www.svetmobilne.cz
>
>
>

Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha

Mercedes-Benz ukázal solární Project Maybach zesnulého Virgila Abloha
, , aktualita
Designér Virgil Abroh vytvořil zajímavé 6metrové elektrické offroad kupé Project Maybach. To bylo nedávno ukázáno světu. Má pohon na elektřinu, solární panely i solidní schopnosti pro jízdu v terénu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Mercedes-Benz měla představit Project Maybach designéra Virgila Abroha na tiskové konferenci, nakonec se ale objevil v Rubell Museum v Miami. Za vše může předčasná smrt designéra. Virgil Abroh, který spolupracoval např. se společností Louis Vuitton, totiž zemřel ve věku pouhých 41 let po neúspěšné bitvě s rakovinou.
 
Mercedes-Benz Project Maybach
 
Project Maybach je zhruba 6 metrů dlouhé dvoudvéřové kupé. Je kombinací luxusu, současně však spartánského designu, ale i solidních schopností provozu v terénu. Má velká kola s vysokými terénními pneumatikami i ochrannou klec. Pohon je elektrický a vůz by měly dobíjet i solární panely na kapotě. 
 
Mercedes-Benz Project Maybach
 Mercedes-Benz Project Maybach
 
Mercedes-Benz Project Maybach
 
Mercedes-Benz Project Maybach
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač Další prototyp Tesly Cybertruck dostal obří stěrač
Elektrický pickup Tesla Cybertruck se jen pomalu blíží k sériové výrobě. Ta už měla začít, ale budeme si muset počkat ještě rok. Prototyp vozu se ukázal na dráze a ukázal např. obří stěrač nebo povinná zrcátka.
13.12.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů Tesla za letošek vyrobila v Číně už přes 413 tisíc vozů
Šanghajská továrna Tesly automobilce výrazně umožnila navýšit výrobní kapacitu a podle posledních zpráv za prvních 11 měsíců poslala do světa přes 413 vozů. A zdaleka nešlo jen o vozy pro Čínu.
12.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky Renault Zoe získal 0 hvězd v Euro NCAP i kvůli změně metodiky
Elektromobil Renault Zoe si před 8 lety odnesl z testů Euro NCAP excelentní 5hvězdičkové hodnocení. Poslední test však vozu nepřinesl ani jednu hvězdičku. Změny na voze i metodice si vybraly svou daň.
10.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní Zkušenosti z testu policejní Tesly Model 3 v Británii jsou pozitivní
Policejní vozy Tesla dnes nejsou už ničím až tak výjimečným. V Británii vytvořila policejní variantu Modelu 3 přímo sama Tesla a nabídla ji zdejší policii k dlouhodobějšímu testování. Výsledky jsou poměrně pozitivní.
8.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV NIO rozšiřuje možnosti dočasného upgradu velikosti akumulátoru svých EV
Čínská elektromobilka NIO provozuje netradiční projekt Power Swap, kdy si uživatelé mohou místo nabíjení akumulátorů zajet rovnou pro jeho rychlou výměnu. Nově se rozšiřují možnosti volby jiných kapacit pro výměnu.
6.12.2021, aktualita, Milan Šurkala