www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola P40 se odhaluje, bude mít 48MPx fotoaparát

Motorola P40 se odhaluje, bude mít 48MPx fotoaparát
, , aktualita
Už brzy by se měl dle uniklých informací objevit nový telefon Motorola P40. Tento model by měl přinést velký 6,2" displej a dvojici fotoaparátů na zadní straně, kde by jeden z nich měl mít 48MPx rozlišení.
K oblíbeným
reklama
Máme zde další úniky, které se tentokrát týkají Motoroly P40. Tento nový telefon by měl nahradit stávající verzi P30, která byla dostupná zatím jen v Číně, nicméně se hovoří o tom, že by se P40 mohla objevit i na dalších trzích. Server OnLeaks dokonce uveřejnil i několik snímků tohoto nového smartphonu. Ten ukazuje velký 6,2" displej ve kterém nebude výřez, ale dnes čím dál častější "průstřel".
 
 
Vzadu jsou dle uniklých snímků dva fotoaparáty, přičemž jeden z nich by měl mít extrémní rozlišení 48 megapixelů. O druhém fotoaparátu zatím není nic známo. Na zádi je také čtečka otisků prstů. Potěší moderní USB-C port a také fakt, že zde zůstal 3,5mm jack. Rozměry telefonu by měly činit 160,1×71,2×8,7 mm, je tedy hodně dlouhý a ne zas až tak moc široký. Motorola P40 by měla využívat operační systém Android One.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty Samsung uvádí Galaxy A30s a A50s se 3 fotoaparáty
Do střední třídy poputují dvě novinky společnosti Samsung Galaxy A30s a A50s. Obě přinesou tři zadní fotoaparáty včetně 5MPx hloubkové kamerky, 6,4" Super AMOLED displej a velký 4000mAh akumulátor.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG představuje vyšší low-end K40S a K50S LG představuje vyšší low-end K40S a K50S
Společnost LG představuje dvě novinky do vyššího low-endu, resp. nižšího mainstreamu. Jde o modely K40S a K50S s velkým 6,1”, resp. 6,5” FullVision HD+ displejem a nově i širokoúhlým fotoaparátem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil Apple iPhone 11 Pro by měl dostat podporu pera Pencil
Uvedení nových iPhonů se blíží a s tím se začíná i objevovat více a více informací o nich. Např. to vypadá, že by nové telefony mohly přijít s podporou Apple Pencil, patrně ale v nějaké menší variantě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 % Chevrolet vylepšuje "chemii", Boltu zvyšuje dojezd o 9 %
Vývoj lithiových akumulátorů jde pořád kupředu a hustota energie se sice pomalu, ale stále zvyšuje. Ukazuje to i Chevrolet, kterému se díky novým poznatkům podařilo zvýšit dojezd elektromobilu Bolt o 9 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti Waymo míří na Floridu, otestuje autonomní auta v dešti
Většina testování autonomních vozidel probíhá v Arizoně, kde je skoro pořád slunečno. Waymo chce ale posunout laťku trochu výš a chce zjistit, co se stane, když začne pořádně pršet. Míří tedy na Floridu za hurikány.
Včera, aktualita, Milan Šurkala