Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Motorola natočila pokračování povedené reklamy Samsungu

23.11.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Pamatujete na několik týdnů starou reklamu, kde Samsung radí lidem, aby přešli z iPhonu na Galaxy Note 8? O pokračování se postarala překvapivě Motorola, která navazuje tam, kde Samsung skončil a vyzdvihuje modularitu smartphonů Moto Z.
Upgradujte z iPhonu na Galaxy, vyzýval Samsung fanoušky nakousnutého jablka ve své povedené reklamě. Nyní přichází reakce a překvapivě nikoliv od Applu, postarala se o ni totiž Motorola, která natočila pokračování reklamy Samsungu. Video začíná tam, kde jihokorejský výrobce skončil. Hlavní aktér si pořídí telefon Galaxy Note 8 a cestou domů prochází kolem fanoušků Applu, kteří před obchodem čekají frontu na iPhone X.
 
 
Nová reklama Motoroly, kterou společnost na svém Facebooku uvedla pošťouchnutím Samsungu: “Líbila se nám vaše reklama, ale myslíme, že jste zapomněli na konec...“
 
Po vybalení svého nového smartphonu z krabice však počáteční nadšení brzy mírní, neboť si k němu přisedá přítelkyně, která má model Moto Z2 Force. Zatímco mladý muž sleduje obsah jen na displeji svého Galaxy Note 8, ona k Moto Z2 Force přicvakává modul s projektorem a nechá obraz promítat na stěnu, takže se mohou pohodlně dívat oba. Motorola tímto vyzdvihuje podporu vyměnitelných modulů Moto Mods, které umožňují snadno a rychle rozšířit funkce smartphonu. Video končí heslem Up-upgrade to Motorola, což je drobná narážka na již zmiňované Upgrade to Galaxy, které využíval jihokorejský výrobce. Reklama Motoroly přesto rozhodně nepůsobí nijak útočně vůči Samsungu, marketingové oddělení si proto od nás za tento povedený nápad zaslouží pochvalu.
 
 
Původní reklama Samsungu, ve které se snaží přesvědčit fanoušky Applu, aby přešli z iPhonů na jeho smartphony
 
Pokud vás reklama nalákala k nákupu Moto Z2 Force, máme pro vás špatnou zprávu. Tento model se na český trh nakonec nejspíš nedostane, tedy alespoň ne oficiální cestou. Modul s projektorem, který zvládne vytvořit na stěně až sedmdesátipalcový obraz, se však v některých tuzemských obchodech prodává a je kompatibilní s Moto Z2 Play nebo některým z loňských modelů Moto Z. Jen za samotný projektor však zaplatíte skoro osm tisíc korun, tedy stejně jako za docela výkonný smartphone. Levný není ani nejnovější Moto Mod, který vznikl ve spolupráci s Polaroidem.
 


reklama