www.svetmobilne.cz
>
>
>

Meteoservis WM 2.0 - nejlepší počasí pro ČR na WM zařízeních v nové verzi

Meteoservis WM 2.0 - nejlepší počasí pro ČR na WM zařízeních v nové verzi
, , aktualita
Hujer alias Radim Fryč vydal novou verzi svého programu "na počasí" Meteoservis WM. I když pro Windows Mobile zařízení určitě existují hezčí aplikace s propracovanými a někdy i animovanými ikonkami, tak z aplikací, které fungují pro více měst zároveň nebo zobrazují více informací, je bezpochyby Meteoservis WM z praktického hlediska nejlepší.
K oblíbeným
reklama
Hujer alias Radim Fryč vydal novou verzi svého programu "na počasí" Meteoservis WM. Sám se o tom zmínil na svém blogu v článku Meteoservis WM 2.0 - nové, modernější, prostě lepší počasí. I když pro Windows Mobile zařízení určitě existují hezčí aplikace s propracovanými a někdy i animovanými ikonkami, tak z aplikací, které fungují pro více měst zároveň nebo zobrazují více informací, je bezpochyby Meteoservis WM z praktického hlediska nejlepší a pohybujete-li se pouze na území naší republiky popř. jen v sousedních státech nejlepší aplikací ve své kategorii. Osobně dávám 105 punktů ze 100 možných.Stránka aplikace je zde, stahovat můžete na stejné stránce dole. Download je buď pro instalaci z počítače (.exe), přímo z PDA (.CAB) nebo v (.zipu) a to jak pro PDA a komunikátory s dotykovým displejem, tak i pro smartphony (bez dotykového displeje). Návod na instalaci i reinstalaci najdete rovněž na stejném odkazu.A co že je nového? Více a podrobnější informace pochopitelně najdete na výše uvedených odkazech a nejlepší bude, když si to sami vyzkoušíte na svém zařízení, takže jen namátkou a ve stručnosti: inovované prostředí (GUI), více skinů (přibyla zelená), zobrazení satelitních snímků, přímý odkaz na facebook Meteoservisu, upravený menu bar (spodní lišta pro ovládání), zcela přepracovaný je panel s grafickou předpovědí počasí, větší ikony atd.

Jak asi většina z vás ví, je aplikace freeware a zdarma zůstává i v této nové verzi. Pokud jste nebo budete spokojenými uživateli, můžete přispět libovolnou částkou a to formou PayPal, PaySec nebo převodem na účet. Peníze jsou z části použity na další vývoj aplikace, ale především a hlavně věnovány nevidomým dětěm.

Jedinou chybou, kterou jsem zaznamenal je to, že teď ukazuje pořád jen déšť, mlhu nebo sněžení. A jako nového jablíčkáře mě jen může mrzet, že aplikace není i ve verzi pro Apple iPhone.
reklama
Nejnovější články
Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří Google Pixel 4 a 4 XL přináší odemykání telefonu tváří
Google představil dlouho očekávané smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL. Ty dostávají odemykání výhradně rozpoznáním tváře, fotoaparát má pak i modul s teleobjektivem a zvýšil se i výkon nových telefonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji Porsche Taycan 4S: sportovní elektromobil levněji
Porsche nedávno představilo hodně drahý elektrický sedan Taycan Turbo a Turbo S. Nyní se představuje základní verze Taycan 4S, jejiž cena je výrazně nižší proti variantám Turbo, přitom půjde pořád o hodně výkonné auto.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené Mapy Google přidávají navigaci pro zrakově postižené
Google chce zrakově postiženým usnadnit život a v aplikaci Mapy Google budou moci nyní aktivovat speciální hlasovou navigaci, která přinese detailnější informace pro pohyb v náročném prostředí.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta Porsche a Boeing chtějí postavit létající auta
Jezdit po zemi za chvíli asi přestane stačit. Máme tu už několik konceptů létajících aut a nyní se chce přidat německá automobilka Porsche a americký Boeing. Společnosti totiž chtějí prozkoumat tento trh.
13.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se Dyson končí s projektem elektromobilu, nevyplatí se
Dyson, známý výrobce vysavačů, vysoušečů rukou a dalších zařízení, chtěl proniknout na trh elektromobilů. Jak to tak ale vypadá, situace nebyla tak růžová a společnost celý projekt elektrických aut ukončila.
12.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář