www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon

Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
, , aktualita
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
K oblíbeným
reklama
Motorola si podobně jako mnoho jiných značek chystá novinky, mezi nimiž bude i nový skládací telefon, který by se měl představit už v únoru. Bohužel vůbec není jasné, o jaký typ vlastně půjde. Zatímco Samsung má mít ohebný displej, tady to klidně může být jen tradičnější telefon ze dvou částí podobně jako u původního RAZRu. Spekuluje se tak o různých typech uspořádání, tedy jak o konceptu bližším tradičním “véčkám”, tak i o ohebném displeji a zde by bylo dobré připomenout, že si společnost patentovala způsob automatické opravy OLED displeje v důsledku ohýbáni.
 
Původní Motorola Razr
 
Jistější je pak cena telefonu. Ten by totiž měl mířit do high-endu a mít tak velmi vysokou cenu $1500 (což je ale stále méně než cca $2250, které se předpokládají u skládacího Samsungu). Také se hovoří o tom, že v rámci USA by měl být k dispozici pouze přes operátora Verizon. Prosakují rovněž se o tom, že by Motorola chtěla prodat 200 tisíc kusů tohoto telefonu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě Řada Oppo Reno zná svou cenu a dostupnost v Evropě
Oppo podruhé představilo své smartphony z řady Reno, které zahrnují i modely s periskopickým zoomem nebo podporou 5G sítí. Dostanou se na vybrané evropské trhy, a to už příští měsíc. Na nízké ceny ovšem nespoléhejte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech
Lenovo dnes představilo novou vlajkovou loď Z6 Pro, která je určena pro čínský trh. Jedná se o model, který nijak neztrácí na konkurenci. Do vínku dostal procesor Snapdragon 855, displej Super AMOLED s tenkými rámečky nebo velký počet fotoaparátů.
23.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům
Samsung musel odsunout prodej dlouho očekávaného ohebného smartphonu Galaxy Fold. Někteří recenzenti se totiž setkali s problémy, které se nejčastěji týkají hlavního displeje. Před uvedením na trh tedy bude muset výrobce ještě vychytat mouchy.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik