www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola P40 se odhaluje, bude mít 48MPx fotoaparát

Motorola P40 se odhaluje, bude mít 48MPx fotoaparát
, , aktualita
Už brzy by se měl dle uniklých informací objevit nový telefon Motorola P40. Tento model by měl přinést velký 6,2" displej a dvojici fotoaparátů na zadní straně, kde by jeden z nich měl mít 48MPx rozlišení.
reklama
Máme zde další úniky, které se tentokrát týkají Motoroly P40. Tento nový telefon by měl nahradit stávající verzi P30, která byla dostupná zatím jen v Číně, nicméně se hovoří o tom, že by se P40 mohla objevit i na dalších trzích. Server OnLeaks dokonce uveřejnil i několik snímků tohoto nového smartphonu. Ten ukazuje velký 6,2" displej ve kterém nebude výřez, ale dnes čím dál častější "průstřel".
 
 
Vzadu jsou dle uniklých snímků dva fotoaparáty, přičemž jeden z nich by měl mít extrémní rozlišení 48 megapixelů. O druhém fotoaparátu zatím není nic známo. Na zádi je také čtečka otisků prstů. Potěší moderní USB-C port a také fakt, že zde zůstal 3,5mm jack. Rozměry telefonu by měly činit 160,1×71,2×8,7 mm, je tedy hodně dlouhý a ne zas až tak moc široký. Motorola P40 by měla využívat operační systém Android One.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala