www.svetmobilne.cz
>
>

Lunaz přestaví klasický Bentley Continental na elektromobil

Lunaz přestaví klasický Bentley Continental na elektromobil
, , aktualita
Máte-li starého Bentleye s legendární V8 a tento motor už vám nevoní, můžete si ho u společnosti Lunaz nechat přestavět na elektromobil. Přijdete však o historický charakter vozu a několik set tisíc liber.
K oblíbeným
reklama
Historické vozy mají vysokou hodnotu, která je tím vyšší, čím více jsou původní. To však některým nebrání takové vozy značně přestavět. Nyní se tato možnost otevírá majitelům historického vozu Bentley Continental S1, S2 i S3 z let 1955 až 1965 jak ve verzi kupé, tak i ve čtyřdvéřovém sedanu. Společnost Lunaz může nyní tyto vozy přestavět na elektromobily.
 
Lunaz Bentley
 
Pod kapotou tak majitel už nenajde více než 6litrový motor V8, ale elektromotor. Přesná data neznáme, ale patrně se jeho výkon bude pohybovat okolo 375 koní (276 kW) jako u jiných přestaveb tohoto výrobce. Tomu byly uzpůsobeny i brzdy, odpružení, je tu nový posilovač řízení, dokonce i infotainment systém s podporou Apple CarPlay a klimatizace.
 
Lunaz Bentley
 
O ukládání energie se stará 80kWh akumulátor s dojezdem údajně až 250 mil (přes 400 km), ale tomu se při hmotnosti vozu a jeho aerodynamice nedá moc věřit. Z 0 na 60 mph (96 km/h) by to auto mělo zvládnout do 5 sekund. Případný zájemce se musí připravit akorát na to, že ho celá úprava vyjde na 350 tisíc liber bez daně (10,6 mil. Kč).
 
Lunaz Bentley
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elektro Volkswageny v Číně prodejně strádají, nejsou dostatečně "smart" Elektro Volkswageny v Číně prodejně strádají, nejsou dostatečně "smart"
Automobilce Volkswagen se po vleklých softwarových problémech konečně povedlo dostat své nové elektromobily řady ID na trh. Zatímco na starém kontinentě se jim daří, v Číně čelí značnému nezájmu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Takata falšovala údaje o bezpečnostních pásech Takata falšovala údaje o bezpečnostních pásech
Dnes už bývalá společnost Takata má další obrovský problém. Po aféře s airbagy se zjistilo, že není vše v úplném pořádku ani s jejími bezpečnostními pásy. Firma totiž falšovala údaje o jejich vlastnostech.
21.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi Připojením k "vhodně" nazvané síti lze kvůli bugu v iOSu odstavit Wi-Fi
Žádný operační systém není bezchybný a platí to i pro Apple iOS. Bezpečnostní výzkumník Carl Schou přišel na to, že připojením k bezdrátové sítě se specifickým SSID se dá v iPhonu zrušit Wi-Fi konektivita.
20.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné Nokia uvedla levné telefony 105 4G a 110 4G pro nenáročné
Pokud nepotřebujete smartphone, může vám posloužit i jednoduchý mobilní telefon. Nokia pro takové zákazníky připravila novinky v podobě modelů 105 4G a 110G. Ten první dokonce nemá ani fotoaparát.
19.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou Zens Dual Powerbank nabije bezdrátově 2 zařízení najednou
Bezdrátové nabíjení více zařízení najednou není jednoduché. V případě nabíječky Zens Magnetic Dual Powerbank se to vyřešilo tak, že plochy pro bezdrátové nabíjení jsou na obou stranách powerbanky.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala