoop právě přinesl NEověřenou a NEoficiální informaci, která pravděpodobně (pokud se ukáže, že je založena na reálném základě) nijak nepotěší příznivce amerického výrobce mobilních zařízení.
12.1.2009, Pavel Koza1
Motorola představila MOTOSURF A3100

Motorola představila MOTOSURF A3100

Na internetu se objevily kvalitní obrázky (asi rendery) připravovaného zařízení MOTOSURF A3100 s kódovým označením Motorola Attila. Motorola se oblasti Windows Mobile věnuje již mnoho let, většinou se ale zaměřovala na chytré telefony bez dotykové obrazovky.

6.1.2009, Pavel Koza3
Motorola MOTO Q 9h ze všech úhlů (fotogalerie)

Motorola MOTO Q 9h ze všech úhlů (fotogalerie)

Motorola přišla se svým novým modelem MOTO Q 9h letos v únoru na konferenci 3GSM, která se konala na půdě Barcelony. Nový smartphone s podporou sítí třetí generace (UMTS i HSDPA), QVGA displejem naležato a pod ním rozloženou QWERTY klávesnicí pomalu představuje veřejnosti i svůj vzhled.
7.5.2007, Ondřej Fabianek
Motorola MOTO Q 9h: Nové jméno, stejný vzhled

Motorola MOTO Q 9h: Nové jméno, stejný vzhled

Některé uživatele by mohl zmást název článku a proto mi dovolte drobné vysvětlení. Motorola představila na konferenci 3GSM začátkem tohoto roku nový model, který pojmenovala MOTO Q q9.
19.4.2007, Ondřej Fabianek