www.svetmobilne.cz
>
>

Mophie představuje nové powerbanky pro Apple

Mophie představuje nové powerbanky pro Apple
, , aktualita
Společnost mophie představila čtyři nové powerbanky, které jsou určeny zejména pro mobilní zařízení Apple. Jejich kapacita bude činit 6040 až 20200 mAh a některé modely budou mít už i přímo zabudovaný Lightning konektor.
K oblíbeným
reklama
Každý pravidelný uživatel mobilního zařízení se občas setkává s tím, že baterie jeho zařízení nestačí a je potřeba ji i v průběhu dne dobít. V takovém případě může přijít vhod powerbanka, která dokáže telefon, tablet či třeba digitální fotoaparát nabít, přestože není k dispozici elektrická zásuvka. Zejména pro zařízení od společnosti Apple jsou určeny nové powerbanky mophie powerstation. Ty budou exkluzivně v prodeji na mophie.com, prodejnách Apple a apple.com. To však neznamená, že byste je nemohli použít s klasickými microUSB zařízeními, jen budete muset zakoupit příslušný kabel.
 
mophie powerstation
 
Základní powerstation nabídne kapacitu 6040 mAh a dva USB-A porty s 2,1A výstupem (výkon přes 10 W). Pokud nabíjíte powerbanku i telefon, využije se tzv. Priority Charging, kdy se nejprve přes powerbanku nabije telefon a teprve až pak se začne nabíjet samotná powerbanka (tuto funkci mají i všechny další modely).
 
Na hliníkovém těle najdete čtyři LED, které signalizují míru nabití baterie. V prodeji bude modrá a růžová varianta za cenu 64,95 EUR. Lightning kabely nejsou součástí dodávky, ale lze je přikoupit v délkách 1,2 m (19,95 EUR), 2 m (23,95 EUR) a 3 m (27,95 EUR). Samotná powerbanka se nabíjí také přes Lightning port. MicroUSB kabely společnost nenabízí. Rozměry powerbanky činí 119×69×13 mm a váží 152 gramů.
 
Od této powerbanky je odvozena větší varianta powerstation XXL, jejíž baterie nabídne kapacitu až 20200 mAh. I díky tomu narostly rozměry na 155×92×20 mm a hmotnost činí 420 gramů. I když většina vlastností zůstává stejná, v tomto případě tu vedle dvojice USB-A portů s 2,1A výstupem najdete ještě třetí USB-A port s 1,0A výstupem. Můžete tak nabíjet tři zařízení najednou. K dispozici bude pouze v černé barvě za 99,95 EUR.
 
mophie powerstation plus
 
Řada powerstation plus přináší jakoby látkový povrch a především integrovaný Lightning kabel. Pro nabíjení telefonu si tak už nemusíte nosit vlastní kabel, ale využijete ten z powerbanky. Na její nabití ho však budete stále potřebovat. Kapacita základní verze činí 6040 mAh. Má jeden 5V/2.1A výstupní USB-A port, druhé zařízení pak můžete nabíjet již zmíněným integrovaným kabelem. Rozměry zařízení činí 130×69×69 mm a váží 180 gramů. Cena byla stanovena na 79,95 EUR.
 
Jako poslední je tu powerstation plus XL. Ta nabídne kapacitu 10100 mAh, integrovaný Lightning kabel a jeden USB 5V/2.1A výstup. Jednou ze zajímavých funkcí je i možnost bezdrátového nabíjení powerbanky pomocí Qi technologie. Rozměry jsou 141×78×18 mm a hmotnost se zastavila na 260 gramech. Počítejte s cenou 99,95 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei odkládá skládací smartphone Mate X Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní Alpine A110S přiostřuje, dostává 292 koní
Renault představil vylepšenou variantu svého sportovního kupé Alpine A110S. Dostává mnohem vyšší výkon 292 koní díky vyššímu plnícímu tlaku turbodmychadla. Má i upravený podvozek a nové designové prvky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech Tesla zvažuje užití olověných baterií v Superchargerech
Rychlonabíječky elektromobilů potřebují efektivně skladovat energii, kterou se pak nabíjí automobily. Tesla zvažuje, že pro vykrývání špiček a nabíjení mimo špičku začne využívat moderní olověné akumulátory, což by mělo vše zlevnit.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka Honda e odhaluje další detaily, nebude mít zrcátka
O nový elektromobil Honda e vyjádřilo zájem už více než 30 tisíc lidí a automobilka nyní zveřejnila další technické detaily vozu. Místo zrcátek bude mít kamery, podporovat bude i rychlé dobíjení a na 80 % bude za 30 minut.
14.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře