Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy

Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy
, , aktualita
Společnost Mio si připravila zbrusu novou navigaci, která je určena speciálně pro řidiče nákladních vozů, karavanů či prostě velkých vozů. Ti budou mít k dispozici informace o výškách mostů, jejich zatížení a další důležité údaje.
reklama
Výhodou navigace Mio Spirit 6970 Truck pro řidiče nákladních aut tedy jsou právě dodatečné informace. Ty krom údajů vztahujících se k mostům zahrnují také upozornění na ostré křižovatky nebo omezení pro přepravu nebezpečných materiálů (ADR). Vhod přijde ale také její velký 5" displej s matným povrchem nebo AV konektor, na nějž můžeme připojit zadní parkovací kameru. Nově se také lze navigovat dle čísla orientačního, tak i popisného.Mio Spirit 6970 Truck tedy nabízí režim nákladního vozu, v němž lze do paměti navigace vložit potřebné parametry tahače, jeho návěsu, případně karavanu, auta s přívěsem, a to třeba i pro převážení člunů a lodí. Navigace pak tyto údaje při hledání cesty automaticky zohlední a pak nabídne 4 varianty různých tras - nejrychlejší, nejkratší, nejsnadnější a nejlevnější.Při plánování trasy navigace využívá také RDS-TMC zpravodajství a také nápovědy od IQ Routes pro statistické doporučení té nejvhodnější. To napomůže vyhnout se zácpám vzniklým vlivem uzávěrek a oprav silnic. Pak je tu také ještě funkce LearnMe Pro, díky níž se navigace učí ze stylu jízdy svého majitele, čemuž přizpůsobí výběr trasy a slibuje i přesnější určení času příjezdu do cíle.

Ovládání je možné i hlasem, a to i v češtině, v paměti je všech 44 map evropských zemí s doživotní aktualizací mapových podkladů, přičemž při koupi by stáří instalovaných map nemělo překročit jeden měsíc. Pokud chcete navštívit jinou zemi, která v paměti navigace není, můžete využít funkce Půjčování map na 3 dny, 7 dní, nebo měsíc, což může stát jen pětinu toho, co stojí standardní mapa. Pro zábavu je tu multimediální přehrávač, díky němuž se podíváte třeba na film a pak tu je také Bluetooth, díky němuž se lze propojit s telefonem a využít navigaci jako hands free.

Navigace Mio Spirit 6970 Truck je již dostupná za doporučenou cenu 5 990 Kč vč. DPH

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý Evolveo StrongPhone Z3: odolný, ale také hloupý
Stále jsou situace, kdy je méně lepší než více. Platí to třeba v případě odolných telefonů, neboť tlačítkové modely jsou méně náchylné k poškození než smartphony s velkým dotykovým displejem. A právě na to vsází nové Evolveo StrongPhone Z3.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD Ford Focus ST dostává 280 koní a elektronický diferenciál eLSD
Do třídy sportovních hatchbacků nižší střední třídy se dostává nová generace Fordu Focus ST. Ta bude k mání jak se silným benzínovým motorem z Mustangu, tak i turbodieselem pro ty, kteří chtějí při sportování šetřit palivo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan SUV prostě válí: Rolls-Royce nestíhá vyrábět Cullinan
Ať si říká kdo chce co chce, SUV jsou prostě oblíbená. A vidíme to i u takových značek, jako jsou Porsche nebo Rolls-Royce. Jeho Cullinan je tak oblíbený, že ho nestíhá vyrábět a bude muset rozšiřovat výrobu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy Xiaomi Mi 9 se odhaluje. Známe parametry foťáků i všechny barvy
Xiaomi nemůže vydržet čekání a vypouští některé novinky o modelu Mi 9 už nyní. Z oficiálního zdroje jsme se tak dozvěděli o parametrech trojitého fotoaparátu a displeje nebo si můžeme prohlédnout všechny barevné varianty telefonu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): rodinný tablet v kovovém balení
Samsung tento týden odhalil ještě jeden tablet s Androidem. Všestranný, cenově dostupný model Galaxy Tab A 10.1 ve verzi pro rok 2019 nabízí elegantní design, stereo reproduktory a funkce zaměřené na rodinu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik