Microsoft představil KIN, nový Windows Phone pro příznivce společenských sítí

Microsoft představil KIN, nový Windows Phone pro příznivce společenských sítí
, , aktualita
Microsoft dnes společně se společnostmi Sharp (výrobce zařízení), Verizon Wireless a Vodafone na slavnostní akci představil dvojici nových Windows phone zařízení s jednoduchým názvem KIN ONE a KIN TWO.
K oblíbeným
reklama
Nejedná se ale o klasické Windows Mobile přístroje, ale více méně hloupé hloupější telefony zacílené na skupinu uživatelů vyznávajících moderní společenský život prostřednictvím stránek jako je Facebook, Twitter a další. Prostě pro ty, které nezajímá JAK to funguje, ale kteří chtějí být pouze prostými uživateli toužícími sdílet své zážitky a myšlenky s přáteli a známými.K dispozici budou hned dvě zařízení. KIN ONE bude menší a jednodušší přístroj s malou vysouvací QWERTY klávesnicí pro psaní jednou rukou, dotykovým displejem pro ovládání prsty, 5 megapixelovým digitálním fotoaparátem schopným pracovat i za nízkého osvětlení, kvalitním mono reproduktorem a 4 GB integrované úložné paměti. Větší model KIN TWO je určen pro ovládání obouma rukama, nabízí rovněž dotykový displej, hned 8 megapixelový digitální fotoaprát s možností nahrávat HD video, stereo reproduktory pro kvalitní poslech bez sluchátek a 8 GB velké paměti pro data. Obě zařízení budou umožňovat spolupráci s Microsoft Zune pro přehrávání a správu multimediálních souborů.

Několik vlastností podle blogu All About Microsoft:
  • KIN je výsledek několikaletého vývoje, možná jste se setkali s kódovým označením představených zařízení "Turtle" (želva) a "Pink" (růžový).
  • KIN bude postaven na stejném základě jako Windows Phone 7 - nabídne Exchange synchronizaci, Zune dovednosti a vyhrazené tlačítko pro vyhledávání na Bing. Kromě vzhledu bude hlavním rozdílem nemožnost instalovat další aplikace. Přesná verze systému je ale ze strany Microsoftu tajena.
  • Práce na KIN začala prý v roce 2007 a tým mající projekt na starosti prý diskutoval z 50 tisíci (!) respondenty.
  • Z důvodu nemožnosti instalovat aplikace se uživatelé musí spokojit s přístupem k Twitteru, Facebooku, MySpace a Kin Studiu (sada online aplikací).

Zařízení budou dostupná v květnu tohoto roku v USA a na podzim pak v Německu, Itálii, Španělsku a Velké Británii. Pokud vás tato zařízení zaujala, navštivte stránku kin.com a prohlédněte si videa a další informace.
reklama
Nejnovější články
Nový Seat Leon přichází i v plug-in hybridu Nový Seat Leon přichází i v plug-in hybridu
Seat představil novou generaci automobilu nižší střední třídy řady Leon. Ta dostává více vnitřního prostoru a nově také hybridní verze. Vedle mild-hybridů bude k dispozici také plug-in hybrid 60km dojezdem na elektřinu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
27.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE
Produkty Apple jsou známy dlouhodobou podporou a vypadá to, že v případě iPhonů 6S a SE na tom budou telefony opravdu hodně dobře. I ty by totiž měly dostat připravovaný operační systém iOS 14, tedy už šestou verzi.
27.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář