www.svetmobilne.cz
>
>
>

Mercedes-Benz uvádí elektrickou koloběžku eScooter

Mercedes-Benz uvádí elektrickou koloběžku eScooter
, , aktualita
Automobilka Mercedes-Benz připravila elektrickou koloběžku. Ty získávají v poslední době hodně na popularitě. Nový eScooter má mít dojezd až na 25 km a solidní komfort jízdy mají zajistit 20cm gumová kolečka.
K oblíbeným
reklama
Novinkou ve výrobním programu automobilky Mercedes-Benz je nová elektrická koloběžka eScooter, která má být dle výrobce tím pravý dopravním prostředkem pro ujetí "poslední míle". Vyvinuta byla ve spolupráci se švýcarskou společností Micro Mobility Systems AG. Koloběžka má špičkový výkon 500 W (nominální 250 W) a může jet maximální rychlostí až 20 km/h (elektronicky omezena). Akumulátor se 7,8 Ah (280 Wh) s články LG má vydržet na ujetí 25 km. Pokud jde o nabíjení, to má zabrat 3 až 3,5 hodiny. 
 
Mercedes-Benz eScooter
 
Koloběžka má v rozloženém stavu délku 980 mm, šířku 145 mm a výšku 1096 mm. Ve složeném stavu se výška sníží na 340 mm. Hmotnost činí 13,5 kg. eScooter má gumová kolečka s průměrem 200 mm a 3 brzdy (jednu vepředu a dvě vzadu). Odpružená jsou obě kolečka. Mercedes se chlubí tím, že použil kvalitní komponenty a koloběžka má tak vydržet na ujetí více než 5000 km. Najdeme zde displej, který ukazuje rychlost, nabití akumulátoru a další detaily. Koloběžku ale lze spojit i s mobilní aplikací Micro přes Bluetooth.
 
Mercedes-Benz eScooter
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telefony Apple iPhone dle analytika aktivně používá miliarda lidí Telefony Apple iPhone dle analytika aktivně používá miliarda lidí
Analytik Neil Cybart z Above Avalon tvrdí, že mobilní telefony Apple iPhone jsou ve světě tak moc úspěšné, že je aktivně používá už více než miliarda lidí. To je zhruba každý osmý člověk na planetě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone SE: 22 % prodejů iPhonů v USA, vede však řada iPhone 11 Apple iPhone SE: 22 % prodejů iPhonů v USA, vede však řada iPhone 11
Malým telefonem Apple iPhone SE (2020) se kalifornská firma trefila do černého. Menší a na poměry Applu dost levný telefon s výkonným hardwarem zaznamenal prodejní úspěchy a v USA tvoří 22 % prodejů všech iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Huawei představilo výkonný 5nm procesor Kirin 9000 s 5G Huawei představilo výkonný 5nm procesor Kirin 9000 s 5G
Huawei představilo nové telefony řady Mate 40 a s tím také nové high-endové procesory Kirin 9000. Ty přináší moderní 5nm technologii výroby, podporu připojení 5G a slibují vysoký výkon překonávající Snapdragon 865+.
26.10.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Hummer EV: 1000 elektrických koní i krabí chod Hummer EV: 1000 elektrických koní i krabí chod
Legendární Hummer se vrací s novým pikupem EV. Jak už napovídá název, půjde tentokrát o elektromobil. Bude mít nové akumulátory Ultium, maximální výkon 1000 koní, vzduchové odpružení i možnost krabího chodu.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi 18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi
Švýcarský telekomunikační operátor Twifi zvolil opravdu netradiční způsob propagace. Uživatelům nabízí internetové připojení zdarma po dobu 18 let, když po něm pojmenují své dítě. A první takové dítě už existuje.
22.10.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář