Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy

Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy
, , aktualita
Společnost Mio si připravila zbrusu novou navigaci, která je určena speciálně pro řidiče nákladních vozů, karavanů či prostě velkých vozů. Ti budou mít k dispozici informace o výškách mostů, jejich zatížení a další důležité údaje.
reklama
Výhodou navigace Mio Spirit 6970 Truck pro řidiče nákladních aut tedy jsou právě dodatečné informace. Ty krom údajů vztahujících se k mostům zahrnují také upozornění na ostré křižovatky nebo omezení pro přepravu nebezpečných materiálů (ADR). Vhod přijde ale také její velký 5" displej s matným povrchem nebo AV konektor, na nějž můžeme připojit zadní parkovací kameru. Nově se také lze navigovat dle čísla orientačního, tak i popisného.Mio Spirit 6970 Truck tedy nabízí režim nákladního vozu, v němž lze do paměti navigace vložit potřebné parametry tahače, jeho návěsu, případně karavanu, auta s přívěsem, a to třeba i pro převážení člunů a lodí. Navigace pak tyto údaje při hledání cesty automaticky zohlední a pak nabídne 4 varianty různých tras - nejrychlejší, nejkratší, nejsnadnější a nejlevnější.Při plánování trasy navigace využívá také RDS-TMC zpravodajství a také nápovědy od IQ Routes pro statistické doporučení té nejvhodnější. To napomůže vyhnout se zácpám vzniklým vlivem uzávěrek a oprav silnic. Pak je tu také ještě funkce LearnMe Pro, díky níž se navigace učí ze stylu jízdy svého majitele, čemuž přizpůsobí výběr trasy a slibuje i přesnější určení času příjezdu do cíle.

Ovládání je možné i hlasem, a to i v češtině, v paměti je všech 44 map evropských zemí s doživotní aktualizací mapových podkladů, přičemž při koupi by stáří instalovaných map nemělo překročit jeden měsíc. Pokud chcete navštívit jinou zemi, která v paměti navigace není, můžete využít funkce Půjčování map na 3 dny, 7 dní, nebo měsíc, což může stát jen pětinu toho, co stojí standardní mapa. Pro zábavu je tu multimediální přehrávač, díky němuž se podíváte třeba na film a pak tu je také Bluetooth, díky němuž se lze propojit s telefonem a využít navigaci jako hands free.

Navigace Mio Spirit 6970 Truck je již dostupná za doporučenou cenu 5 990 Kč vč. DPH

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lotus chystá elektrický hypersport s 1000 koňmi Lotus chystá elektrický hypersport s 1000 koňmi
Britský výrobce sportovních vozů Lotus se rovněž připravuje na elektrickou éru, která se nezadržitelně blíží. V jeho podání to bude hypersportovní automobil, jehož výkon má dosahovat minimálně 1000 koní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení
OnePlus spojilo síly s automobilovou značkou McLaren a výsledkem je speciální edice vlajkové lodi 6T. Změny ovšem nejsou pouze designové, telefon také dostal do vínku 10GB RAM a superrychlé nabíjení baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje
Smartphone Vivo NEX Dual Display Edition řeší problém s umístěním předního fotoaparátu po svém – žádný totiž nemá. O selfie ovšem nepřijdete, stačí telefon otočit a použít hlavní fotoaparát. Na zádech totiž kromě něj naleznete i druhý AMOLED displej.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny
Asus oficiálně představil dva očekávané smartphony střední třídy. Nenechte se odradit krkolomnými názvy, za rozumnou cenu tyto modely nabídnou rozměrný displej s výřezem, duální fotoaparát a dlouhou výdrž baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia
Nejmenší a nejlehčí notebook značky Razer získal významný upgrade, který se týká především grafického výkonu. Vůbec poprvé totiž bude nabízen s dedikovanou grafickou kartou. Novinkou je třeba také 4K displej s tenčími rámečky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik