www.svetmobilne.cz
>
>

Mophie představuje nové powerbanky pro Apple

Mophie představuje nové powerbanky pro Apple
, , aktualita
Společnost mophie představila čtyři nové powerbanky, které jsou určeny zejména pro mobilní zařízení Apple. Jejich kapacita bude činit 6040 až 20200 mAh a některé modely budou mít už i přímo zabudovaný Lightning konektor.
K oblíbeným
reklama
Každý pravidelný uživatel mobilního zařízení se občas setkává s tím, že baterie jeho zařízení nestačí a je potřeba ji i v průběhu dne dobít. V takovém případě může přijít vhod powerbanka, která dokáže telefon, tablet či třeba digitální fotoaparát nabít, přestože není k dispozici elektrická zásuvka. Zejména pro zařízení od společnosti Apple jsou určeny nové powerbanky mophie powerstation. Ty budou exkluzivně v prodeji na mophie.com, prodejnách Apple a apple.com. To však neznamená, že byste je nemohli použít s klasickými microUSB zařízeními, jen budete muset zakoupit příslušný kabel.
 
mophie powerstation
 
Základní powerstation nabídne kapacitu 6040 mAh a dva USB-A porty s 2,1A výstupem (výkon přes 10 W). Pokud nabíjíte powerbanku i telefon, využije se tzv. Priority Charging, kdy se nejprve přes powerbanku nabije telefon a teprve až pak se začne nabíjet samotná powerbanka (tuto funkci mají i všechny další modely).
 
Na hliníkovém těle najdete čtyři LED, které signalizují míru nabití baterie. V prodeji bude modrá a růžová varianta za cenu 64,95 EUR. Lightning kabely nejsou součástí dodávky, ale lze je přikoupit v délkách 1,2 m (19,95 EUR), 2 m (23,95 EUR) a 3 m (27,95 EUR). Samotná powerbanka se nabíjí také přes Lightning port. MicroUSB kabely společnost nenabízí. Rozměry powerbanky činí 119×69×13 mm a váží 152 gramů.
 
Od této powerbanky je odvozena větší varianta powerstation XXL, jejíž baterie nabídne kapacitu až 20200 mAh. I díky tomu narostly rozměry na 155×92×20 mm a hmotnost činí 420 gramů. I když většina vlastností zůstává stejná, v tomto případě tu vedle dvojice USB-A portů s 2,1A výstupem najdete ještě třetí USB-A port s 1,0A výstupem. Můžete tak nabíjet tři zařízení najednou. K dispozici bude pouze v černé barvě za 99,95 EUR.
 
mophie powerstation plus
 
Řada powerstation plus přináší jakoby látkový povrch a především integrovaný Lightning kabel. Pro nabíjení telefonu si tak už nemusíte nosit vlastní kabel, ale využijete ten z powerbanky. Na její nabití ho však budete stále potřebovat. Kapacita základní verze činí 6040 mAh. Má jeden 5V/2.1A výstupní USB-A port, druhé zařízení pak můžete nabíjet již zmíněným integrovaným kabelem. Rozměry zařízení činí 130×69×69 mm a váží 180 gramů. Cena byla stanovena na 79,95 EUR.
 
Jako poslední je tu powerstation plus XL. Ta nabídne kapacitu 10100 mAh, integrovaný Lightning kabel a jeden USB 5V/2.1A výstup. Jednou ze zajímavých funkcí je i možnost bezdrátového nabíjení powerbanky pomocí Qi technologie. Rozměry jsou 141×78×18 mm a hmotnost se zastavila na 260 gramech. Počítejte s cenou 99,95 EUR.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům Start prodeje telefonu Galaxy Fold se odsouvá kvůli problémům
Samsung musel odsunout prodej dlouho očekávaného ohebného smartphonu Galaxy Fold. Někteří recenzenti se totiž setkali s problémy, které se nejčastěji týkají hlavního displeje. Před uvedením na trh tedy bude muset výrobce ještě vychytat mouchy.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD Jedete Vlakem na výlet? Stáhněte si aplikaci od ČD
České dráhy spustily nový portál Vlakem na výlet, který zahrnuje i mobilní aplikaci pro Android a iOS. Obsahuje bohatou databázi výletů po ČR, které lze filtrovat podle regionu nebo cílové skupiny. Zajímavostí jsou interaktivní výlety nejen pro děti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Asus ZenFone Live (L2): levný smartphone v nových barvách Asus ZenFone Live (L2): levný smartphone v nových barvách
Asus v tichosti představil nástupce loňského modelu ZenFone Live (L1), který přináší několik drobných vylepšení výbavy. A z hlediska designu si zákazníci mohou vybrat z nových dvoubarevných variant. Hlavní zbraní by ovšem měla zůstat cena.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei prozradil, pro které modely vydá EMUI 9.1 Huawei prozradil, pro které modely vydá EMUI 9.1
Huawei vydal dlouhý seznam smartphonů a tabletů, které na čínském trhu obdrží aktualizaci na EMUI 9.1, nejčerstvější verzi uživatelské nadstavby. V seznamu nalezneme také modely od dceřiné značky Honor.
20.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi Redmi 6 ani Redmi 6A neobdrží aktualizaci na Android Pie Xiaomi Redmi 6 ani Redmi 6A neobdrží aktualizaci na Android Pie
Xiaomi nemá dobrou zprávu pro majitele dvou levných a velmi populárních smartphonů Redmi. Ani přes předchozí sliby totiž tyto modely nejspíš neobdrží aktualizaci na Android 9.0 Pie. Nasvědčují tomu informace na fóru MIUI.
20.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře