www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola chystá telefon se čtyřmi foťáky vzadu

Motorola chystá telefon se čtyřmi foťáky vzadu
, , aktualita
Na internetu se objevily 3D rendery tajemného smartphonu od Motoroly, který využívá čtyři zadní fotoaparáty. Jeden z nich by měl impozantní rozlišení. teprve minulý týden přitom unikly orázky modelu P40 (Note) s trojicí snímačů.
K oblíbeným
reklama
Počet fotoaparátů ve smartphonech se stále zvyšuje. Duální konfigurace se stala skoro standardem, stále častěji se přitom objevují modely s kombinací třech, čtyř nebo dokonce pěti snímačů. Pozadu přitom nechce zůstat ani Motorola, která nejspíš chystá svůj první model s kvartetem zadních foťáků. Nasvědčují tomu rendery, které vytvořil populární novinář @OnLeask. Díky němu už jsme si mohli prohlédnout nespočet zatím nepředstavených smartphonů a ve většině případů se nemýlil. Nutno říct, že o nové Motorole toho kromě designu zatím mnoho nevíme. Otazník zůstává viset dokonce nad názvem. Není tedy vůbec jasné, pod jakým jménem se telefon jednou objeví na pultech obchodů. Pokud se tedy dočká oficiálního představení.
 
 
Smartphone přináší určité designové osvěžení pro značku Motorola. Modul zadního fotoaparátu je poměrně masivní, ať už se jedná o výšku nebo šířku. Navíc výrazně vystupuje nad povrch zařízení. Minimálně jeden ze snímačů by měl mít rozlišení 48 MPx, podrobnosti o dalších nevíme. Není tedy jasné, zda Motorola půjde spíše ve šlépějích Huawei, tedy každý ze snímačů by měl svou vlastní funkci (např. zoomování, širokoúhlé fotky), nebo zda nasadí více univerzálních snímačů jako Nokia. Po otočení smartphonu nás žádné velké překvapení nečeká. Můžeme vidět displej o úhlopříčce 6,2" s docela tenkými rámečky a drobným výřezem v horní části.
 
Na renderech můžeme spatřit také port USB Type-C, který se spolu s 3,5mm audio jackem nachází na spodní hraně. Slot na SIM karty a hlasitý reproduktor se potom překvapivě nacházejí na vrchní hraně. Pravou boční stranu narušují standardní tlačítka, levá nejspíš zůstala zcela prázdná. Rozměry zařízení by měly činit 158,7 x 75 x 8,8 mm, ale není jisté, zda uvedená tloušťka zahrnuje vyčnívající modul fotoaparátu.
 
 

Vystačíte si se třemi foťáky?

 
 
Teprve o pár dnů dříve přitom unikly na internet rendery smartphonu Motorola vybaveného třemi zadními fotoaparáty. Podle prvotních informací se mělo jednat o model z řady Moto G8, ale nakonec nejspíš půjde o zástupce z řady P40. Na trh by se mohl dostat jako Motorola P40 Note nebo P40 Power. Ostatní výbava smartphonu zůstává neznámá, víme pouze o 6,2" displeji.
 
Zdroj: Gsmarena.com (1, 2)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech Lenovo Z6 Pro oficiálně: vlajková loď se čtyřmi foťáky na zádech
Lenovo dnes představilo novou vlajkovou loď Z6 Pro, která je určena pro čínský trh. Jedná se o model, který nijak neztrácí na konkurenci. Do vínku dostal procesor Snapdragon 855, displej Super AMOLED s tenkými rámečky nebo velký počet fotoaparátů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům
Samsung musel odsunout prodej dlouho očekávaného ohebného smartphonu Galaxy Fold. Někteří recenzenti se totiž setkali s problémy, které se nejčastěji týkají hlavního displeje. Před uvedením na trh tedy bude muset výrobce ještě vychytat mouchy.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD
České dráhy spustily nový portál Vlakem na výlet, který zahrnuje i mobilní aplikaci pro Android a iOS. Obsahuje bohatou databázi výletů po ČR, které lze filtrovat podle regionu nebo cílové skupiny. Zajímavostí jsou interaktivní výlety nejen pro děti.
22.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář