Mio Spirit 6900: 5" navigace s celou Evropou

Mio Spirit 6900: 5" navigace s celou Evropou
, , aktualita
Společnost Mio specializující se na navigační zařízení si připravila nové modely Mio Spirit řady 6900, které mají představovat to nejlepší z její nabídky v dané kategorii. Máme tu mimo jiné i 5" obrazovku a vedle ní i 44 map Evropy s doživotní aktualizací.
K oblíbeným
reklama
Mio Spirit řady 6900 jsou tedy tím nejlepším, co tato firma v dané kategorii nabízí. Dočkáme se 5" obrazovky s antireflexním povrchem a také standardní výbavy 44 map evropských zemí s doživotní aktualizací, přičemž využít budeme moci také IQ Routes pro doporučení nejvhodnější trasy a nově lze navigovat dle orientačního i popisného čísla. Cíl cesty lze také zadávat hlasem vyslovením adresy, přičemž to funguje i v češtině.Mio Spirit řady 6900 mají také ve standardní výbavě AV vstup, do nějž lze zapojit DVD přehrávač nebo parkovací kameru. Zvládnou tedy přehrávat i multimédia, takže se bude hodit slot pro karty microSD s kapacitou až 32 GB. Dále tu máme nový 3D náhled jízdních pruhů a křižovatek, kde nás bude navádět funkce Lane Guidance. Průvodce tunelů dokáže dopočítávat polohu i tam, kde není k dispozici GPS signál a parkovací asistent dokáže v okruhu 1 kilometru najít vhodná parkovací místa. Navigace můžeme využívat také při chůzi s 2D mapou, přičemž v takovém případě se může hodit funkce, která nás dovede zpět k zaparkovanému vozu.

Pro navigaci v autě jsou k dispozici čtyři varitanty tras, a to nejrychlejší, nejkratší, nejsnadnější a nejlevnější, přičemž zde Mio využívá jednak zkušenosti sbírané systémem IQ Routes a také informace z RDS-TMC zpravodajství, aby se řidič lépe vyhnul zácpám a uzávěrkám. Funkce LearnMe Pro se učí ze stylu řízení samotného řidiče a přizpůsobuje mu výběr trasy a dokáže i přesněji určit čas příjezdu.

Aktualizace map jsou obvykle prováděny 4x ročně a pokud budete chtít využít navigaci jinde než ve 44 zemích Evropy, pak je k dispozici půjčování map. Ty si lze jen pronajmout na 3 dny, týden nebo měsíc za příslušný poplatek. Mio hovoři o úspoře až 80 %, což tedy znamená, že mapa na 3 dny přijde na 20 % částky za její koupi. Mapy také mohou zobrazovat umístění rychlostních radarů.

Nové Mio Spirit budou dostupné od června, a to v těchto verzích (ceny s DPH):
  • Mio Spirit 6900 - 3 990 Kč
  • Mio Spirit 6950 (funkce 6900 + RDS-TMC + media přehrávač) - 4 290 Kč
  • Mio Spirit 6970 (funkce 6950 + Bluetooth + hlasové ovládání) - 4 490 Kč

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Příchod Samsungu Galaxy Fold nejistý, Best Buy ruší objednávky Příchod Samsungu Galaxy Fold nejistý, Best Buy ruší objednávky
Skládací smartphone Samsung Galaxy Fold byl sice představen už před pár měsíci, ale stále ještě není na trhu. Navíc to nevypadá, že by se tak mělo stát v dohledné době. Řetězce začínají rušit předobjednávky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě Redmi K20 a K20 Pro budou low-costové vlajkové lodě
Xiaomi, respektive jeho značka Redmi, se nás příští týden pokus přesvědčit, že vlajková loď se Snapdragonem 855 a kvalitním fotoaparátem může stát stejně jako telefon střední třídy. Pojďme si shrnou poslední uniklé informace o těchto novinkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany Používáte aplikaci CM Launcher 3D? Data ponechává bez ochrany
CM Launcher 3D patří se stovkami milionů stažení k nejoblíbenějším aplikacím svého druhu. Přesto bylo zjištěno, že s ochranou dat si vývojáři hlavu příliš nelámou. Jedná se o další pochybení společnosti Cheetah Mobile.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi Prohlížeč Tor pro Android vyšel ve stabilní verzi
Po měsících testování vyšlo první stabilní sestavení internetového prohlížeče Tor pro Android. Uživatelům poskytuje více soukromí než jiné mobilní prohlížeče. S verzí pro iOS se nepočítá a vývojáři vysvětlují, co je důvodem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM Huawei byl vyloučen z Wi-Fi Alliance a SD Association. Přijde i o technologie ARM
Huawei přišel o členství v několika asociacích, které se starají o významné standardy. Čínskému výrobci by to mohlo zkomplikovat třeba používání microSD karet. Nejistá je také budoucnost procesorů Kirin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik