www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola P40 se odhaluje, bude mít 48MPx fotoaparát

Motorola P40 se odhaluje, bude mít 48MPx fotoaparát
, , aktualita
Už brzy by se měl dle uniklých informací objevit nový telefon Motorola P40. Tento model by měl přinést velký 6,2" displej a dvojici fotoaparátů na zadní straně, kde by jeden z nich měl mít 48MPx rozlišení.
K oblíbeným
reklama
Máme zde další úniky, které se tentokrát týkají Motoroly P40. Tento nový telefon by měl nahradit stávající verzi P30, která byla dostupná zatím jen v Číně, nicméně se hovoří o tom, že by se P40 mohla objevit i na dalších trzích. Server OnLeaks dokonce uveřejnil i několik snímků tohoto nového smartphonu. Ten ukazuje velký 6,2" displej ve kterém nebude výřez, ale dnes čím dál častější "průstřel".
 
 
Vzadu jsou dle uniklých snímků dva fotoaparáty, přičemž jeden z nich by měl mít extrémní rozlišení 48 megapixelů. O druhém fotoaparátu zatím není nic známo. Na zádi je také čtečka otisků prstů. Potěší moderní USB-C port a také fakt, že zde zůstal 3,5mm jack. Rozměry telefonu by měly činit 160,1×71,2×8,7 mm, je tedy hodně dlouhý a ne zas až tak moc široký. Motorola P40 by měla využívat operační systém Android One.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů Redmi 7 přichází se sluchátky Redmi AirDots za 15 dolarů
Xiaomi představilo velmi levný smartphone Redmi 7, který přichází s elegantním designem a nadprůměrnou baterií. Zamrzí snad jen rozlišení displeje. Objevila se také bezdrátová sluchátka, která konkurují AirPods hlavně svou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky Norsko zavádí bezdrátové nabíjení pro taxíky
Norsko je známo jako země elektromobilů, každé třetí auto zde prodané jezdí na elektřinu. Aby se vyřešil problém s nabíjením, chystá instalaci bezdrátových indukčních nabíječek, zatím jen pro taxíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster Tesla opět spouští provizní systém, lze vyhrát Roadster
Automobilka Tesla v letošním lednu ukončila svůj provizní systém, protože byl příliš drahý. Teď se to ale mění a uvádí novou variantu. Za doporučení lze získat nabíjení zdarma, Model Y i nový Roadster.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos Motorola One Vision přijde s procesorem Samsung Exynos
Motorola údajně připravuje první smartphone, ve kterém použije procesor Exynos od konkurenčního Samsungu. Půjde o zajímavý model střední třídy vybavený 48MPx fotoaparátem umístěním v „průstřelu“ displeje.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč Android se začne ptát uživatelů, jaký chtějí prohlížeč
Google se pod tlakem EU rozhodl k dalšímu kroku, kterým by měl zabránit monopolnímu chování. Brzy se začne ptát nových i stávajících uživatelů Androidu, jaký internetový prohlížeče a vyhledávač chtějí ve svém telefonu používat.
23.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik