www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon

Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
, , aktualita
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
K oblíbeným
reklama
Motorola si podobně jako mnoho jiných značek chystá novinky, mezi nimiž bude i nový skládací telefon, který by se měl představit už v únoru. Bohužel vůbec není jasné, o jaký typ vlastně půjde. Zatímco Samsung má mít ohebný displej, tady to klidně může být jen tradičnější telefon ze dvou částí podobně jako u původního RAZRu. Spekuluje se tak o různých typech uspořádání, tedy jak o konceptu bližším tradičním “véčkám”, tak i o ohebném displeji a zde by bylo dobré připomenout, že si společnost patentovala způsob automatické opravy OLED displeje v důsledku ohýbáni.
 
Původní Motorola Razr
 
Jistější je pak cena telefonu. Ten by totiž měl mířit do high-endu a mít tak velmi vysokou cenu $1500 (což je ale stále méně než cca $2250, které se předpokládají u skládacího Samsungu). Také se hovoří o tom, že v rámci USA by měl být k dispozici pouze přes operátora Verizon. Prosakují rovněž se o tom, že by Motorola chtěla prodat 200 tisíc kusů tohoto telefonu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi 18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi
Švýcarský telekomunikační operátor Twifi zvolil opravdu netradiční způsob propagace. Uživatelům nabízí internetové připojení zdarma po dobu 18 let, když po něm pojmenují své dítě. A první takové dítě už existuje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla uznala chybu, odlétávající nárazníky Modelu 3 jsou minulostí Tesla uznala chybu, odlétávající nárazníky Modelu 3 jsou minulostí
Není to tak dávno, co další Tesle Model 3 uletěl zadní nárazník při jízdě v dešti. Reklamace tohoto problému byly dosud velmi problematické, ale to se nyní změní. Automobilka uznala chybu a uzná záruční opravy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SSC Tuatara: nový supersport hravě překonal magických 500 km/h SSC Tuatara: nový supersport hravě překonal magických 500 km/h
Společnost SSC připravila nový supersport Tuatara, který překonal hned několik rychlostních rekordů. To nejzásadnější je, že překonal magickou hranici 500 km/h a neměl s tím zrovna nějaké velké problémy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Asus VivoBook Flip 14: první notebook s "discrete" grafikou Intel Xe Max Asus VivoBook Flip 14: první notebook s "discrete" grafikou Intel Xe Max
Poslední dobou se hodně mluví o nových grafických kartách Intelu, modelech Xe. Nejde už o hudbu vzdálené budoucnosti, grafika Intel Xe Max se totiž objevila už i v prvních noteboocích. Obsahuje ji např. Asus VivoBook Flip 14.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Aktualizovaná Tesla Model 3 dostává nejen delší dojezd Aktualizovaná Tesla Model 3 dostává nejen delší dojezd
Automobilka Tesla vylepšila svůj Model 3 a přinesla několik užitečných vylepšení. Vozům se prodloužil dojezd, máme zde nová kola, vylepšený interiér s upravenou středovou konzolí i úsporné tepelné čerpadlo.
18.10.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře