www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon

Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
, , aktualita
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
reklama
Motorola si podobně jako mnoho jiných značek chystá novinky, mezi nimiž bude i nový skládací telefon, který by se měl představit už v únoru. Bohužel vůbec není jasné, o jaký typ vlastně půjde. Zatímco Samsung má mít ohebný displej, tady to klidně může být jen tradičnější telefon ze dvou částí podobně jako u původního RAZRu. Spekuluje se tak o různých typech uspořádání, tedy jak o konceptu bližším tradičním “véčkám”, tak i o ohebném displeji a zde by bylo dobré připomenout, že si společnost patentovala způsob automatické opravy OLED displeje v důsledku ohýbáni.
 
Původní Motorola Razr
 
Jistější je pak cena telefonu. Ten by totiž měl mířit do high-endu a mít tak velmi vysokou cenu $1500 (což je ale stále méně než cca $2250, které se předpokládají u skládacího Samsungu). Také se hovoří o tom, že v rámci USA by měl být k dispozici pouze přes operátora Verizon. Prosakují rovněž se o tom, že by Motorola chtěla prodat 200 tisíc kusů tohoto telefonu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian Amazon a další investovali 700 mil. USD do EV Rivian
Elektromobily Rivian vzbudily poměrně velký zájem u investorů a podle všeho i u zákazníků kvůli příznivým cenám. Investoři do něj v poslední době nasypali dalších 700 milionů USD, přičemž největším byl Amazon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky LG V50 ThinQ bude první 5G smartphone této značky
LG, stejně jako většina ostatních výrobců, připravuje pro letošní rok smartphone s podporou 5G. Představen by měl být už za týden v rámci veletrhu MWC 2019 a nyní na internet unikly jeho první rendery.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“ Micro Arcade: zahrajte si Space Invaders nebo Pac-Mana na „kreditce“
Společnost Super Impulse představila miniaturní herní konzole, na kterých si můžete zahrát legendární retro tituly. Svými rozměry se blíží kreditní kartě, takže se vejde i do většiny peněženek.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete Žlutý Samsung Galaxy S10e určitě nepřehlédnete
Samsung u jedné ze svých vlajkových lodí vsadí na kanárkově žlutou barvu. Podívejte se na uniklé rendery, které tuto neobvyklou variantu ukazují z obou stran. Galaxy S10e bude cenově nejdostupnějším modelem z celé série.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik