www.svetmobilne.cz
>
>

Mophie představuje nové powerbanky pro Apple

Mophie představuje nové powerbanky pro Apple
, , aktualita
Společnost mophie představila čtyři nové powerbanky, které jsou určeny zejména pro mobilní zařízení Apple. Jejich kapacita bude činit 6040 až 20200 mAh a některé modely budou mít už i přímo zabudovaný Lightning konektor.
reklama
Každý pravidelný uživatel mobilního zařízení se občas setkává s tím, že baterie jeho zařízení nestačí a je potřeba ji i v průběhu dne dobít. V takovém případě může přijít vhod powerbanka, která dokáže telefon, tablet či třeba digitální fotoaparát nabít, přestože není k dispozici elektrická zásuvka. Zejména pro zařízení od společnosti Apple jsou určeny nové powerbanky mophie powerstation. Ty budou exkluzivně v prodeji na mophie.com, prodejnách Apple a apple.com. To však neznamená, že byste je nemohli použít s klasickými microUSB zařízeními, jen budete muset zakoupit příslušný kabel.
 
mophie powerstation
 
Základní powerstation nabídne kapacitu 6040 mAh a dva USB-A porty s 2,1A výstupem (výkon přes 10 W). Pokud nabíjíte powerbanku i telefon, využije se tzv. Priority Charging, kdy se nejprve přes powerbanku nabije telefon a teprve až pak se začne nabíjet samotná powerbanka (tuto funkci mají i všechny další modely).
 
Na hliníkovém těle najdete čtyři LED, které signalizují míru nabití baterie. V prodeji bude modrá a růžová varianta za cenu 64,95 EUR. Lightning kabely nejsou součástí dodávky, ale lze je přikoupit v délkách 1,2 m (19,95 EUR), 2 m (23,95 EUR) a 3 m (27,95 EUR). Samotná powerbanka se nabíjí také přes Lightning port. MicroUSB kabely společnost nenabízí. Rozměry powerbanky činí 119×69×13 mm a váží 152 gramů.
 
Od této powerbanky je odvozena větší varianta powerstation XXL, jejíž baterie nabídne kapacitu až 20200 mAh. I díky tomu narostly rozměry na 155×92×20 mm a hmotnost činí 420 gramů. I když většina vlastností zůstává stejná, v tomto případě tu vedle dvojice USB-A portů s 2,1A výstupem najdete ještě třetí USB-A port s 1,0A výstupem. Můžete tak nabíjet tři zařízení najednou. K dispozici bude pouze v černé barvě za 99,95 EUR.
 
mophie powerstation plus
 
Řada powerstation plus přináší jakoby látkový povrch a především integrovaný Lightning kabel. Pro nabíjení telefonu si tak už nemusíte nosit vlastní kabel, ale využijete ten z powerbanky. Na její nabití ho však budete stále potřebovat. Kapacita základní verze činí 6040 mAh. Má jeden 5V/2.1A výstupní USB-A port, druhé zařízení pak můžete nabíjet již zmíněným integrovaným kabelem. Rozměry zařízení činí 130×69×69 mm a váží 180 gramů. Cena byla stanovena na 79,95 EUR.
 
Jako poslední je tu powerstation plus XL. Ta nabídne kapacitu 10100 mAh, integrovaný Lightning kabel a jeden USB 5V/2.1A výstup. Jednou ze zajímavých funkcí je i možnost bezdrátového nabíjení powerbanky pomocí Qi technologie. Rozměry jsou 141×78×18 mm a hmotnost se zastavila na 260 gramech. Počítejte s cenou 99,95 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi Redmi 7 Pro prozrazuje svůj design a výbavu Xiaomi Redmi 7 Pro prozrazuje svůj design a výbavu
V čínské databázi TENAA byl spatřen dosud nepředstavený smartphone od Xiaomi. A nejspíš půjde o Redmi 7 Pro, které by mělo být vybaveno displejem s kapkovitým výřezem a duálním fotoaparátem na zádech.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Lenovo uvádí Z5s se třemi foťáky a Z5 Pro GT se Snapdragonem 855 Lenovo uvádí Z5s se třemi foťáky a Z5 Pro GT se Snapdragonem 855
Lenovo představilo očekávaný smartphone střední třídy Z5s vybavený třemi zadními fotoaparáty. Ještě více pozornosti ovšem získal vysouvací model Z5 Pro GT, který jako první na světě využívá Snapdragon 855 a až 12GB RAM.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Čínské SUV Nio ES6 přichází i s 84kWh akumulátorem Čínské SUV Nio ES6 přichází i s 84kWh akumulátorem
Čínská automobilka Nio představila nové SUV ES6, které je menším bratříčkem modelu ES8. Přichází i ve variantě s velkým 84kWh akumulátorem, který by v některých verzích měl poslat dojezd i přes 500 km.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Český NÚKIB varuje před Huawei a ZTE, obává se bezpečnosti Český NÚKIB varuje před Huawei a ZTE, obává se bezpečnosti
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost vydal varování před softwarem i hardwarem společností Huawei a ZTE. Vadí mu především provázanost s čínskou vládou, která by produkty mohla zneužívat ve svůj prospěch.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Lenovo ThinkPad L390 a L390 Yoga: první ThinkPady s Whiskey Lake Lenovo ThinkPad L390 a L390 Yoga: první ThinkPady s Whiskey Lake
Lenovo začalo s omlazováním svých pracovních notebooků pro rok 2019. Jako první byly představeny modely ThinkPad L390 a ThinkPad L390 Yoga, které dostaly osmou generaci procesorů Intel Core.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik