Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy

Mio Spirit 6970 Truck: navigace pro velké vozy
, , aktualita
Společnost Mio si připravila zbrusu novou navigaci, která je určena speciálně pro řidiče nákladních vozů, karavanů či prostě velkých vozů. Ti budou mít k dispozici informace o výškách mostů, jejich zatížení a další důležité údaje.
K oblíbeným
reklama
Výhodou navigace Mio Spirit 6970 Truck pro řidiče nákladních aut tedy jsou právě dodatečné informace. Ty krom údajů vztahujících se k mostům zahrnují také upozornění na ostré křižovatky nebo omezení pro přepravu nebezpečných materiálů (ADR). Vhod přijde ale také její velký 5" displej s matným povrchem nebo AV konektor, na nějž můžeme připojit zadní parkovací kameru. Nově se také lze navigovat dle čísla orientačního, tak i popisného.Mio Spirit 6970 Truck tedy nabízí režim nákladního vozu, v němž lze do paměti navigace vložit potřebné parametry tahače, jeho návěsu, případně karavanu, auta s přívěsem, a to třeba i pro převážení člunů a lodí. Navigace pak tyto údaje při hledání cesty automaticky zohlední a pak nabídne 4 varianty různých tras - nejrychlejší, nejkratší, nejsnadnější a nejlevnější.Při plánování trasy navigace využívá také RDS-TMC zpravodajství a také nápovědy od IQ Routes pro statistické doporučení té nejvhodnější. To napomůže vyhnout se zácpám vzniklým vlivem uzávěrek a oprav silnic. Pak je tu také ještě funkce LearnMe Pro, díky níž se navigace učí ze stylu jízdy svého majitele, čemuž přizpůsobí výběr trasy a slibuje i přesnější určení času příjezdu do cíle.

Ovládání je možné i hlasem, a to i v češtině, v paměti je všech 44 map evropských zemí s doživotní aktualizací mapových podkladů, přičemž při koupi by stáří instalovaných map nemělo překročit jeden měsíc. Pokud chcete navštívit jinou zemi, která v paměti navigace není, můžete využít funkce Půjčování map na 3 dny, 7 dní, nebo měsíc, což může stát jen pětinu toho, co stojí standardní mapa. Pro zábavu je tu multimediální přehrávač, díky němuž se podíváte třeba na film a pak tu je také Bluetooth, díky němuž se lze propojit s telefonem a využít navigaci jako hands free.

Navigace Mio Spirit 6970 Truck je již dostupná za doporučenou cenu 5 990 Kč vč. DPH

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple
Další projekt autonomních vozidel má na starosti společnost TuSimple. Ta provede další test na reálných silnicích ve spolupráci s americkou poštou USPS, pro kterou bude vozit balíky mezi dvěma logistickými centry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě
Mobilní operátor Vodafone ohlásil, že od léta zhoršuje své služby, což se ale tradičně snaží zastřít marketingovými texty o zpřehledňování a zjednodušování služeb. Vrací se totiž k účtování po minutě, tedy 60+60.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Náramek Mi Band 3 čínského Xiaomi jde u nás opravdu na dračku. V dnešní recenzi se podíváme, co nabízí a zda opravdu stojí za to. Cenově jde o velmi levnou záležitost, přesto slibuje dost funkcí.
Včera, recenze, Milan Šurkala
Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty
Honor přinesl nové špičkové modely zaměřené na focení. Jeden z nich nabízí na zádech celkem čtyři fotoaparáty, z toho jeden pro makro. Další z foťáků se zase vyznačuje rekordní světelností. To vše doplněno o známý procesor Kirin 980.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent
Poslední finanční výsledky automobilky Tesla nebyly vůbec pozitivní. Elon Musk to tak nehodlá nechat a nechal se slyšet, že od nynějška se bude kontrolovat každý utracený cent, aby se náklady snížily na naprosté minimum.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře