Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy

, , aktualita
Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy
Společnost Mio si připravila zbrusu novou navigaci, která je určena speciálně pro řidiče nákladních vozů, karavanů či prostě velkých vozů. Ti budou mít k dispozici informace o výškách mostů, jejich zatížení a další důležité údaje.
Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy
Výhodou navigace Mio Spirit 6970 Truck pro řidiče nákladních aut tedy jsou právě dodatečné informace. Ty krom údajů vztahujících se k mostům zahrnují také upozornění na ostré křižovatky nebo omezení pro přepravu nebezpečných materiálů (ADR). Vhod přijde ale také její velký 5" displej s matným povrchem nebo AV konektor, na nějž můžeme připojit zadní parkovací kameru. Nově se také lze navigovat dle čísla orientačního, tak i popisného.Mio Spirit 6970 Truck tedy nabízí režim nákladního vozu, v němž lze do paměti navigace vložit potřebné parametry tahače, jeho návěsu, případně karavanu, auta s přívěsem, a to třeba i pro převážení člunů a lodí. Navigace pak tyto údaje při hledání cesty automaticky zohlední a pak nabídne 4 varianty různých tras - nejrychlejší, nejkratší, nejsnadnější a nejlevnější.Při plánování trasy navigace využívá také RDS-TMC zpravodajství a také nápovědy od IQ Routes pro statistické doporučení té nejvhodnější. To napomůže vyhnout se zácpám vzniklým vlivem uzávěrek a oprav silnic. Pak je tu také ještě funkce LearnMe Pro, díky níž se navigace učí ze stylu jízdy svého majitele, čemuž přizpůsobí výběr trasy a slibuje i přesnější určení času příjezdu do cíle.

Ovládání je možné i hlasem, a to i v češtině, v paměti je všech 44 map evropských zemí s doživotní aktualizací mapových podkladů, přičemž při koupi by stáří instalovaných map nemělo překročit jeden měsíc. Pokud chcete navštívit jinou zemi, která v paměti navigace není, můžete využít funkce Půjčování map na 3 dny, 7 dní, nebo měsíc, což může stát jen pětinu toho, co stojí standardní mapa. Pro zábavu je tu multimediální přehrávač, díky němuž se podíváte třeba na film a pak tu je také Bluetooth, díky němuž se lze propojit s telefonem a využít navigaci jako hands free.

Navigace Mio Spirit 6970 Truck je již dostupná za doporučenou cenu 5 990 Kč vč. DPH

Zdroj: TZ Mio


reklama