www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Motorola chystá telefon se čtyřmi foťáky vzadu

Motorola chystá telefon se čtyřmi foťáky vzadu
, , aktualita
Na internetu se objevily 3D rendery tajemného smartphonu od Motoroly, který využívá čtyři zadní fotoaparáty. Jeden z nich by měl impozantní rozlišení. teprve minulý týden přitom unikly orázky modelu P40 (Note) s trojicí snímačů.
K oblíbeným
reklama
Počet fotoaparátů ve smartphonech se stále zvyšuje. Duální konfigurace se stala skoro standardem, stále častěji se přitom objevují modely s kombinací třech, čtyř nebo dokonce pěti snímačů. Pozadu přitom nechce zůstat ani Motorola, která nejspíš chystá svůj první model s kvartetem zadních foťáků. Nasvědčují tomu rendery, které vytvořil populární novinář @OnLeask. Díky němu už jsme si mohli prohlédnout nespočet zatím nepředstavených smartphonů a ve většině případů se nemýlil. Nutno říct, že o nové Motorole toho kromě designu zatím mnoho nevíme. Otazník zůstává viset dokonce nad názvem. Není tedy vůbec jasné, pod jakým jménem se telefon jednou objeví na pultech obchodů. Pokud se tedy dočká oficiálního představení.
 
 
Smartphone přináší určité designové osvěžení pro značku Motorola. Modul zadního fotoaparátu je poměrně masivní, ať už se jedná o výšku nebo šířku. Navíc výrazně vystupuje nad povrch zařízení. Minimálně jeden ze snímačů by měl mít rozlišení 48 MPx, podrobnosti o dalších nevíme. Není tedy jasné, zda Motorola půjde spíše ve šlépějích Huawei, tedy každý ze snímačů by měl svou vlastní funkci (např. zoomování, širokoúhlé fotky), nebo zda nasadí více univerzálních snímačů jako Nokia. Po otočení smartphonu nás žádné velké překvapení nečeká. Můžeme vidět displej o úhlopříčce 6,2" s docela tenkými rámečky a drobným výřezem v horní části.
 
Na renderech můžeme spatřit také port USB Type-C, který se spolu s 3,5mm audio jackem nachází na spodní hraně. Slot na SIM karty a hlasitý reproduktor se potom překvapivě nacházejí na vrchní hraně. Pravou boční stranu narušují standardní tlačítka, levá nejspíš zůstala zcela prázdná. Rozměry zařízení by měly činit 158,7 x 75 x 8,8 mm, ale není jisté, zda uvedená tloušťka zahrnuje vyčnívající modul fotoaparátu.
 
 

Vystačíte si se třemi foťáky?

 
 
Teprve o pár dnů dříve přitom unikly na internet rendery smartphonu Motorola vybaveného třemi zadními fotoaparáty. Podle prvotních informací se mělo jednat o model z řady Moto G8, ale nakonec nejspíš půjde o zástupce z řady P40. Na trh by se mohl dostat jako Motorola P40 Note nebo P40 Power. Ostatní výbava smartphonu zůstává neznámá, víme pouze o 6,2" displeji.
 
Zdroj: Gsmarena.com (1, 2)


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala