www.svetmobilne.cz
>
>
>

Mobilní Firefox má vlastní logo

Mobilní Firefox má vlastní logo
, , aktualita
Před časem se v Mozille rozhodli vyhlásit soutěž o logo pro mobilní verzi jejich prohlížeče nesoucího název Firefox Mobile (kódové označení Fennec). Vítězem se stal obrázek s názvem "Pocketfox", kdy se maskot Firefoxu schovává ve schematicky znázorněné kapse a kouká mu jen oranžový ocásek.
K oblíbeným
reklama
Toto vítězné logo, jehož autorem je Yaroslaff Chekunov, se od této chvíle bude používat při veškeré propagaci mobilního prohlížeče jako jsou různé avatary na sociálních sítích, reklamních tričkách a samozřejmě i na oficiálním webu Mozilly a Firefoxu.Snad se tedy, když už mají tu nejdůležitější část projektu hotovou, brzy dočkéme i nějaké finálnější verze prohlížeče. Platforma Windows Mobile totiž na svůj ideální prohlížeč stále ještě čeká.
reklama
Nejnovější články
Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h Čína prezentovala nový maglev, který má jet přes 600 km/h
Je dobře známo, že Čína a její společnost CRRC Corporation chystá nové rychlovlaky typu maglev. Nyní představila výsledek svého vývoje, který bude v budoucnu brázdit Čínu rychlostí přes 600 km/h.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000km dojezd a spotřeba pod 10 kWh/100 km
Mercedes-Benz se chce rychle stát automobilkou vyrábějící jen elektromobily. Vizi takové budoucnosti nyní ukazuje jeho koncept Vision EQXX, který by měl přinést excelentní efektivitu a nízkou spotřebu.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů Tesla otevře své Superchargery i dalším značkám elektromobilů
Tesla vybudovala obrovskou síť nabíječek Supercharger, ty ale byly dostupné výhradně elektromobilům Tesla. To by se ještě letos mělo změnit. Musk hodlá nabíječky otevřít i pro jiné značky elektromobilů.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují Tesla Semi se blíží do výroby, přípravy finalizují
Vypadá to, že velmi dlouho očekávaný elektrický truck Tesla Semi se přeci jen začne už brzy vyrábět. Přípravy na výrobu jsou v závěrečné fázi a vozu bychom se tak mohli dočkat už v následujících měsících.
21.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88 MediaTek uvádí mainstreamové procesory Helio G96 a G88
MediaTek přichází s aktualizovanými procesory pro mainstreamové a levnější telefony. Představuje 8jádrové procesory Helio G96 a Helio G88. V obou případech počítejte nanejvýše se 4G LTE připojením.
19.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář