www.svetmobilne.cz
>
>
>

Mobilní Firefox má vlastní logo

Mobilní Firefox má vlastní logo
, , aktualita
Před časem se v Mozille rozhodli vyhlásit soutěž o logo pro mobilní verzi jejich prohlížeče nesoucího název Firefox Mobile (kódové označení Fennec). Vítězem se stal obrázek s názvem "Pocketfox", kdy se maskot Firefoxu schovává ve schematicky znázorněné kapse a kouká mu jen oranžový ocásek.
K oblíbeným
reklama
Toto vítězné logo, jehož autorem je Yaroslaff Chekunov, se od této chvíle bude používat při veškeré propagaci mobilního prohlížeče jako jsou různé avatary na sociálních sítích, reklamních tričkách a samozřejmě i na oficiálním webu Mozilly a Firefoxu.Snad se tedy, když už mají tu nejdůležitější část projektu hotovou, brzy dočkéme i nějaké finálnější verze prohlížeče. Platforma Windows Mobile totiž na svůj ideální prohlížeč stále ještě čeká.
reklama
Nejnovější články
Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé Audi e-tron Sportback: nové plně elektrické SUV kupé
Rok po uvedení elektrického SUV e-tron přichází Audi s jeho sportovněji tvarovanou variantou e-tron Sportback. Toto 5dvéřové kupé může nabídnout výkon až 300 kW, má i solidní dojezd hodně přes 400 km.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru? Litrový výkon: jak změnil downsizing objem motoru?
Navzdory všem novým emisním normám se výrobcům nadále daří zvyšovat výkon motoru, přestože sám motor má obvykle menší objem. Dnešní době vládne downsizing a my se podíváme, jak se v průběhu 20 let změnily objemy motorů.
Dnes, článek, Milan Šurkala2 komentáře
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala20 komentářů
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní
Tesla Model 3 by mohla mít dalšího významného konkurenta. BMW si totiž chystá nový elektromobil BMW i4, který má přinést variantu s pohonem všech 4 kol a maximálním výkonem dosahujícím až 530 koní.
18.11.2019, aktualita, Milan Šurkala