Mio Spirit 6900: 5" navigace s celou Evropou

Mio Spirit 6900: 5" navigace s celou Evropou
, , aktualita
Společnost Mio specializující se na navigační zařízení si připravila nové modely Mio Spirit řady 6900, které mají představovat to nejlepší z její nabídky v dané kategorii. Máme tu mimo jiné i 5" obrazovku a vedle ní i 44 map Evropy s doživotní aktualizací.
reklama
Mio Spirit řady 6900 jsou tedy tím nejlepším, co tato firma v dané kategorii nabízí. Dočkáme se 5" obrazovky s antireflexním povrchem a také standardní výbavy 44 map evropských zemí s doživotní aktualizací, přičemž využít budeme moci také IQ Routes pro doporučení nejvhodnější trasy a nově lze navigovat dle orientačního i popisného čísla. Cíl cesty lze také zadávat hlasem vyslovením adresy, přičemž to funguje i v češtině.Mio Spirit řady 6900 mají také ve standardní výbavě AV vstup, do nějž lze zapojit DVD přehrávač nebo parkovací kameru. Zvládnou tedy přehrávat i multimédia, takže se bude hodit slot pro karty microSD s kapacitou až 32 GB. Dále tu máme nový 3D náhled jízdních pruhů a křižovatek, kde nás bude navádět funkce Lane Guidance. Průvodce tunelů dokáže dopočítávat polohu i tam, kde není k dispozici GPS signál a parkovací asistent dokáže v okruhu 1 kilometru najít vhodná parkovací místa. Navigace můžeme využívat také při chůzi s 2D mapou, přičemž v takovém případě se může hodit funkce, která nás dovede zpět k zaparkovanému vozu.

Pro navigaci v autě jsou k dispozici čtyři varitanty tras, a to nejrychlejší, nejkratší, nejsnadnější a nejlevnější, přičemž zde Mio využívá jednak zkušenosti sbírané systémem IQ Routes a také informace z RDS-TMC zpravodajství, aby se řidič lépe vyhnul zácpám a uzávěrkám. Funkce LearnMe Pro se učí ze stylu řízení samotného řidiče a přizpůsobuje mu výběr trasy a dokáže i přesněji určit čas příjezdu.

Aktualizace map jsou obvykle prováděny 4x ročně a pokud budete chtít využít navigaci jinde než ve 44 zemích Evropy, pak je k dispozici půjčování map. Ty si lze jen pronajmout na 3 dny, týden nebo měsíc za příslušný poplatek. Mio hovoři o úspoře až 80 %, což tedy znamená, že mapa na 3 dny přijde na 20 % částky za její koupi. Mapy také mohou zobrazovat umístění rychlostních radarů.

Nové Mio Spirit budou dostupné od června, a to v těchto verzích (ceny s DPH):
  • Mio Spirit 6900 - 3 990 Kč
  • Mio Spirit 6950 (funkce 6900 + RDS-TMC + media přehrávač) - 4 290 Kč
  • Mio Spirit 6970 (funkce 6950 + Bluetooth + hlasové ovládání) - 4 490 Kč

Zdroj: TZ Mio


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lotus chystá elektrický hypersport s 1000 koňmi Lotus chystá elektrický hypersport s 1000 koňmi
Britský výrobce sportovních vozů Lotus se rovněž připravuje na elektrickou éru, která se nezadržitelně blíží. V jeho podání to bude hypersportovní automobil, jehož výkon má dosahovat minimálně 1000 koní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení OnePlus 6T McLaren Edition: více výkonu a rychlejší nabíjení
OnePlus spojilo síly s automobilovou značkou McLaren a výsledkem je speciální edice vlajkové lodi 6T. Změny ovšem nejsou pouze designové, telefon také dostal do vínku 10GB RAM a superrychlé nabíjení baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje Pryč s výřezem. Nové Vivo NEX místo něj má dva displeje
Smartphone Vivo NEX Dual Display Edition řeší problém s umístěním předního fotoaparátu po svém – žádný totiž nemá. O selfie ovšem nepřijdete, stačí telefon otočit a použít hlavní fotoaparát. Na zádech totiž kromě něj naleznete i druhý AMOLED displej.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny Asus ZenFone Max M2 a Max Pro M2 oficiálně: velké baterie, malé ceny
Asus oficiálně představil dva očekávané smartphony střední třídy. Nenechte se odradit krkolomnými názvy, za rozumnou cenu tyto modely nabídnou rozměrný displej s výřezem, duální fotoaparát a dlouhou výdrž baterie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia Razer Blade Stealth získal 4K displej a volitelnou grafiku Nvidia
Nejmenší a nejlehčí notebook značky Razer získal významný upgrade, který se týká především grafického výkonu. Vůbec poprvé totiž bude nabízen s dedikovanou grafickou kartou. Novinkou je třeba také 4K displej s tenčími rámečky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik