www.svetmobilne.cz
>
>
>

Mercedes-Benz uvádí elektrickou koloběžku eScooter

Mercedes-Benz uvádí elektrickou koloběžku eScooter
, , aktualita
Automobilka Mercedes-Benz připravila elektrickou koloběžku. Ty získávají v poslední době hodně na popularitě. Nový eScooter má mít dojezd až na 25 km a solidní komfort jízdy mají zajistit 20cm gumová kolečka.
K oblíbeným
reklama
Novinkou ve výrobním programu automobilky Mercedes-Benz je nová elektrická koloběžka eScooter, která má být dle výrobce tím pravý dopravním prostředkem pro ujetí "poslední míle". Vyvinuta byla ve spolupráci se švýcarskou společností Micro Mobility Systems AG. Koloběžka má špičkový výkon 500 W (nominální 250 W) a může jet maximální rychlostí až 20 km/h (elektronicky omezena). Akumulátor se 7,8 Ah (280 Wh) s články LG má vydržet na ujetí 25 km. Pokud jde o nabíjení, to má zabrat 3 až 3,5 hodiny. 
 
Mercedes-Benz eScooter
 
Koloběžka má v rozloženém stavu délku 980 mm, šířku 145 mm a výšku 1096 mm. Ve složeném stavu se výška sníží na 340 mm. Hmotnost činí 13,5 kg. eScooter má gumová kolečka s průměrem 200 mm a 3 brzdy (jednu vepředu a dvě vzadu). Odpružená jsou obě kolečka. Mercedes se chlubí tím, že použil kvalitní komponenty a koloběžka má tak vydržet na ujetí více než 5000 km. Najdeme zde displej, který ukazuje rychlost, nabití akumulátoru a další detaily. Koloběžku ale lze spojit i s mobilní aplikací Micro přes Bluetooth.
 
Mercedes-Benz eScooter
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů
I když mnozí přičítají Applu plánované zastarávání, je pravdou, že snad žádná konkurence nemá tak dlouhodobou softwarovou podporu jako on. I to se projevuje na tom, že už 90 % iPhonů má novou verzi iOS 14.
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala